Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Golden-Server[Typ:KwadratowaMasakra][10Slotów]


HaxIoRtMe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: kubas123123

Wiek:16

Staż w Minecraft:1 rok

Dlaczego akurat ten serwer: Bardzo lubię tego typu serwery potrafie pracować w grupie jeśli będzie potrzebny skype to oczwywiście posiadam

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Aearos

 

Wiek:13

 

Staż w Minecraft:1 Rok

 

Dlaczego akurat ten serwer Ponieważ Lubie Serwery Typu Kwadratowa Masakra :)

sygnalf.jpg

Opublikowano

Nick: ZeD

Wiek: 16

Staż w Minecraft: od bety 1.6.6

Dlaczego akurat ten serwer : Ponieważ prezentacja mnie zachęciła, lubię tego typu serwery i szukam dobrej zabawy

Opublikowano

w tej chwili nie ma mnie w domu jesli uda mi sie uruchomic minecrafta pododaje was na liste ;)

 

edit. Przepraszam ale sprzęt co posiadam teraz nie daje mi możliwości uruchomić Minecraft jeśli będę już w domu pododaje wszystkich na WL

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: Kunik

Wiek: 13

Staż w Minecraft: Okolo 2 lata

Dlaczego akurat ten serwer: Serwer fajnie sie zapowiada, Chcialbym sprobowac Zagrac. Lubie tego typu serwery ; ]

Opublikowano

Nick: MediuM

 

Wiek: 14

 

Staż w Minecraft: Od Alphy

 

Dlaczego akurat ten serwer: Lubie tego typu zabawę,podobają mi się tego typu serwery

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Nick: Scania

Wiek: 16lat

Staż w Minecraft: Dokładnie nie pamiętam ale dość duży.

Dlaczego akurat ten serwer: Koledzy polecają mi go bo już na nim grają od startu. Server dopiero po starcie to będzie ciekawie.

 

Pozdrawiam Patyk.

Opublikowano

Wzór podania na WL:

Nick:_RaQu_

Wiek:15

Staż w Minecraft:1,5roku

Dlaczego akurat ten serwer: Ten server dopiero startuje jak wypowiedziały się osoby wyżej też chce mieć równe szanse na takim serverze, przy okazji chce zobaczyć jak to jest..

52718291273710441791.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...