Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] Serwer Kwadratowa Masakra 23 SLOTY ! SURVIVAL ! MCMOO LIFEMC [Dedyk]


RoGer98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Rebelia(Survial)

strzalka.gifSloty: 23

strzalka.gifIP: f6.owncraft.pl:25011

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

admini.png

Właścicel : RoGer98PL

 

inf.png

IP Mymble na którym rozmawiamy oraz odpowiadamy na pytania :

 

pl1.ownserv.pl:64552

Jak dostać się na nasz serwer ?

Otóż musisz wypełnić taki oto formularz:

 

Wiek:

Nick:

Czy będziesz nagrywał:

Staż w minecraft:

Kanał na YT(link):

Czy masz TS3:

Czy przeszedłeś mutację:

 

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość czy zostałeś przyjęty.

Dzięki i pozdrawiam RoGer !!!!

Only CKM !!!

Jak pomogłem to daj reputację na ^^ Mnie to satysfakcjonuje i zachęca do dalszej pracy.

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:15

Nick:Cvaniaczek112

Staż: Od Prelase

Czy Będziesz nagrywał: Nie.

Kanał na YT: Nie posiadam aktywnego

Czy masz TS3: Tak oraz sprawny mikrofon:)

 

Mam nadzieje na szybką odpowiedź:)

Opublikowano

Wiek:14

Nick:chmureg

Czy będziesz nagrywał: raczej nie

Staż w minecraft:1 rok

Kanał na YT(link): nie posiadam aktywnego kanalu

Czy masz TS3: taa

Czy przeszedłeś mutację: tak

Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: Mouteck

 

Czy będziesz nagrywał: Nie wiem

 

Staż w minecraft: od beta 1.5

 

Kanał na YT(link): posiadam lecz nie mam filmów

 

Czy masz TS3: tak

 

Czy przeszedłeś mutację: tak

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Eldricht

Czy bedziesz nagrywal: Tak ;)

staz w minecraft: od wersji 1.5

Czy masz TS3: Nie, ale jezeli zostane dodany to na pewno pobiore.

czy przeszedles mutacje(lol:D): Tak

Jeżeli Ci w czymś pomogłem to proszę odwdzięcz się mi "Lubię to!"

Opublikowano

Wiek: 16 lat

Nick: flicker

Czy będziesz nagrywał: Nie

Staż w minecraft: Od wersji 1.5

Kanał na YT(link): Nie posiadam

Czy masz TS3: Tak

Czy przeszedłeś mutację: Jestem dziewczyną, więc to pytanie mnie chyba nie dotyczy
;)
.
Opublikowano

Wiek: 14

Nick. Nighter1232

Czy bedziesz nagrywał: jak będzie niezła beka to tak :P

STaż w minecraft: 2 lata

Kanał na YT: brak ale na potrzeby serwera zalożę

Czy masz TS3: Mam

Czy przeszedłęś mutację: Tak :)

Opublikowano

Wiek:15

 

Nick:Deralaos

 

Czy będziesz nagrywał:Niestety nie

Staż w minecraft:2 lata

 

Kanał na YT(link):Nie mam

 

Czy masz TS3:Mam

 

Czy przeszedłeś mutację:Tak

Opublikowano

Wiek:

Nick: Litchuania

Czy będziesz nagrywał: Nie mam takiej możliwości.

Staż w minecraft: Od 1.6.6 beta.

Kanał na YT(link): www.youtube.com/limitedsebas

Czy masz TS3: Ta.

Czy przeszedłeś mutację: Nie, ale nie piszczę.

PXUm92q.gif

Opublikowano

Wiek: 16 lat

Nick: MrSzejk

Czy będziesz nagrywał: Raczej Tak

Staż w minecraft: Od bety 1.3

Kanał na YT(link): Zakaz reklamowania

:)

Czy masz TS3: Tak

Czy przeszedłeś mutację: Tak

Opublikowano

REKRUTACJA OTWARTA DO 1.11.2012r. Wybieram jeszcze 6 osób !!

Po otrzymaniu wiadomości ze zostałeś przyjęty proszę wejść na TS'a.

Only CKM !!!

Jak pomogłem to daj reputację na ^^ Mnie to satysfakcjonuje i zachęca do dalszej pracy.

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: KakunaX

 

Czy będziesz nagrywał: Tak

 

Staż w minecraft: 2lata

 

Kanał na YT(link): Nie mam narazie

 

Czy masz TS3: Tak

 

Czy przeszedłeś mutację: Takk

Opublikowano

Wiek: 14-to latek

Nick: Kaczooor

Czy będziesz nagrywał: Nie, ale mogę z kimś :P

Staż w minecraft: Kolega mi pokazał gdy minecraft był w wersji 1.3 beta.

Kanał na YT(link): Dam na PW ostatecznie.

Czy masz TS3: Mam, i Skype też

Czy przeszedłeś mutację:Właśnie przechodzę :D

 

oraz dodatkowe info o mnie:

 

Witam, jestem (nie powiem imienia ;0) i bardzo lubie grać w gry. Początkowo były to proste gierki, ale teraz gram w poważniejsze gry. Ostatnio pogrywam w Minecraft i LoL'a oraz Fallout NewVegas (gram od tak sobie), ponadto lubię informatykę, i inne przedmioty scisłe :P

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...