Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] Serwer Kwadratowa Masakra 23 SLOTY ! SURVIVAL ! MCMOO LIFEMC [Dedyk]


RoGer98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: Neostr

Czy będziesz nagrywał: Jeśli serwer będzie dłużej stał niż 2 tygodnie to tak.

Staż w minecraft: 2 lata

Kanał na YT(link): ##Podam po dodaniu na wl.

Czy masz TS3: Mam

Czy przeszedłeś mutację: Przechodzę

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:15

 

Nick:Deralaos

 

Czy będziesz nagrywał:Jak stwierdzę że warto.

Staż w minecraft:2 lata

 

Kanał na YT(link):http://www.youtube.com/channel/UCUmGubw4QrOO08KKy-1CD7g?feature=guide

Czy masz TS3:Mam

 

Czy przeszedłeś mutację:Tak

Opublikowano

Wiek: Na pewno nie 10. :3

Nick: KMinecraft

Czy będziesz nagrywał: Krótkie filmy, na pewno. ;3

Staż w Minecraft - 1.2.6 Alpha

Kanał na YT: KomikowyMinecraft

Czy masz TS3: Tak.

Czy przeszedłeś mutacje?: W trakcie.

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: FedorPL

Czy będziesz nagrywał: Nie wiem

Staż w minecraft: 3 lata

Kanał na YT(link): tak

Czy masz TS3: tak

Czy przeszedłeś mutację: nie

Pewnie przez to ze nie przeszedłem mutacji mnie nie przyjmiecie...

Opublikowano

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra (Survial)

strzalka.gifSloty: 23

strzalka.gifIP: f6.owncraft.pl:25011

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

admini.png

Właścicel : RoGer98PL

Administrator : Russek14

 

inf.png

IP TeamSpeak 3 na którym rozmawiamy oraz odpowiadamy na pytania :

91.239.66.245:10001

 

 

Jak dostać się na nasz serwer ?

Otóż musisz wypełnić taki oto formularz:

 

Wiek:

Nick:

Czy będziesz nagrywał:

Staż w minecraft:

Kanał na YT(link):

Czy masz TS3:

Czy przeszedłeś mutację:

 

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość czy zostałeś przyjęty.

Jeśli tak wejdz na TS'a podanego w opisie i porozmawiaj ze mną.

 

Dzięki i pozdrawiam RoGer !!!!

 

Wiek:16

Nick:Rogaliczek

Czy będziesz nagrywał:Prawdopodobnie nie

Staż w minecraft:Wersja 1.2_02 alpha w góre

Kanał na YT(link):Nie posiadam

Czy masz TS3:Nie ,ponieważ nie posiadam mikrofonu

Czy przeszedłeś mutację:Tak

Opublikowano

Rekrutacja ZAMKNIĘTA !!

Osoby które miały szczęście i zostały przyjęte to :

nighter1232

mrszejk

quakepl

blackpoison357

litchuania

vixon48

kaczooor

neostr

pasu1962

kminecraft

fedorpl

vister2000

Gratuluję i ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA TS'a o godzinie : 12:00

IP: 91.239.66.245:10001.

Proszę przestrzegać regulaminu podanego na spawnie.

Dziękuję i Życzę miłej i udanej gry.

Only CKM !!!

Jak pomogłem to daj reputację na ^^ Mnie to satysfakcjonuje i zachęca do dalszej pracy.

Opublikowano

Wiek:12 lat

Nick:McFace

Czy będziesz nagrywał: Nagrywac moge, ale nie mam gdzie wrzucac.

Staż w minecraft:od 1.8

Kanał na YT(link): Brak

Czy masz TS3: Nie

Czy przeszedłeś mutację: Nie

Opublikowano

Wiek:12 lat

Nick: Domiz

Czy będziesz nagrywał: Może

Staż w minecraft: 2 lata

Kanał na YT(link): jeszcze nie mam

Czy masz TS3: nie

Czy przeszedłeś mutację: nie

Opublikowano

Wiek:13

Nick:Maximus3

Czy będziesz nagrywał:Nie bo nie mam jszcze YT

Staż w minecraft:4lata

Kanał na YT(link):Brak

Czy masz TS3:Tak i Skype

Czy przeszedłeś mutację:jeszce nie ale mam ogarniety głos

Opublikowano

Rekrutacja ZAMKNIĘTA !!

Osoby które miały szczęście i zostały przyjęte to :

nighter1232

mrszejk

quakepl

blackpoison357

litchuania

vixon48

kaczooor

neostr

pasu1962

kminecraft

fedorpl

vister2000

Maximus3

Gratuluję i ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA TS'a o godzinie : 16:00

IP: 91.239.66.245:10001.

Proszę przestrzegać regulaminu podanego na spawnie.

Dziękuję i Życzę miłej i udanej gry.

Jeśli nie możesz być to napisz do mnie.

Only CKM !!!

Jak pomogłem to daj reputację na ^^ Mnie to satysfakcjonuje i zachęca do dalszej pracy.

Opublikowano

KMinecraft nie został dodany. Pozdrawiam.

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Chris

Czy będziesz nagrywał: Będę, jeśli będzie jak i o czym

:)

Staż w minecraft: Od alphy 1.2.3

Kanał na YT(link): Miałem, lecz zamknąłem. Otwieram nowy... w grudniu.

Czy masz TS3: Mam

Czy przeszedłeś mutację: Nie, ale nie mówię jak 8 letnia dziewczynka...

Opublikowano

Wiek: 12 lat ;)

Nick: pVcMajster

Czy bende nagrywał? - możliwe ;)

Staż w minecrafcie: 2 lata ;) powoli i będzie 3 xD

Kanał na yt - mam ;)

Czy masz ts;a ? - taa ;)

Czy przeszedłeś mutację - jeszcze nie xD;)

Trzymam kciuki żebyście przyjeli ;) ;) .

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Misiek218

Czy będziesz nagrywał: Nie, ponieważ musze kupic nowa karte graf.

Staż w minecraft: Troche ponad 2 lata

Kanał na YT(link): Niestety nie posiadam. Kupie karte to zaloze.

Czy masz TS3: Tak.

Czy przeszedłeś mutację: Tak.

Opublikowano

Wiek:16

 

Nick:AngelOfDestiny

 

Czy będziesz nagrywał:może jeszcze nie jestem pewien

 

Staż w minecraft:od Beta 1.8.1

 

Kanał na YT(link):jeszcze nie mam ale planuje założyć ;>

 

Czy masz TS3:Tak.

 

Czy przeszedłeś mutację:Tak.

Opublikowano

Wiek: 15 lat

Nick: Crezo0

Czy będziesz nagrywał: TAK

Staż w minecraft: 1,5 lat

Kanał na YT(link): Crezo666

Czy masz TS3: Tak

Czy przeszedłeś mutację: ...Tak :)

Opublikowano

Wiek: 15 ;p

Nick: HappyHappyMan

Czy będziesz nagrywał: Prawdopodobnie nie

Staż w minecraft: od 1.7.3

Kanał na YT(link): Nie posiadam ;d

Czy masz TS3: Oczywiscie

Czy przeszedłeś mutację: niecale 2 lata temu ;p

876795642.png
Opublikowano

Wiek:15

Nick:mrstefek(premium)

Czy będziesz nagrywał:Nie(chyba że z kimś )

Staż w minecraft:alpha 1.2

Kanał na YT(link):nie

Czy masz TS3:tak

Czy przeszedłeś mutację:tak

Opublikowano

Nie polecam wam serwera,

Byłem na nim Adminem pózniej właściciel serwera zaczoł mnie kickac bez powodu a do tego na white list maja jakies dzieci, Team Speak NIe nalezy do nich tylko do mnie jesli chcecie mozecie na niego dalej wchodzic tylko nie pytac sie o whitelist bo admina tego serwera nawet na to nie stac zeby miec team speak a do tego zachowuje sie nieuczciwie wobeci innych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...