Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] Serwer Kwadratowa Masakra 23 SLOTY ! SURVIVAL ! MCMOO LIFEMC [Dedyk]


RoGer98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:16

Nick: NoNamePL

Czy będziesz nagrywał: Nie

Staż w minecraft: z rok

Kanał na YT: Mam

Czy masz TS3: Mam ale niestety nie mam dzialajacego mikro

sygnamoja1.png


  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:13

Nick:Jolo

Czy będziesz nagrywał:Może

Staż w minecraft: od alphy

Kanał na YT(link):Joloplaygames

Czy masz TS3:tak

Czy przeszedłeś mutację:nie

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: DumStriker

Czy będziesz nagrywał: Nie

Staż w minecraft: 2 lata

Kanał na YT(link): Nie mam

Czy masz TS3: Tak ale micro robi szum

Czy przeszedłeś mutację: Nie ;D

Opublikowano

Wiek:10

Nick:Sto100

Czy będziesz nagrywał:nie

Staż w minecraft:2,5 roku

Kanał na YT(link):nie mam konta

Czy masz TS3:nie mam ale mam skype

Czy przeszedłeś mutację:nie

Opublikowano

JA

 

Wiek:15 LAT

Nick: plewa7

Czy będziesz nagrywał: tak xD

Staż w minecraft:2lata

Kanał na YT(link): kanal użytkownika : plewa7

Czy masz TS3:nie , wole Skejpaja !

Czy przeszedłeś mutację: Dochodze !

 

Kolega

 

Wiek:15LAT

Nick:Kocuurekk

Czy będziesz nagrywał:pewnie tak .;)

Staż w minecraft:1rok 8 mies

Kanał na YT(link): Jeszcze nie ma konta, zaklada za niedlugo

Czy masz TS3: Tak jak ja woli skejpaja

Czy przeszedłeś mutację: tak

Opublikowano

Wiek: 17

 

Nick: Madziunka

 

Czy będziesz nagrywał: Nie ponieważ w obecnym czasie nie mam frapsa

 

Staż w minecraft: od 2 lat

 

Kanał na YT(link):Nie mam obecnie

 

Czy masz TS3: tak

 

Czy przeszedłeś mutację: Nie ponieważ jestem dziewczyną

Opublikowano

Nie polecam wam serwera,

Byłem na nim Adminem pózniej właściciel serwera zaczoł mnie kickac bez powodu a do tego na white list maja jakies dzieci, Team Speak NIe nalezy do nich tylko do mnie jesli chcecie mozecie na niego dalej wchodzic tylko nie pytac sie o whitelist bo admina tego serwera nawet na to nie stac zeby miec team speak a do tego zachowuje sie nieuczciwie wobeci innych

Cieibie także nie stać psychlou na Team-Speak'a -_-

qdw.png



46.4.195.199:2997


Zapraszam spragnionych prawdziwej rozrywki


Opublikowano

Wiek:15

Nick:LanSuJ

Czy będziesz nagrywał:Nie

Staż w minecraft:2lata

Kanał na YT(link):Nie mam

Czy masz TS3:Ta

Czy przeszedłeś mutację:Prawie

Opublikowano

Cieibie także nie stać psychlou na Team-Speak'a -_-

Z tego co wiem to ty Bucu nie wykupiles Ts'a , on stawial : ) ... Dobra Nie wtracam sie :D Bo bedzie na mnie ;>

 

Sprawdze Serva i m,oze zagram

 

 

Wiek: 14 lat

Nick: 6Master9

Czy będe nagrywał? - Prawdopodobne

Staż w minecrafcie: z Dobre 14 miesiecy

Kanał na yt - mam

Czy masz ts;a ? - Yes

Czy przeszedłeś mutację - Tak

Opublikowano

Nie polecam! NIajgorszy serwer na jakim grałem! Admini noobią, bawią się, kradną. Domy są wysadzane przez tnt, palone. Żeby się z tym tłumokiem dogadać to trzeba czekać godzinami aż na ts-a wbije! Nawet nie radze tam wbijać!

Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick: pan_kakao

 

Czy będziesz nagrywał: moze zobacze jaka atmosfera na serwie

 

Staż w minecraft: 1,5 roku

 

Kanał na YT(link): http://www.youtube.com/user/TheBlooes?feature=guide ( Subskrybuj )

 

 

Czy masz TS3: nie mam

 

Czy przeszedłeś mutację: nie

:D :D :D :D

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Nie polecam! NIajgorszy serwer na jakim grałem! Admini noobią, bawią się, kradną. Domy są wysadzane przez tnt, palone. Żeby się z tym tłumokiem dogadać to trzeba czekać godzinami aż na ts-a wbije! Nawet nie radze tam wbijać!

Wkoncu ktos potwierdzil to co pisalem

Cieibie także nie stać psychlou na Team-Speak'a -_-

 

DObrze moze ja nie place za ts tylko ze ja mieszkam za granica i z platonsciami mial bym problem i to duzy ale dzieki Uzytkownikowi Lobker mam tego ts i za co jestem mu wdzieczny a wracajac do tematu Ja jak bym stawial serwer to mialbym dzieki lobkerowi tego ts a nie tak jak ty chodzil po jakis ts i robil tylko kanal

Opublikowano

Wkoncu ktos potwierdzil to co pisalem

 

 

DObrze moze ja nie place za ts tylko ze ja mieszkam za granica i z platonsciami mial bym problem i to duzy ale dzieki Uzytkownikowi Lobker mam tego ts i za co jestem mu wdzieczny a wracajac do tematu Ja jak bym stawial serwer to mialbym dzieki lobkerowi tego ts a nie tak jak ty chodzil po jakis ts i robil tylko kanal

 

Naucz się pisać a później pisz posty. A propo ty masz 0 poczucia humoru i się nie znasz.

qdw.png



46.4.195.199:2997


Zapraszam spragnionych prawdziwej rozrywki


Opublikowano

Naucz się pisać a później pisz posty. A propo ty masz 0 poczucia humoru i się nie znasz.

 

Jeśli według ciebie przeszkadzanie komuś podczas nagrywania to jest poczucie humoru to idź się leczyć

Opublikowano

Jeśli według ciebie przeszkadzanie komuś podczas nagrywania to jest poczucie humoru to idź się leczyć

 

I kto tu przeszkada podczas nagrywania i Banuje -_-. Dobra ty wiesz swoje i ja wiem swoje ogar i nara.

qdw.png



46.4.195.199:2997


Zapraszam spragnionych prawdziwej rozrywki


Opublikowano

Wiek:15

Nick: Lime06

Czy będziesz nagrywał: Wszystko możliweee ;d

Staż w minecraft: od 1_5_01 beta

Kanał na YT(link):Posiadam konto bez filmów

xD

Czy masz TS3: Yep

Czy przeszedłeś mutację: Sir, Yes, Sir

Opublikowano

Naucz się pisać a później pisz posty. A propo ty masz 0 poczucia humoru i się nie znasz.

Jak wysadzanie domów, dedanie non stop, opierdalanie skrzyń i brak konsekwencji to jest poczucie humoru to jebnij się kartoflem w łeb!

Pozdrów Wlodara!

Opublikowano

Wiek:11

Nick:SkibeX100

Czy będziesz nagrywał:Możliwe ale będa to odcinki wrzucane raz po raz.

Staż w minecraft:Od wersji 1.4 beta

Kanał na YT(link): www.youtube.com/user/SkibeX100

Czy masz TS3:Tak mam

Czy przeszedłeś mutację:Nie ale przechodze

:)

mleczko.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Wiek: 14 i pół

Nick: xXsednoXx

Czy będziesz nagrywał: Nie bardzo

Staż w minecraft: Alpcha 1.2

Kanał na YT(link): youtube.pl/xXsednoXx

Czy masz TS3: Nie ale zawsze można ściągnąć...

Czy przeszedłeś mutację: 25% louding... ;D

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: Cenzor

Czy będziesz nagrywał: Możliwe

Staż w minecraft: Rok

Kanał na YT(link): Tak, lecz tylko do subów jak na razie

Czy masz TS3: tak

Czy przeszedłeś mutację: tak

Opublikowano

Wiek:13

Nick:BDJQP

Czy będziesz nagrywał:Nie

Staż w minecraft:2 lata

Kanał na YT(link):Nie mam

Czy masz TS3:Tak ale mam mikro uszkodzone

Czy przeszedłeś mutację:tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...