Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy 3v3 Jaki najlepszy team champów ?


PopapranyV9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy team champów który ma największą szansę na wygraną i trudno go skontrować.

 

Ja zwykle grałem

1.Morgana

2.Mordekaiser

3.Yorick

 

Ale chciałbym żebyście jakieś lepsze podali ;)

Opublikowano

Lee - mobilność ostra + obrażenia

Riven - z tym korbaczem nowym demejcz z dupy :O

Ryze / Orianna / Kennen na ap :)

 

ewentualnie na adc Ez, Graves. Poza tym do jungli Skarner, Jax - szybkie robienie bossa (nawet solo ~~13lvl).

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Ja rankedy na tym nowym grałem tak

 

1.Top jakiś ap polecam mordekaisera ,anivie i tu nie zartuje 0 mobilnosci ale dmg robi niesamowity + ta epicka ściana..

2.Bot ad carry/off tank. Ezreal najlepsze adc na ta mape jezeli chodzi o offtanka to lee polecam.

3. Jungler .Tutaj właśnie ja grałem shyvanna lecz na normalach eve też sie sprawdza riven tez nie jest zła jaxa nie polecam. Moim zdaniem jeszcze skarner by był dobry.

Opublikowano

  • Cho' Gath
  • Rumble
  • Kennen
  • Malphite
  • Riven
  • Maokai
  • Morde
  • Wukong
  • Rengar
  • Volibear
  • Vayne

Ja często chodzę takimi teamami;

  • morde
  • riven
  • malph / voli

lub

  • cho' gath
  • morde / riven
  • kennen

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

najelpiej jest brać świnie z duża ilościa hp i mobilnościa. według mnie na mapie 3v3 dobrze spisuja sie: lee sin, jayce, yorick, cho'gahth, morde, mumja, darius, rumble

Opublikowano

lol, przeciez 3v3 gra sie ad bruiser+ap carry+ support ze smitem-roamer (polecam Leone/Nunu/Rammusa)

 

W nowym 3x3 opłacalna jest dżungla, aczkolwiek ryzykowna, bo bardzo łatwo invadować :) trzeba dobrego zgrania wtedy jest spoko, ponieważ dżungla jest stosunkowo łatwa, a daje mnóstwo expa i golda :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

lee top

riven jungle

morde bot

Dobre ustawienie moim zdaniem, ponieważ sam w takim grałem nie raz i jest mocne.

 

Inne dobre champy to olaf, teemo, kennen, irelka etc.

League of Legends

Opublikowano

Jax, mundo, ryze.

 

Fizz, Malphite, Olaf

 

Fizz, Riven, Lee Sin

 

Teemo, LeeSin, Fiora

 

Ryze, LeeSin, Teemo

Opublikowano

Ja grałem ostatnio tak :

 

Lee

Morde

Riven

 

7 wygranych pod rząd :P

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Team z dzisiaj:

1.Fiddle

2GP/Garen (bardziej Garen)

3Amumu

6 Win 1 Lose(z gp)

Cała magia teamu polega na perfekcyjnym zgraniu się zresztą , zebranie przeciwników w kupę , castowanie ulti fiddla , ult amumu , fiddle się wbija i zhonia(chyba tak się piszę) a garen mieli przeciwników :)

heh

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...