Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę!


190475378597218903438

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: ojciec

Gra: 13

Zespół:(Nieobowiązkowe) Nie wiem
Poziom gry:(Nieobowiązkowe) Słaby
Czego oczekuje:(Nieobowiązkowe) przegranej :D
Kontakt: gg 2305245

Opublikowano

czejść czy niema tu przypadkiem chetnych na zalozenie wirtualnego klubu w fife 14 na PC ?? ja mam śpo 88 ovrl

s-08-13-564289.png
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam osoby do gry w FIFA 14. Składami zwykłymi, bądź Ultimate Team.

Nick origin: "iq12p".

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Siema szukam ludzi do nowego klanu. Szukam ludzi 16+ ktorzy sa wporzadku lubia sie posmiac no i posiadaja mikro a najlepiej skype. Piszcie gg 11905805 origin Zajawson lub skype kamil123bdg

Opublikowano

Moja Pozycja to BRAMKAŻ

Nick: wujekanalfabeta ( nazwa zawodnika Honey Badger )
Gra: Fifa 13 sezony wirtualnych klubów

Zespół: SZUKAM
Poziom gry: Średni ( grałem w fife )
Czego oczekuje: Aktywnych graczy , funu , ludzi którzy niewrrzesczą np . Yeeeeeaaeagaqgagagagaga GOOOOLLL **** albo

no ****** **** lecisz z zespołu przepuściłeś bramke itp ..
Kontakt: Origin : Wujekanalfabeta,skype : TheWujekPL , ts , pw

55aR3G.png

Opublikowano

Nick primo
gra shakes fidget
poszukuje gracza który założył by ze mna gildia :) najlepiej s6

 

//Tu o wspólną grę w FUT (FIFA) chodzi tylko. :-)

Opublikowano

Nick:Wziuntek
Gra:Fifa 14 wersja pc
Coś od siebie: Jestem aktywnym graczem, właśnie zacząłem grać sezon wirtualnych klubów swoim śpo.
Czego oczekuję: Zabawy z innymi graczami itp itd.
Więcej info na originie bo mpc rzadko ostatnio wchodzę.

Opublikowano

Szukam osób do pogrania w Fife 14 (PC), sparingi czy jakieś tryby co-op (Pierwszy raz gram w Fife na Multi więc nie znam wszystkich trybów)

 

Nick Origin: ONavariosO

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Siemka. Szukam aktywnych graczy do Wirtualnego Klubu. Wymagam: kultury, aktywności i TeamSpeaka. Kontakt na PW, teamspeaku(IP:5.231.39.48) lub origin : MrItalianoo.

cac841f1bf1704cemed.png

Opublikowano

Jak ktoś szuka sparing-partnera do gry w FUT FIFA 14 PC to zapraszam pod nick "Patrinho1991"

Dodatkowo można zobaczyć jak gram pod tym linkiem :) Mistrzostwo to to nie jest, ale od czasu do czasu coś się wygra :)

Zapraszam: (Link usunięty)

2262874723.png

Opublikowano

Siemka może ktoś jest chętny pograć WG ze mną i z moim kumplem mamy po 89 ovr.Aktualnie gramy w 3 lidze po spadku z 3 Przydali by się jacyś ogarnięci pomocnicy,obrońcy i Bramkarz.Co to tego ostatniego to mamy pewnego w klubie ale nie spisuje się rewelacyjnie.Piszcie PW kto był by chętny.


My mamy po 18 lat Rozmawiamy na skype choć ts3 to też nie problem



Piszcie ile macie lat na jakiej pozycji gracie i ile ovr-la macie


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam kogoś chętnego do wspólnej gry :) 

W grę wchodzą wszystkie tryby.

Ostatnio zacząłem przygodę z Wirtualnymi Klubami

Zapraszam na Origin : szajza231

Mile widziany TS3 :) 

Opublikowano

Klub CF Razzersi
Poszukujemy graczy na każdą pozycję.
W naszym klubie nie ma gwiazdorstwa, kiwamy się tylko w ostateczności i preferujemy utrzymywanie się przy piłce i grę piłką.Zapraszam do nowo założonego klubu.Rekrutacja jest otwarta dla wszystkich wiec każdy ma równe szanse aby powalczyć o swoja pozycję.
Chcemy stworzyć naprawdę zgrany i silny Team którego każdy zespół będzie się bał.
Klub ma już paru doświadczonych zawodników, lecz przyjmiemy KAŻDEGO i go przetestujemy.
Każdy w klubie ma równe szanse nikt na nikim nie wywiera presji i nie wywyższa się ponad tłum.
Gramy na luzie zero jakichkolwiek spin czy innych takich podobnych.
Prosze o kontakt na GG Hemix: 17991678
Origin ID właścicieli
N3gatyw
Hemixz

Opublikowano

Fc Ferrara

Klub, do którego wstęp ma każdy! Wystarczy go znaleźć i wejść! Gramy dla zabawy, i tyle!

Szefowie:
Valambio(N)
DartesPl(ŚPO)

Jakby co piszcie na pw :D

Platforma:PC

Opublikowano

Nick: ClareencePL
Gra: fifa 14 Wirtualne kluby (PC)

Zespół: nie mam/szukam ( możemy zrobić własny)
Poziom gry: dobry
Czego oczekuje: częstej gry,spoko ludzi, w miarę dobrego poziomu gry.
Kontakt: origin: ClareencePL

pozycja: napastnik (najlepiej mi się gra na tej pozycji :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...