Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę!


190475378597218903438

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam pomocników i obrońców do wirtualnego klubu 

Wszystkie pozycje prócz LS I N wolne :)

 

Zapraszam świezy klub jest nas póki co dwoje :) 

 

PW. 

 

 

szajza231 - Origin

Gramy wieczorami rozmawiamy na ts,

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klub Noname CF !!!

Poszukujemy zawodników do klubu w fifie 14 ( PC ).

Klub przechodzi małą reaktywację, mamy 6 zawodników (2 niepewnych jeszcze).

 

Czego oczekujemy?

Ogarniętych graczy, OVR nie ma znaczenia, liczy się zabawa.

Aby do nas dołączyć musisz mieć powyżej 15 lat oraz posiadać TeamSpeak, nie ma większych ograniczeń.

 

Co możemy zaoferować?

-Rozwój dla słabszych graczy (podwyższenie OVR oraz porady jak lepiej grać),

-Miła atmosfera,

-Prawdopodobnie codzienne mecze gdy będzie cały team w ustalonych godzinach,

I wiele, wiele więcej!

 

Jak na razie szukamy zawodników na pozycje:

-Lewy Obrońca

-2x Środkowy obrońca

-Prawy Obrońca

-Bramkarz

-Napsatnik (niepewny)

 

Chętnie zapraszamy wszystkich graczy na dane pozycje!

 

Przed dojściem zalecane jest napisać na origin: Dziegan.

W sprawie TeamSpeak'a piszcie do naszego "technika": spriker1.

Pozdrawiamy!

 

 

PS  Oczywiście przyjmiemy rezerwowych na każdą pozycję, gdyż jak nie będzie całej jedenastki to w każdej chwili rezerwowy może zastąpić nieobecnego, czyż nie? :)

      A więc zapraszam jeszcze rezerwowych na dane pozycje:

    - Napastnik

    - Pomocnik

    - Obrońca

    - Bramkarz

Opublikowano

Szukam wirtualnego klubu wraz z moim bramkarzem. Ja preferuje pozycje PP/LP/PO. Zapraszam na PW na forum.

Posiadamy swojego TeamSpeaka, więc z gadaniem nie ma problemu. :)

cac841f1bf1704cemed.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...