Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę!


190475378597218903438

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: ReLoUPL

Gra: Fifa 13 PS3

Zespół: Chodzi mi o pogranie jakieś 2vs2 1vs1

Poziom gry: Dawno nie grałem, ale raczej dobry

Czego oczekuje: -

Kontakt: Pw. 

4zzt3n.png

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: Ptakowsky

Gra: Fifa 14 UT/Gra ogólnie :)

Zespół:(Nieobowiązkowe)

Poziom gry:(Nieobowiązkowe)

Czego oczekuje: Szukam kogoś kto by mnie wprowadził w FUTA, podstawy już ogarniam, ale nie wiem jeszcze paru rzeczy.

Kontakt: Skype - camper988r, Orgin: Ptakowsky

sygnazs.png
Opublikowano

Nick (origin): EvilCraft4D

Nick (skype): kornel.ilo

Gra: FiFa 14 PC wirtualne kluby

Zespół: TheCrazyFIFApl

Poziom Gry: Zawodowiec

Czego Oczekuje?: Zabawy!

Jeżeli chcesz dołączyć do klubu śmiało!, lecz musisz dodać mnie na skeypie! (kornel.ilo)

Opublikowano

Nick:Aksamajtney
Gra:Fifa 14 Wirtualne Kluby

Zespół:Journey
Poziom gry:: Obojętnie.
Czego oczekuje:Dobrej gry i zabawy. Gramy aktualnie w 1 lidze FVPA(.pl)
Kontakt:Srandacz_PL

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: TheMroczeks

Gra: Fifa World

Poziom gry: Zawodowiec

Czego oczekuje: Wiek minimum 16 lat,doświadczenie i dobrego humoru

Kontakt: PW na mpcforum

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

szukam graczy/znajomych bo nie ma z kim klepać np w Pro Clubs bądź Co-op sezon. Nie mówiąc o FUT jeśli jest ktoś kto chętnie zagra bądź maniaczy w fife będzie mi miło jeśli owa osoba się ze mną skontaktuje. :>
Wiek nieograniczony. (Jestem bez mikrofonu ale 29/30 kwietnia ma przyjść :])

 

Moje dane (kontaktowe) :
Nick : zinoNvTi (xbox)
skype : zinon.vti (Z racji tego ze nie mam kompa nie wchodze za czesto ale apka na tel jest (y) )
e-mail : [email protected]

 

 

 

Dzięki i do usłyszenia (^.^)

 

Wzór

|

|

|

V

 

Nick: zinoNvTi

Gra: FIFA 14 (XBOX360)

Zespół: Falcons Eyes
Poziom gry: Co kur*a? :D Hardcore
Czego oczekuje: Wspólnej miłej gry (co-op rywalizacja fut (opcjonalnie) i wirtualne kluby ;)
Kontakt: xbox live zinoNvTi
email : [email protected]

Opublikowano

Gra: Fifa 14 PC

Zespół: UT

Poziom gry: o.O

Czego oczekuje: wspólnej rywalizacji( pinki, wagery)

Kontakt: MrSavPL w grze i tutaj na pw .

 

 

Pozdro :)  5 

Opublikowano

Gra: Fifa 14 PC


Zespół: Fifa Ultimate team


Poziom gry: taki tam :D


Czego oczekuje: wspólnej rywalizacji (pinki, wagery)


Kontakt: XzPabl0zX - w grze, pw na forum a najlepiej gg 12425807


1390144171-U592769.png


Opublikowano

Szukamy graczy do Wirtualnych Klubów. Gramy dla zabawy miła atmosfera i szukamy ludzi na każdą pozycję. Nick: AriosPL 

Opublikowano

Nick: fidovsky21


Gra: Fifa 14/FUT/Wirtualne Kluby [PC]

Poziom gry: Średnio zaawansowany 

Czego oczekuje: przyjaznej atmosfery, dobrego poziomu gry a gimbusom mowie stanowcze NIE :)

Kontakt: origin fidovsky21 lub PW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szukam klubu w trybie wirtualnej gwiazdy.

Mogę grać jako Bramkarz lub jako pomocnik (obojętnie czy defensywny , ofensywny , prawy czy lewy) 

Kontakt Origin: Dziegan

Opublikowano

Szukamy zawodników do klubu w fifie 14 (wirtualne kluby, PC).
Klub jest nowy mamy 6 zawodników
 
Czego oczekujemy?
Ogarniętych graczy, ovr nie ma znaczenia liczy się zabawa.
Co możemy zaoferować?
-Rozwój dla słabszych zawodniów
-Miła atmosfera
-Codziennie mecze
-atywni gracze
i wiele, wiele więcej!
 
Jak na razie szuakmy zawodników na pozycję:

Pomocnik ( 2x środkowy)

Obrońców (1x środkowy, 1x lewy i prawy)

Bramkarza.

Klub zwie się

"Noname CF"

Chętnie zaprazamy wszystkich graczy na dane pozycje!

 

Przed dojściem zalecane jest napisać na origin do Dziegan lub Bartek3215.

Pozdrawiamy!

 

 

Ps Oczywiście przyjmiemy rezerwowych na każdą pozycję, tzn jeśli nie będzie całej jedynastki on line trzeba zagrać z kimś innym, czyż nie? :)
A więc zapraszam jeszcze po

1x napastnik, pomocnik, obrońca oraz bramkarza.

Opublikowano

Witam, szukam kogoś do wspólnej gry w fife 13/world. Niedawno zacząłem grać w fifę i szukam osoby która nauczy mnie podstaw itd. ;) Oczywiście mile widziany skype.

 

 

GG;12780456

Skype:misiekvir

Opublikowano

Gra : Fifa World


 


Poziom : jestem początkujący


 


Chciałbym aby osoba posiadała skaypa lub teamspeak3 ( TS3 )


 


Kontakt


Mój skype : tracerr333


Konto orgini : miloszek109


 


ZAPRASZAM DO  GRY


Opublikowano

Siemka szukam klubu WG w którym mógłbym pograć razem z kumplem mamy po 18 lat W Fifę 14 jacyś słabi raczej nie jesteśmy (1 liga ja jak i on do tego UM WG 90) Chętni dodawać na origin DarekBaran  i Marcyk_SnK

Opublikowano

Siemka szukam klubu WG w którym mógłbym pograć w Fifę 14. Lat mam 18 , OVR mam 82,dopiero się uczę WG grać ale chętnie z kimś pogram :)

 

Orgin:dudek1020 bo zapomniałem napisać.Na PC

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Tiger Club poszukuje zawodników do wirtualnego klubu na platformie PS3

Czego oczekujemy:

Nazwiska brazylijskiego(chodzi mi tu o np. BR = Diego Alves/Julio Cesar N=Neymar/Fred/Lima :))

Ogarniętych graczy

Dobrze grających, nie wychodzących na pozycje spalone i podawających

Aktywnych graczy.

Co oferujemy:

Miłą atmosferę, codzienne mecze (jeśli są w owym dniu gracze:D)

 

Poszukujemy graczy o każdej pozycji ponieważ w naszym klubie jest jak na razie 1 gracz na teście i 2 obecnych.

"zaklepane" nazwiska: Neymar,Ronaldinho,(gracz na teście) Diego Costa( tak wiem to Hiszpan, ale kiedyś grał dla Brazylii, a niestety ten gracz jest młody więc niestety:))

 

EDIT:

kontakt PW/gg 50473776/skype tigerclub.ps3

Opublikowano

Gra: FIFA 14 (PC)
 

Poziom gry: W fife ogólnie gram długi czas ale w Wirtualny Klub od przedwczoraj. Myślę że nie jest źle. 27 mecze, 17 bramek, 4 asysty :) Najbardziej preferuję grę na prawej stronie, skrzydłowy lub pomocnik. Na razie OVR 79 N
 

Czego oczekuje: Kilku ogarniętych ludzi z którymi będzie można pyknać fajny DRUŻYNOWY meczyk, a nie "piła do mnie i drybling do końca" ;p Mam 20lat, mikro jak coś też jest.

Kontakt: GG: 6626630, SKYPE: dracha na majtach (chyba). Lepiej GG albo tutaj PW.
ORIGIN: Manieczeek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...