Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak mam dzisiaj zostać chorą osobą?


Royal™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam sobie zwal ja nie jestem zboczeńcy jak 90 % gimnazjalistów .

 

Myslisz , że jak bedę spał z otwartm oknem to zachoruję ? Po za tym na co będę chory gdy zjem tego ziemniaka . Będzie mnie bolał brzuch czy gorączka

Opublikowano

Sam sobie zwal ja nie jestem zboczeńcy jak 90 % gimnazjalistów .

 

Myslisz , że jak bedę spał z otwartm oknem to zachoruję ? Po za tym na co będę chory gdy zjem tego ziemniaka . Będzie mnie bolał brzuch czy gorączka

 

No niewiem ja mam tak okno ze byłbym chory 2 razy a po surowym ziemniaku bd chory

Opublikowano

Ja nie chcę mieć zapalenia płóc tylko np. gorączke 37.5

 

@edit ja nie bede sie tłumaczył czemu chcę być chory itp. i nie obchodzi mnie jaka jest wasza opinia . Albo pomagacie , albo nie , proste. Oczywiście ten kto pomoże ma lajkacza x5 odemnie

Opublikowano

Zjedz surowego ziemniaka.

Taa chuja daje przez 5-30 minut masz gorączkę i później przechodzi

@TOP

Nie polecam ziemniaka ponieważ tak jak napisałem 1.Smakuje jak kurwa ziemia 2.Nic nie pomaga.Nie wiem co ci tu doradzić może wyjdź teraz na dwór z krótkim rękawkiem (jeżeli masz śnieg) to skocz na śnieg nie wiem czy to ci coś pomoże ale spróbuj

Opublikowano

@2xUP dzieciaki takie jak Ty.... nie ma na was sposobu... jedynie zabrać internet... -_-

@temat jeżeli będziesz mierzyć sobie temperaturę to jak masz ten stary termometr przyłóż go np. do lampki nocnej i nagrzej... i powiesz że masz mocną gorączkę ; ) Pozdrawiam

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

Zależy do twojej odporności, ja biegajac o 20 przy krótkim rekawku i spodenkach przy temp. pozniej 0 i spaniu przy otwartym oknie nie choruje, ale pewnie 70% ludzi po 2 dniach otworzonego na noc okna, już by zachorowali.

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

@UP

Na jutro termometr do herbaty i już masz gorączkę.Na pojutrze możesz wywołać sraczkę.Czytaj ze zrozumieniem

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Zjedz pare surowych ziemniaków. Dostaniesz szybko gorączyki, tylko , że jest duże prawdopodobieństwo zatrucia. Mówie to na serio. Sam kiedys próbowałem..

@Edit

nosz, kurde, nie widziałem że już ktoś to napisał :<

Opublikowano

Umyłem włosy i na 5-7 minut wyszedłem na balkon. Teraz siedze przed kompem koło uchylonego kompa . Kaloryfer jest ustawiony na najniższą temperature. Zjem może małutkiego bardzo tyciego surowego ziemniaka. Pomoże?

Opublikowano

Umyłem włosy i na 5-7 minut wyszedłem na balkon. Teraz siedze przed kompem koło uchylonego kompa . Kaloryfer jest ustawiony na najniższą temperature. Zjem może małutkiego bardzo tyciego surowego ziemniaka. Pomoże?

 

Umyj nogi i za zimnej posadce trzymaj. Od nóg i głowy najszybciej mozna zachorować.

Opublikowano

Zależy od organizmu, możesz jeszcze łyknąć łyżeczkę proszku do pieczenia i popić colą. Wchodzi to w reakcję więc ból brzucha gwarantowany, gorączkę też wywołuje.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Boisz się pałeczki ze sprawdzianu? Czy może ci się nie chcę? Ludzie (w tym ja) chcieliby być zdrowi, a ty chcesz sobie zachorować. Na 100% chodzisz do gimbazy. DOROŚNIJ. Uciekanie przed problemem ci nic nie da. Co się odwlecze to nie uciecze.

 

@Żeby nie było spamu to jebnij sobie młotkiem w klatkę piersiową. Murowane zatrzymani akcji serca. Jak chcesz zachorować to jest to najlepszy sposób

Opublikowano

Polecam ci zrobić tak niby że masz gorączkę zrób se gorącą herbatę i wsadź tam termometr tylko nie na długo udawaj że jest ci nie dobrze Palec do buzi wymyślisz cos ; D elo

76561198375594763.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...