Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jak włączyć kilka kont bo błędzie z 27/10/2012!


davidson135791

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam gdy robie wszystko według instrukcji dochodze do punktu 15 i gdy włączam na win 7 64 bit, pojawia się crash ''program sfbot.exe przestał działać'' Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: sfBot.exe

co wtedy, wersja bota 2.10

 

pozdrawia

Też mam ten problem próbowalem w różnych typach zgodności odpalać i jako administrator nic nie działa :/. Robiłem ten trick z 2.1.0 i mam Windowsa 7 64 bit orginała :/ Jeśli ktoś wie jak to naprawic niech pisze tu bądzi priv. Na wersji bota 2.0.1 wszystko mi dziala lecz chciałbym grać na 2.1.0 bo ma wiecej opcji a jeśli komuś odpowiada 2.0.1 polecam tego bota: http://www61.zippysh...14823/file.html ponieważ jest SPOLSZCZONY!

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ref, juz dawno nie odwiedzałem tego tematu :) (juz nie korzystam z tamtego konta)

niedługo najprawdopodobniej dodam filmik jak to zrobić ;)

peind.png


  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chyba rozkminiłem jak dodawać wiele kont do najnowszego SFBota versja 2.1.0 - u mnie działa i bez jakichkolwiek odinstalowywań i mieszania poprzednimi wersjami.

Jak juz masz najnowszą wersję programu z wieloma kontami i jest skucha to po prostu wchodzisz w plik .ini i modyfikujesz kolejność(niezwykle banalne aczkoolwiek u mnie działa - poniżej przykładowy wyciąg z tego pliku)

 

[1] ------------------------------------------- tutaj domyślnie jest 0 / należy przekolejkować wszystkie postacie wpisując 1
username=ktośtam
password=jakieśtam
country=http://www.sfgame.pl
server=sjakiśtam.sfgame.pl
autostart=false
class=2
money_keep_minimum=true
money_min_gold=150
money_min_silver=0
mush_keep_minimum=true
mush_min=5
work=false
work_hourly=true
work_hourly_from=@Variant(\0\0\0\xf\x1\xb7t\0)
work_hourly_to_time=@Variant(\0\0\0\xf\x3\xdc\xc5\0)
quest=false
quest_from=true
quest_from_time=@Variant(\0\0\0\xf\x1\xb7t\0)
prefer_state=0
optimize=true
key=true
item_gold=true
beer=false
beer_count=1
quest_ignore_full_inventory=false
quest_prefer_item=true
attribute_buy=false
attribute_strength=15
attribute_dexterity=25
attribute_intelligence=15
attribute_constitution=25
attribute_luck=20
dungeon=true
dungeon_min=false
dungeon_min_difference=0
arena=true
arena_min=true
arena_min_difference=-6
arena_state=1
arena_from_rank=200
arena_to_rank=4000
arena_retry_count=10
arena_ignored_guilds=
arena_ignored_characters=
item_equip=false
item_new_only=true
item_factors="1.00,0.10,1.00,2.00,3.00,1.50,1.00,1.00,1.00"
item_behaviour="0,2,2"
item_ignore_attribute_weapon=false
item_ignore_attribute_shield=false
item_keep_epic=true
item_necessary_attribute="0,0,0,0,0"
guild_donate=false
guild_donate_all=false
guild_donate_quest=0
guild_donate_work=0
guild_donate_gold=0
guild_donate_time=1
guild_donate_last_date=1371314017
guild_donate_earned_money=0
guild_ready=true

[2]
username=jakiśtam kolejny
password=jakieśtam kolejne
country=http://www.sfgame.pl
server=sjakiśtamkolejny.sfgame.pl
autostart=false
class=2
money_keep_minimum=true
money_min_gold=150
money_min_silver=0
mush_keep_minimum=true
mush_min=5
work=false
work_hourly=true
work_hourly_from=@Variant(\0\0\0\xf\x1\xb7t\0)
work_hourly_to_time=@Variant(\0\0\0\xf\x3\xdc\xc5\0)
quest=false
quest_from=true
quest_from_time=@Variant(\0\0\0\xf\x1\xb7t\0)
prefer_state=0
optimize=true
key=true
item_gold=true
beer=false
beer_count=1
quest_ignore_full_inventory=false
quest_prefer_item=true
attribute_buy=false
attribute_strength=15
attribute_dexterity=25
attribute_intelligence=15
attribute_constitution=25
attribute_luck=20
dungeon=true
dungeon_min=false
dungeon_min_difference=0
arena=true
arena_min=true
arena_min_difference=-6
arena_state=1
arena_from_rank=200
arena_to_rank=4000
arena_retry_count=10
arena_ignored_guilds=
arena_ignored_characters=
item_equip=false
item_new_only=true
item_factors="1.00,0.10,1.00,2.00,3.00,1.50,1.00,1.00,1.00"
item_behaviour="0,2,2"
item_ignore_attribute_weapon=false
item_ignore_attribute_shield=false
item_keep_epic=true
item_necessary_attribute="0,0,0,0,0"
guild_donate=false
guild_donate_all=false
guild_donate_quest=0
guild_donate_work=0
guild_donate_gold=0
guild_donate_time=1
guild_donate_last_date=1371314017
guild_donate_earned_money=0
guild_ready=true

Piszcie jak to sie sprawdza u was - u mnie działa na najnowszej wersji, ba nawet nie usiłowałem odinstalowywać :)

Opublikowano

Początku pliku nie dodałeś :P

Wydawało mi się że każdy będzie widział co ma w ini domyślnie i nie muszę przytaczać całości ...

Opublikowano

Ludzie przecież ten temat był wałkowany dużo razy.

 

Najlepiej zrobić tak:

 

1. wyłącz całkowicie bota

2. wejdz w Start-->Akcesoria-->Uruchom-->i wpisz %appdata% i Enter

3. Znajdz folder sfbot i go usuń

4. uruchom ponownie bota i nie dodawaj kont

5. Wyłącz bota

6. Teraz powtórz punkt 3. ale nie usuwaj folderu tylko go otwórz

7. Otwórz plik konfiguracyjny sfbot

8. I teraz najważniejsze w pliku konfiguracyjnym dodajemy tyle ile mam kont np:

 

 

Jeżeli mamy 6 kont:

[General]
id=198029
version=v2.1.0
dont_show_msg=
language=pl
wait_enabled=false
wait_quick_min=0
wait_quick_max=0
wait_long_min=0
wait_long_max=0

 

[0]
username=TWÓJ NICK
password=TWOJE HASŁO
country=http://www.sfgame.pl
server=s20.sfgame.pl
autostart=false
class=7209060

 

[1]
username=TWÓJ NICK
password=TWOJE HASŁO
country=http://www.sfgame.pl
server=s20.sfgame.pl
autostart=false
class=7209060

 

[2]
username=TWÓJ NICK
password=TWOJE HASŁO
country=http://www.sfgame.pl
server=s20.sfgame.pl
autostart=false
class=7209060

 

[3]
username=TWÓJ NICK
password=TWOJE HASŁO
country=http://www.sfgame.pl
server=s20.sfgame.pl
autostart=false
class=7209060

 

[4]
username=TWÓJ NICK
password=TWOJE HASŁO
country=http://www.sfgame.pl
server=s20.sfgame.pl
autostart=false
class=7209060

 

[5]
username=TWÓJ NICK
password=TWOJE HASŁO
country=http://www.sfgame.pl
server=s20.sfgame.pl
autostart=false
class=7209060

 

9. Jak już dodacie te 6 kont zapisujemy ten plik sfbot

10. Odpalamy bota

11. Idziemy do ustwień i konfigurujemy jak chcemy, Zapisujemy :)

12. Teraz nigdy nie naciskamy loguj bo bedzie crash

13.Wyłaczmy bota

14. Znowu idziemy do pliku konfiguracyjnego sfbot i tam gdzie jest linijka server przy każdym koncie dodajemy s20.sfgame.pl lub inny serwer w zalezności na jakim gracie.

 

Wszystko jest tak proste że tylko ktoś nie kompetentny może tego nie zrobić

Najważniejsze jest aby nie doprowadzić do crash aplikacji bo to jest wasz główny błąd.

 

Pozdrawiam ludzi którzy wiedzą jak to zrobić :D

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...