Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ognista Masakra (Serwer taki jak Kwadratowa Masakra)


OgnistaMasakra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nick: SebaProx

Wiek: 11/12

Mikrofon: Posiadam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS.Nie jestem kolejnym Neosem z metina czy CS'a ;p

 

Chciałbym zauważyć, że brak szacunku do graczy z gier fps pokroju cs'a lub mmo - metina nie stawia Cię w dobrym świetle. To samo mógłby powiedzieć gracz metina o graczach minecraft'a ^^

Opublikowano

Chciałbym zauważyć, że brak szacunku do graczy z gier fps pokroju cs'a lub mmo - metina nie stawia Cię w dobrym świetle. To samo mógłby powiedzieć gracz metina o graczach minecraft'a ^^

Nie mam nic do Metina czy CS'a.Sam w nie grałem,ale teraz coraz więcej dzieci gra w nie.....Miałem kiedyś koleżankę na Skype (7,8 lat),która non stop CS szambo ;p

Więc ja tu nie mówię o osobach,które mają ponad 15 lat tylko o dzieciach,które drą się przez mikrofon jak ktoś je zabije ;p

Opublikowano

Nie mam nic do Metina czy CS'a.Sam w nie grałem,ale teraz coraz więcej dzieci gra w nie.....Miałem kiedyś koleżankę na Skype (7,8 lat),która non stop CS szambo ;p

Więc ja tu nie mówię o osobach,które mają ponad 15 lat tylko o dzieciach,które drą się przez mikrofon jak ktoś je zabije ;p

Nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi z mojego punktu widzenia i stwierdziłem, iż chodzi o całą społeczność graczy w daną grę ( są tacy ludzie ;P ). Zwracam honor ;)

Opublikowano

Nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi z mojego punktu widzenia i stwierdziłem, iż chodzi o całą społeczność graczy w daną grę ( są tacy ludzie ;P ). Zwracam honor ;)

Spx.Każdy może się mylić.W końcu ludzie nie są botami ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...