Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ognista Masakra (Serwer taki jak Kwadratowa Masakra)


OgnistaMasakra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:12 (nie jestem kolejnym dzieckiem neo prosto z metina...)

Nick:FireONgame

Jaką masz miej więcej osobowość:trudno mnie wkurzyć ^_^ i umiem graczy rośmieszać xD

Dlaczego chcesz tu zagrać:Bo jak widze to może wyjdzie fajny serwerek do grania !

Czy będziesz griefował ?: Nie.

GG:Niestety nie mam.

Mikrofon:Mam i działające ^_^

TeamSpeak3/Skype:Nie/tak

Coś o sobie:Lubie minecrafta,Polskiego Pingwina i gry FPS (mw3,BF3 itd.)

Znasz zasady języka Polskiego?:Tak jestem polakiem

Ile grasz w MC?:od 1.7.3 (piękne czasy...)

Ile grasz dziennie?:róznie okolo 2-6h (bo szkoła i moje prywatne życie)

Masz kanał na yt?Tak (z 3 konta mam ^_^)

Ilu masz widzów?:(nowe konto) 1 (zaniedługo będe nagrywać) / (starsze ma ponad 50 widzów) / (najstarsze ma ponad 20 widzów).

Będziesz nakręcał z serwera?:jak wbije 10k wyświetleń to bede robił LIVE'A !

Czy masz premium?;Miałem premium przez 3 dni i wzieli mi go... (skin został)

Czy bedziesz używał mineshaftera?:Nie.

Dlaczego Ty:A z kąd mam wiedzieć xD

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...