Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BFP4F] Jak zainstalować aimbota do BF Play4Free?


LeIIto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie ale nie na temat więc z gory sorry

słyszałem o kelogerze co kase dodaje

może ktoś poda linka do najnowszej wersji ^^

z gory thx

[font=comic sans ms,cursive][size=5][i][b][color=#ff0000]ave Tomasz[/color][/b][/i][/size][/font]

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wielkie brawa dla Niego!!! Pierwszy raz widzę działający cheat do Bf P4F!!! Lajk Leci!

A, i czy wiesz jak można włączać te czity?

Wiem że strzałkami można w górę i w dół przełączać czity, tylko nie wiem jak się je aktywuje

Opublikowano

Punk Buster mnie wykrył... Na niektórych serwerach kick'a, ale dalej mogę grać :P

Postanowiłem już z cheat'a zrezygnować nie chcę stracić 17 LvL'a :D

 

Wiadomość dla tych którzy myślą że wystarczy usunąć PunkBustera...:

PunkBustera nie da się usunąć ponieważ gra sprawdza czy są wszystkie pliki w grze...

A jak Bf nie znajdzie folderu z pb to wyskakuje błąd.

A gra ci się nie odpali, i tyle z tego.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dla największych nie ogarów -.-
uruchamiamy Winject
uruchamiamy bf'a tam gdzie pisze graj teraz > winject > target proces > BFP4f.exe > DLL to inject >BFP4f_hook.dll
PS. dzięki za cheata wszystko działą w 100% :) i czyściutki :)



Opublikowano

Witam ja mam taki problem gdy chce załadować ten plik BFP4f_hook.dll to pisze że nie mam uprawnień.

 

Pomoże ktoś ?

 6789550154.png


 
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hack działa jak należy jest wykrywalny ale tylko na niektórych serwerach nie wejdziesz a na innych można grać bez obawy bo nie wywalają ,ale trzeba używać go z umiarem żeby ktoś się nie ogarną i nie zgłosił nas :)

Opublikowano

Mam problem mianowicie w tym pierwszym okienku gdzie mam wybrać BFP4f.exe nie znajduje mi takiego a gra jest odpalona ocb ?

Opublikowano

Witam ja mam taki problem gdy chce załadować ten plik BFP4f_hook.dll to pisze że nie mam uprawnień.

 

Pomoże ktoś ?

Uruchom jako administrator.

 

U mnie wyskakuje że Bf4... Nie Odpowiada i się gra wyłącza zaraz po wciśnięciu Inject

BF4 ? ale to cheat do BFH :)

2636492449.png

Pomogłem? To dobrze :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czemu niemoge wcisnac inject robie wszystko jak na filmiku i kiedy wybieram w drugim oknie BFP4f_hook.dll to niechce mi sie wcisnac inject?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przetłumaczcie mi to

 

 

How To Run:
1. Starte OSHFusionUnique.exe und wähle OSHFusion.exe aus.
Dieser schritt wird deine Kopie des OSHFusion einzigartig machen.
2. Lösche die OSHFusionUnique.exe nun, sie wird nicht mehr benötigt.
3. Starte OSHFusion.exe (Die Datei wird nach Schritt 1 einen anderen Namen haben.)
4. Wähle das Spiel aus, in das der Hack geladen werden soll.
5. Injecte den Hack oder benutz die AutoInject Funktion. Falls du im Vollbildmodus spielst,
dann solltest du die AutoInject Funktion bevorzugen.
Achtung:
Der OSHFusion Injector randomisiert die OSHFusion.dll bei jedem Start. Du KANNST, SOLLTEST
aber keinen anderen Injector verwenden.
FAQ:
Q: Wie öffne ich das Menü?
A: Drücke Einfügen oder F10.
Q: Warum kann ich die Maus im Menü nicht bewegen?
A: Viele Spiele blockieren die Maus während des Spielens. Öffne einfach ein Spielmenu, dann
kannst du die Maus meistens bewegen.
Q: Der ESP flackert / OSHFusio stürzt oft in Source Engine Spielen ab.
A: Deaktiviere das Multicore Rendering in den Erweiterten Grafik Optionen.
--------------
1. Run OSHFusionUnique.exe and choose OSHFusion.exe.
This will randomize your copy of OSHFusion.
2. Delete OSHFusionUnique.exe now! You don't need it anymore.
3. Run OSHFusion.exe (will have a random name now).
4. Choose the game you want to hack.
5. Inject the hack or choose the autoinject option. Autoinject should be prefered
if you start the game in fullscreen mode.
Warning:
OSHFusion Injector randomizes OSHFusion.dll on every load.
You COULD but SHOULDN'T use another injector!
FAQ:
Q: How do I open the menu?
A: Press Insert or F10.
Q: Why can't I move the gui mouse?
A: Most games lock the mouse while playing. Just open a menu and it will work.
Q: ESP flickers / OSHFusion crashes often in Source Engine games.
A: Deactivate Multicore Rendering in advanced graphics options.
--------------
Features:
Aimbot
-AutoShoot
-different Aimkeys
-selectable bones
-AimType
ESP
-Box
-Name
-Healthbar
-Bones
-Enemy only
Radar
-Name
-Healthbar
-Enemy only
-Transparency
Misc
-Crosshair
-NoRecoilSpread
Special
-Counter-Strike: Source
--No Flash
-Counter-Strike: Global Offensive
--No Flash
-Battlefield Heroes
--Aim At Invisible
-Tribes: Ascend
--Infinite Jetpack
Opublikowano

Po co ci to lol ?

Nie masz google tłumacza ? Wątpie że ktoś ci to przetłumaczy + to jest po angielsku o.O

 

Aimbot, esp, radar, crosshair to tyle

OndteAw.png
Opublikowano

A czy można zrobic tak żeby full auto strzelalo a nie tak wolno?

Rozumiem że strzela tak po jednym naboju z przerwą ? Jezeli tak to niestety wina kodera :D I tego już raczej nie zmienisz

OndteAw.png
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...