Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GAMID.PL][80SLOTOW][FREEBUILD][1.4.2][OGARNIETA ADMINISTRACJA][AUTOMATYCZNE DZIALKI]


Gość Oteq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli jeśli wyskakuje Napis "Unkown host: Gamid.pl" to tylko prace konserwacyjne?

Kiedy mniej więcej server będzie otwarty?

Serdecznie polecam~, Budowle świetne rzeczy umilające rozgrywke typu; PB,SG,MA - super !

mca.png

Opublikowano

Dziś serwer powinien być otwarty.

tzn o której?

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Wybaczie nie zalezy to od nas. Jee.pl ma wiecznie problemy ale nie zrezygnuje z tego hostingu . On jest sam w sobie dobry. Oni teraz zmieniaja bodajze hosting takze. Dam tutaj Info kiedy bedzie dzialac

Opublikowano

Wybaczie nie zalezy to od nas. Jee.pl ma wiecznie problemy ale nie zrezygnuje z tego hostingu . On jest sam w sobie dobry. Oni teraz zmieniaja bodajze hosting takze. Dam tutaj Info kiedy bedzie dzialac

 

 

nie zrezygnujesz bo masz za darmo i po co wziasc nowy hosting skoro tutaj zarabiasz;)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

TreeTree dac Ci logi? hosting? jak place miesiecznie?

Lether poprosze nick i haslo jakie chcesz miec na serwerze

 

 

 

http://scr.hu/0qbw/gftiz

 

Link prosze.

 

Chcialem tylko dolozyc ze musiales 2 konto zalozyc ;>? Ciekawe czemu ;}

Opublikowano

ale lipa

brat gra obok w pokoju na tym serverze, a ja nie moge sie na swoim kompie zarejestrowac ;/

da sie jakos to obejsc?

 

 

Podaj mi swój nick w grze i na PW jaki chcesz mieć na serwerze. I wtedy będziesz mógł zalogować. Będziesz chciał zmienić hasło po zalogowaniu - Nie ma problemu

Cześć.

Opublikowano

Witam. Pytanie do szanownych adminów/moderatorów serwera. Czy jest możliwość żebym mógł na tym serwerze grać z bratem, mimo że mamy ten sam internet (to samo ip) ?? Bo szukamy serwera gdzie moglibyśmy pograć razem, on na kompie, ja na laptopie tylko że pisze że wykorzystana jest maksymalna liczba kont :(

Opublikowano

Prosze podac tego co nie jest zarjestrowany nick i haslo na pw . Jesli nie ufasz mpc ;p napisz na gg 8165785

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...