Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolega poznał moje sekrety RATUJCIE!


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra stary, to co Ci teraz powiem może rozwiązać twoje all problemy. PAMIĘTAJ! musisz podążyć tylko moimi wskazówkami!

Na początek skołuj sobie stary cysterne, czy wielką ciężarówkę. ONA MUSI BYĆ WIELKA! ROZUMIESZ?! WIELKA!

Potem kurwa skołuj beton HEKTOLITRY BETONU, ROZUMIESZ STARY, HEKTOLITRY?!

Potem jak już wszystko będziesz miał to skołuj sobie wąsy i brodę. MUSI BYĆ.

Wjedź na pobliską autostradę i wlewaj beton w każdą lukę w drodze krzycząc przy tym: "ALE PIZGA".

Może problemów miłosnych nie rozwiąże, ale przynajmniej naprawisz polskie drogi. :/

1350673995-U699261.png

exmod

Opublikowano

Może to głupie, nie chciałbym aby ktokolwiek o tym widział

 

Przecież już pełno osób na tym forum wie xD

 

@top Straszny problem masz. Co to za kolega, że jeszcze o tym nie wiedział??xD

Opublikowano

Dobra stary, to co Ci teraz powiem może rozwiązać twoje all problemy. PAMIĘTAJ! musisz podążyć tylko moimi wskazówkami!

Na początek skołuj sobie stary cysterne, czy wielką ciężarówkę. ONA MUSI BYĆ WIELKA! ROZUMIESZ?! WIELKA!

Potem kurwa skołuj beton HEKTOLITRY BETONU, ROZUMIESZ STARY, HEKTOLITRY?!

Potem jak już wszystko będziesz miał to skołuj sobie wąsy i brodę. MUSI BYĆ.

Wjedź na pobliską autostradę i wlewaj beton w każdą lukę w drodze krzycząc przy tym: "ALE PIZGA".

Może problemów miłosnych nie rozwiąże, ale przynajmniej naprawisz polskie drogi. :/

 

Jebłem. Masz like!

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Jebłem. Masz like!

 

jprdl, jeszcze jakiś felix, net i nika w afku.

 

@Top

 

Jak ma 1200pkt aż to go poproś żeby Ci odpisał na pytanie, pewnie zapomni, albo go shackuj LOIC'em będzie sie bał.

Opublikowano

jprdl, jeszcze jakiś felix, net i nika w afku.

No coz zawsze bylem lekko wykreconym czlowiekiem ;) slucham Black Eyed Peas, Coldplay, nie lubie grac w pilke, lubie czytac, grac na kompie...

A poza tym ten avatar fajnie wyglada. No i musiales to czytac skoro wiesz skad to jest :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

No coz zawsze bylem lekko wykreconym czlowiekiem ;) slucham Black Eyed Peas, Coldplay, nie lubie grac w pilke, lubie czytac, grac na kompie...

A poza tym ten avatar fajnie wyglada. No i musiales to czytac skoro wiesz skad to jest :)

 

fat-kid.jpeg

Opublikowano

Zmien gimnazjum. A tak w ogole to co twojego kolege obchodzi ze jedna dziewczyna ze szkoly Ci sie podoba. Moim zdaniem nie ma czego sie wstydzic.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...