Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miodziowa Masakra [S:23][WL:ON][PVP:ON][PREMIUM:NIE]


lAds0n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Kuhciik

Wiek : 14

Ile grasz w minecrafta : 1,5 r.

Bedziesz grifowal? : Nie

Bedziesz nagrywal filmiki? : Nie

Masz orginalna wersje Minecrafta? : Nie

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter? : Tak

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Nick 22VipPL22

Wiek 11

Ile grasz w minecrafta 3 lata

Bedziesz grifowal? nie

Bedziesz nagrywal filmiki? Tak

Masz orginalna wersje Minecrafta? Nie

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter? Tak

Opublikowano

NICK W GRZE : HernanDeZ

 

Wiek: 13 lat ale ogarniam

 

Będziesz grifowal?: Oczywiście że nie

 

Będziesz nagrywał filmiki: Może nagram coś z kolegą za zgodą admina

 

Orginalny minecraft : Nie,nie posiadam

 

Używasz mineshafter?: Nie

 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania na serwer .

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Nick Drewniak

Wiek 15

Ile grasz w minecrafta 2 lata.

Bedziesz grifowal? Nigdy

Bedziesz nagrywal filmiki? Nie

Masz orginalna wersje Minecrafta? Miałem lecz hack i du...

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter? Nie.

Opublikowano

Nick: michuk243

Wiek: 12

Ile grasz w minecrafta: ok. 2 lat

:)

Bedziesz grifowal? : Nie będe

:)

Bedziesz nagrywal filmiki?: Może

:)

Masz orginalna wersje Minecrafta?: Tak

:)

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter?: Nie ( Mam PREMIUM)

Opublikowano

Nick:

Daraz96

 

wiek: 16+

 

Ile grasz w minecrafta: nwm ok. 8 miesiecy ( 3-4 miesecy jako admin servera :P)

 

Bedziesz grifowal?Nie

 

Bedziesz nagrywal filmiki? Call me Maybe

 

Masz orginalna wersje Minecrafta?Nie, zamierzam kupic. kiedy?? nwm

 

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter? i tak i nie mam na kompie ale nie urzywam :P

 

Nie polecam serwera, nie warto wbić nawet.

 

a pierdol sie :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...