Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miodziowa Masakra [S:23][WL:ON][PVP:ON][PREMIUM:NIE]


lAds0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:ArturoS155

Wiek:15 prawie 16 ;)

Ile grasz w minecrafta:Od pierwszej bety .

Bedziesz grifowal?:Nie

Bedziesz nagrywal filmiki?:Może zobaczy się :)

Masz orginalna wersje Minecrafta?:Nie ale planuje kupno ;p

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter?:Tak

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: BDJQP

 

Wiek: 13

 

Ile grasz w minecrafta: 2 lata

Bedziesz grifowal?: Niee

 

Bedziesz nagrywal filmiki?: Zobacze

 

Masz orginalna wersje Minecrafta?: Nie

 

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter?: tak lub pirata

Opublikowano

Nick:MinecraftKox

Wiek:14

Bedziesz grieftował:? nie

Bedziesz nagrywal filmy: nie

Masz orginalnego minecraftta : Nie

Jeżeli nie masz orginalnego minecrafta to używasz mineshifter: nie

Opublikowano

Nick: Mientus

Wiek: 15

Ile grasz w minecrafta: od wersji 1.8.1

Bedziesz grifowal?: NIE

Bedziesz nagrywal filmiki?: Może

Masz orginalna wersje Minecrafta?: Niestety nie ale mam zamiar kupić

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter?: nie

Opublikowano

Admin dziecko atakował mnie kiedy budowałem se domek a potem zbanował ocena 2/10 bo inni gracze mili (chociaż większość kradnie a banuje porządnych graczy)

Opublikowano

Ciasteczkowy na serio ci się tak podoba? Na mnie się uwzioł i zbanował (ciota) powinien się ogarnąć i serwera nie zakładać a ogólnie powiem tyle:

Szkoda takiego fajnego serwera masakry.

Opublikowano

Nick: Ngh

Wiek: 15

Ile grasz w minecrafta: rok bedzie juz

Bedziesz grifowal?: NIE

Bedziesz nagrywal filmiki?: Może

Masz orginalna wersje Minecrafta?: Niestety nie

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter?: Tak

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Nick: Neostr

Wiek: 16.

Ile grasz w minecrafta: 2 lata.

Bedziesz grifowal? Nie ponieważ gra wtedy nie ma sensu.

Bedziesz nagrywal filmiki? Możliwe.

Masz orginalna wersje Minecrafta? Tak.

Opublikowano

Nick:PLFerbuson

Wiek: 15

Ile grasz w minecrafta: Od Beta 1.4

Bedziesz grifowal?: Nieee...

Bedziesz nagrywal filmiki?: Nie..

Masz orginalna wersje Minecrafta?: Nie

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter?: Tak

Opublikowano

Nick: Pitu

Wiek: 17

Ile grasz w minecrafta: 2,5 roku

Bedziesz grifowal?: Nie

Bedziesz nagrywal filmiki?: Mozliwe,ale raczej nie

Masz orginalna wersje Minecrafta?: Niestety nie :(

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter?: Tak

ed183a844916968353b5154f98343757.jpg

Opublikowano

Tak serwer padl wlasnie go sam ogarniam nowa mapa a dla tych co juz wczesniej grali czyli:

 

 

1sharp

Kokoszka

Ciasteczkowy21

SHOEL0

Wujo7PL

Fallafter

MinecraftToydi

PackFlamePL

PackFlamePL

FireONgame

tymik10

Lisek071

ardyarde

JanowiakPL

youarekox

I3est

ArturoS155

Neostr.

 

 

Bedzie mala niespodzianka !!

04385063905025824276.png

Opublikowano

Nick:Hipekjunior

Wiek:18

Ile grasz w minecrafta:2 lata

Będziesz grifował:Nie

Będziesz nagrywał filmiki :Bardzo możliwe

Masz orginalnego minecrafta :Nie

Jeżeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter:Tak

Opublikowano

Nick: PluseBluse

Wiek: 14

Ile grasz w minecrafta: od roku

Bedziesz grifowal? Nie

Bedziesz nagrywal filmiki? Nie zajmuje się tym

Masz orginalna wersje Minecrafta? Jeszcze nie

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter? Tak

Opublikowano

Nick: Rox360

Wiek: 13

Ile grasz w minecrafta: od Alphy

Bedziesz grifowal? Nie

Bedziesz nagrywal filmiki? Nie zajmuje się tym

Masz orginalna wersje Minecrafta? nie

Jezeli nie masz orginalnego minecrafta to uzywasz MineShafter? nie (mam skina)

Opublikowano

Nick: Deralaos

Wiek: 18

Ile grasz w minecraft: 2 lata

Będziesz grifował: Nie,poniewarz gra szybko znudziłą by się.

Bedziesz nagrywal filmiki?: Mozliwe,ale raczej tak

Masz orginalną wersje Minecrafta?: Tam mam

Opublikowano

Można jeszcze na wl??

 

Nick: Grertz4455

Wiek: 14

Ile grasz w minecrafta: będzie ze 2 lata

Będziesz grifował? NIGDY! ;D

Będziesz nagrywał filmiki? Pewnie tak.

 

 

Używasz MineShafter? Tak. Nie mam premium.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...