Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vip BRONIE Z Item Shopa DZIAŁAJĄ!!


Owl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No mówiłem że nie zadziała, ale wy dalej swoje... Jak Ci ten hack Owla nie działa, to spróbuj z NET Frameworkiem(najnowszym) bo znając życie brakuje go...

omfg.png
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale ten hack od OWLA jest pod viste, a wszyscy tu mają XP, może kilka osób ma VISTE. A ja mam z tym taki problem ze jak wlączam jego hacka to chce sys keya podaje w tym tego co mi OWL dal jako moj i nic sie nie dzieje. moge czekac godzine i klikac ok i nic.

Opublikowano

ja mam xp, i działa -.-?

 

@Down

Tak, wystarczy mieć all net frameworki + inne bzdety, na dowód Owl może dać Ci źródło swojego hacka(jak pisał), i zobaczysz że hack jest zrobiony...

 

Ale ja robiłem do niego bypassa jak był jeszcze w przygotowaniu, i działał, tej wersji(innej) nie mam więc nie wiem, znając życie nie masz czegoś, poproś Owla jak już wcześniej mówiłem o źródło to sam sobie sprawdzisz.

omfg.png
Opublikowano

dziala ci ten jego vipek?? ten co OWL zrobil??Jak ci dziala to podaj net freamwork, jaki amsz itp??

Ale ten hack jest raczej nie mozliwe by ci dzialal bo OWL mi mowil , ze on prawie nikomu nie dziala i musi go naprawic.

Opublikowano

Nie wysyłaj, sprawdź u kolegi czy coś... ja nie płaciłem za tą wersje i nie chce jej mieć...

omfg.png
Opublikowano

juz ci wyslalem, a sprawdzalem u brata i tez nie dziala.

OWL to co mi dasz za tą kase w tibi?? bo kasy w tibi nie chce, a kasy nie masz mi jak oddac. to mam propozycje zrob filmik jak sie robi w cheat engine te bronie i wyslij mi go na PW, jak bedzie mi to dzialalo to ci kase odpuszcze

Opublikowano

W takim tempie to tu 10 stron będzie xD Dajcie sobie łapki na zgodę, Owl pokaż mu jak się robi bronie i all będą szczęśliwi...Bo jak na razie to spamujecie mój dział ararara

omfg.png
Opublikowano

OWL to daj mi tego twojego Vipa ale tak by działał, albo naucz mnie robić bronie w Cheat Engine bo ci mówiłem że kasy w RL nie masz mi jak wysłać bo nie mam swojego konta w Banku.Więc wyślij mi jakiegoś Vipa albo naucz mnie te bronie robić i tyle.

Opublikowano

Szkoda że tego cheata mi nie wyslesz. Mam spoooro kasy na rl tibi. Ale...nie chce wylodowac jak sniper ;/

Kilka słów o mnie...

Lubie wr, tibie no i oczywiście ots (jak chcecie moge wam go pomóc zrobić lub dodać kilka skryptów)

Słucham najczęściej rapu lub techno (2pac itp...)

Uczę się C++.

Moje średnia w SQL: z czerwonym paskiem

 

PROSZE PRZED ZBANOWANIEM MNIE POMYŚL. JUŻ MAM 80% ;/... Może zostaniemy qmplami ;p... Czy ja wam coś złego robię?@?

Postaram się nie offtopicować i nie spamować.POPRAWIĘ SIĘ.TYLKO PROSZE NIE BANUJ MNIE

 

 

GG-1615739 (czesto niewidoczny) x-fire-Lukasz112 (kiedy ja ostatnio byłem na x-fire?? xD)

 

klmn250624067twq0.th.gif

Opublikowano

Kurwa ( sory ale musze ) Snajper nie zawracaj dupy bo przez Ciebie ja też prawdopodobnie go nie dostane ...

 

@Do dzieci neO - Po jakiego ciągle spamujecie Owl'owi ? Wiecie co to RL Life czy nie ? Bo nie dość ze sie napracował by zrobić hacka to wy to wszystko psujecie ...

RMCF

Znawca
Opublikowano

Zwracam tą kase i koniec.Postarajcie sie o konta w banku (np.rodziców a dane na PW mi przesyłać) bo mam dość waszego spamu a to wszystko kończę.Tyle w temacie wchodząc na forum cała skrzynka zaspamowana gg zresztą też.Vip działał ale to już nie mój ból zajmę sie inną grą bardziej opłacalną.

<img src="http://img116.imageshack.us/img116/1170/kotomiicecreamsigyj0.jpg" border="0" class="linked-image" />

Opublikowano

@UP

 

To odpisz na PW lub coś bo nawet nie idzie dogadać w jaki sposób masz oddać kase czy coś .

 

Ale moim zdaniem nie przekreślaj wszystkich przez jednego n00ba , bo dla wielu osób ten hack może bardzo pomóc , a tak stracisz cały poświęcony czas na zrobienie jego ...

RMCF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...