Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][HOT][HIT] Pliki Serverowe by RexioMan [1.4.5][V7.0][FreeBuild+Survival]


RexioManTM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

możesz podać wyjaśnienie wszystkich rzeczy w server,proprities na 1.4.5 ?

 

W plikach jest wyjaśnienie, ale trzymaj:

 

 

 

 

#Minecraft server properties by RexioMan

#Konfiguracja na wersję Minecraft 1.4.5, craftbukkit-1.4.5-R0.2

 

 

* true - tak

* false - nie

 

#Nie zmieniaj.

generator-settings=

 

#Czy włączyć nether?

allow-nether=true

 

#Nazwa świata.

level-name=world

 

#Nie zmieniaj.

enable-query=false

 

#Czy włączyć latanie?

allow-flight=false

 

#Port servera, lepiej nie zmieniaj.

server-port=25565

 

#Nie zmieniaj.

level-type=DEFAULT

 

#Nie zmieniaj.

enable-rcon=false

 

#Seed świata.

level-seed=

 

#IP servera.

server-ip=

 

#Maksymalny poziom budowania w górę.

max-build-height=256

 

#Czy spawnować NPC?

spawn-npcs=true

 

#Czy włączyć White-List?

white-list=false

 

#Czy spawnować zwierzęta?

spawn-animals=true

 

#Nie zmieniaj.

snooper-enabled=true

 

#Czy włączyć Hardcore?

hardcore=false

 

#Czy używać serverowego Texutr-pack'a?

texture-pack=

 

#True - gracze z Premium, False- gracze z Premium i No-Premium.

online-mode=true

 

#Czy włączyć PVP?

pvp=true

 

#Poziom trudności.

difficulty=1

 

#Gamemode.

gamemode=0

 

#Maksymalna ilość graczy.

max-players=20

 

#Czy spawnować zwierzęta?

spawn-monsters=true

 

#Czy generować wioski, biomy itd.?

generate-structures=true

 

#Odległość widzenia, lelpiej nie zmieniaj.

view-distance=10

 

 

#Opis servera.

motd=A Minecraft Server

 

 

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Cześć. Może ktoś mi napisać jak dodać range graczowi? Komenda pex user nick group set mi nie działa. Wyświetla się w konsoli komunikat " [iNFO] [31;1mError in command syntax. Check command help.[m"

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Wejdź w .../plugins/PermissionsEx/permissions.yml

 

I teraz znajdź linijkę

 

 

 

users:

TutajWpiszSwojNick:

group:

- Wlasciciel

 

 

 

Tam gdzie pisze "TutajWpiszSwojNick" to wpisz nick gracza albo swój, a tam gdzie pisze " - Wlasciciel" wpisz nazwę rangi,np.

 

 

 

RexioMan:

group:

- SuperVIP

 

 

 

Jeśli chcesz dodać więcej rang to po prostu skopiuj to i wklej pod spód, np.

 

 

 

RexioMan:

group:

- SuperVIP

 

ignacy120:

group:

- Moderator

 

 

 

itd.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Da się, ale skoro napisałeś że ta komenda Ci nie działa to podałem Ci jak to zrobić w pliku, w następnej wersji postaram się naprawić ten błąd.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Mam drugi problem :) Jak wbijam na serwer to pojawiam się w powietrzu i teren nie chce się załadować. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

Dziwne problemy masz, bo u mnie i ( chyba ) u innych jest normalnie, spróbuj odpalić server z większą ilością pamięci RAM, jak to się nie uda to odpal Minecraft'a, stwórz nowy świat i skopiuj mapę z %appdata% do folderu z plikami.

 

 

/Edit - Nowa wersja V7.0!

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

Usunąłem plugin o nazwie "Orebfuscator" i mapa juz sie ładuje. Pozdro.

 

Spoko.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

jak cos to działa zmiana grupy w konsoli, tylko trzeba wpisać

pex user NICK group set NAZWA_GRUPY

. Na początku napisałeś złą komendę i to mnie zmyliło :D

Pozdro.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy będzie na 1.4.6?

 

Jestem w trakcie tworzenia plików na 1.4.6 ale jest masa błędów i brak pluginów na 1.4.6

 

@edit - nie mogę zrobić plików dopóki nie wyjdzie WE i WG na 1.4.6, bo te pluginy wywalają straszne błędy w konsoli i w grze.

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W plikach jest wyjaśnienie, ale trzymaj:

 

 

 

 

#Minecraft server properties by RexioMan

#Konfiguracja na wersję Minecraft 1.4.5, craftbukkit-1.4.5-R0.2

 

 

* true - tak

* false - nie

 

#Nie zmieniaj.

generator-settings=

 

#Czy włączyć nether?

allow-nether=true

 

#Nazwa świata.

level-name=world

 

#Nie zmieniaj.

enable-query=false

 

#Czy włączyć latanie?

allow-flight=false

 

#Port servera, lepiej nie zmieniaj.

server-port=25565

 

#Nie zmieniaj.

level-type=DEFAULT

 

#Nie zmieniaj.

enable-rcon=false

 

#Seed świata.

level-seed=

 

#IP servera.

server-ip=

 

#Maksymalny poziom budowania w górę.

max-build-height=256

 

#Czy spawnować NPC?

spawn-npcs=true

 

#Czy włączyć White-List?

white-list=false

 

#Czy spawnować zwierzęta?

spawn-animals=true

 

#Nie zmieniaj.

snooper-enabled=true

 

#Czy włączyć Hardcore?

hardcore=false

 

#Czy używać serverowego Texutr-pack'a?

texture-pack=

 

#True - gracze z Premium, False- gracze z Premium i No-Premium.

online-mode=true

 

#Czy włączyć PVP?

pvp=true

 

#Poziom trudności.

difficulty=1

 

#Gamemode.

gamemode=0

 

#Maksymalna ilość graczy.

max-players=20

 

#Czy spawnować zwierzęta?

spawn-monsters=true

 

#Czy generować wioski, biomy itd.?

generate-structures=true

 

#Odległość widzenia, lelpiej nie zmieniaj.

view-distance=10

 

 

#Opis servera.

motd=A Minecraft Server

 

 

mógł byś trochę wytłumaczyć a nie nie zmieniaj :) ale dzięki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...