Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Skile na P ze złotego pierścnienia


smok590

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext802397123.gif

 

Dziś wam pokaże jak dodać quest ze skilami na P od złotego pierścnie

...No to zaczynamy...

Cały tutek będzie w spoilerze dla uniknięcia lagów na temacie.

 

 

1.Musisz mieć włączony serwer.

2.Połącz się z FileZille lub FTTP.

3.Wejdź w scieżkę swoich questów

Moja ścieżka:

/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object
Ważne żeby nie zapomnieć o tym object.

4.Wklej tam zawartość paczki- poczekaj na komunikat ,,Odłączono od serwera"

5.Możesz zgasić FTTP lub FileZille.

6.Zresetuj wirtualną maszynę.

7.Teraz po komendzie

/etc/rc.d/netif restart

Nie wpisuj

./start

Tylko

qc /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/50028/use

To zależy od waszej ścieżki jaką podaliście

8.Wpisz komendę

sh make

9.Zaczekaj aż wszystko się zrobi i zresetuj serwer.

10.Zaloguj się do gry na konto <GM>

11.Wpisz komendy [ważne abyś zachował kolejność]

/reload all
/reload q
/reload all

12.Ponownie zresetuj serwer.

13.Ciesz się pierścieniem ze skilami na P

ID pierścienia :

50028

 

 

 

Download:

http://www.multiupload.nl/3N8GIAVAU1-pierscien

Skan [0/42]

https://www.virustotal.com/file/c272e463234772481068118e345bae4377343c45eb17fa877882ceea924a1aca/analysis/1350923621/

 

Możesz teraz się cieszyć i dodać pierścień do shopka.

Pozdrawiam smok590.

 

photo-592679.jpg?_r=1350914938

@Edit może nie działać na plikach 2010-

Opublikowano

No to widzę pojechałeś kto wpadł na pomysł aby pisać

/reload all

/reload q

/reload all

 

2 różne sprawy : reload all odświeża informacje i Adminach na serwerze zatem /reload q odświeża questy , a zatem po co wgl te komendy skoro i tak restartujesz serwer?

 

@Topic Totalna Porażka . Temat przydał by się może na początku serwerów mt2 gdzie mało kto wiedział / znał komendy to głupi by je wpisał .

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

Opublikowano

/reload all

/reload q

/reload all

 

Jeszcze zapomniałeś o /reload IQ

albo mózg jak kto tam ma

 

a zatem po co wgl te komendy skoro i tak restartujesz serwer?

 

dla hecy

..x..

Opublikowano

ej, wyjebało mi komputer. on wybuchł. co mam robić?!11??11!

Zalecam skorzystania z planu ewakuacji.

11.Wpisz komendy [ważne abyś zachował kolejność]

/reload all
/reload q
/reload all

1.Wbij na serwer, ubij metka.

2.Odpal mysql.

Opublikowano

O kurde wpisałem sh make i skasowało mi wszystkie pliki na serwerze i co ja mam teraz zrobić :<< ?

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

Opublikowano

O kurde wpisałem sh make i skasowało mi wszystkie pliki na serwerze i co ja mam teraz zrobić :<< ?

napisz do ymiru, i daj im jeszcze sysser

ps. nie zapomnij podać miejsce zamieszkania i nazwy sądu rejonowego.

 

dobra dajemy spokój, co za dużo to nie zdrowo.

..x..

Opublikowano

Mam pytanie, jeśli chcę wgrać questa, to czy muszę posiadać Administratora w konsoli ?

Tylko nie trolujcie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd...

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

Mam pytanie, jeśli chcę wgrać questa, to czy muszę posiadać Administratora w konsoli ?

Tylko nie trolujcie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd...

No raczej , nie inaczej...

Pliki GladoR s1/ Divine / GladoR'a s2 medium/hard

Możemy się jakos dogadać w sprawie plików PW

 

New Project Start Workout

Opublikowano

Zalecam skorzystania z planu ewakuacji.

 

1.Wbij na serwer, ubij metka.

2.Odpal mysql.

 

ej ale coś to da?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

ej a czym wgrywasz? ja zawsze wgrywałem przez cmd w windowsie moze teraz ty ten sposob wyprobujesz ?

Nie działa :C

5085bbc116690.png

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

Nacisnąłeś enter ? Bo na to mi wygląda...

Popraw sobie jeżeli masz pliki by takie_niesmiały albo JachuPL

Zamiast skile_na_P.start to skile.na_P.quest

 

Komendy

 

No to widzę pojechałeś kto wpadł na pomysł aby pisać

/reload all

/reload q

/reload all

 

2 różne sprawy : reload all odświeża informacje i Adminach na serwerze zatem /reload q odświeża questy , a zatem po co wgl te komendy skoro i tak restartujesz serwer?

 

@Topic Totalna Porażka . Temat przydał by się może na początku serwerów mt2 gdzie mało kto wiedział / znał komendy to głupi by je wpisał .

Trzeba wpisać ponieważ dodajecie nowy quest do niequestowanego itemka i nic do tego nie ma ,że reset robicie.

 

5085bbc116690.png

 

Ciekawe jak Ci to wyskoczyło???

Opublikowano

Yhy tak przez baze FTTP na pewno.

Posty sobie nabijasz i warny..

 

a ty nadal swoje rację.

Po co by miał nabijać sobie posty, jedna czy dwie cyferki w profilu mi nic nie dadzą.

 

naucz cię czegoś a potem pisz tematy.

nie chcę nikogo najeżdżać*

..x..

Opublikowano

Yhy tak przez baze FTTP na pewno.

Posty sobie nabijasz i warny..

Zrozum człowieku, że robiąc sh make usuwasz wszystko z object, więc po chuja wgrywać do object i później usuwać?

Jeśli się na czymś nie znasz, nie ucz robienia tego innych.

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

hahahhaha o kurwa co tu sie wyrabia w tym temacie hahahhahahha

// anty warn

TEN KŁEST NIE DZIAŁA ( BAZE MYSQL MI ROZJEBAŁO , POTEM WGRAŁEM NOWĄ I MI USUNEŁO WSZYSTKIE KŁESTY !!)

PRZEZ CIEBIE MUSZE NA NOWO KŁESTY PISAĆ , NIE ZROBIŁEM KOPI ZAPASOWEJ FSZYSTKIE MJAŁEM W BAZE FTTP xDDD

Opublikowano

hahahhaha o kurwa co tu sie wyrabia w tym temacie hahahhahahha

// anty warn

TEN KŁEST NIE DZIAŁA ( BAZE MYSQL MI ROZJEBAŁO , POTEM WGRAŁEM NOWĄ I MI USUNEŁO WSZYSTKIE KŁESTY !!)

PRZEZ CIEBIE MUSZE NA NOWO KŁESTY PISAĆ , NIE ZROBIŁEM KOPI ZAPASOWEJ FSZYSTKIE MJAŁEM W BAZE FTTP xDDD

Reload quest

Wpisz i działa potem

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest

Opublikowano

Reload quest

Wpisz i działa potem

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest

czyli wg Twojego rozumowania ma przeładować questy a następnie wczytać katalog z questami w konsoli. Co to ma do rzeczy ?

1351279892-U721655.jpg
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...