Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Tryb Gry To... Wybierz Jaki Serwer Jest Najlepszy Według Ciebie!


BestKokoszka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Będę miał serwer 20 slotowy.Z czasem gdy będę miał większe fundusze liczba slotów zostanie powiększona

 

Ale mam mały problem

Jaki Tryb Gry?

 

Survival

Wojny Gildii

Hardcore

Jail

SkyBlock

FreeBulid

FreeBulid+Survival

RolePlay

 

Wybierz Już Teraz

25791024046699505251.png

Opublikowano

Czytając ten temat, czułem się jak bym miał czytać ofertę pracy "wybierz już teraz".

Oczywiście że realny RolePlay (z modami) :D

Na drugim miejscu Factions i Survival.

 

edit : zly dział

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

RolePlay to odgrywanie roli w danej grze.

To po prostu coś właśnie typu realne życie w MineCraft.

Ale do tego trzeba sporo pracy, jednak warto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Najlepszy jest taki którego jeszcze nie wymyślono jak wspomniał któryś up. Obecnie najlepsze są serwery Jail i Skyblock jednak jest ich bardzo mało i przydało by się zrobić taki serwer. Fb i sv dawno wyszły z mody i mają małą popularność.

Opublikowano

Free Build, Survival, ale bardziej RolePlay / RealPlay aka RealLife. (To to samo... Lecz jest wiele określeń).

 

Skyblock? Jakoś mnie to nie kręci... Buduj własną wyspę. To już odbiega od minecrafta trochę.

Jail? Więzienie!? Co ma piernik do wiatraka? o.O

 

W ogóle te serwery schodzą na psy nie ma porządnych tylko jakieś lewe...

Pamiętam jak kilka miesięcy lub może rok temu. Wtedy to były serwery, a nie to co teraz jest

 

Tak samo "kwadratowa masakra" czy jakoś tak. Uuu... "Bardzo popularna" osoba wymyśliła, a później zerżnął ktoś ten sam pomysł. Fajnie nie?

 

Powiem szczerze. Teraz to na porządny serwer czeka się około kilka miesięcy. W tych czasach nie ma po prostu dobrego serwera.

 

Ymm. Trochę się rozpisałem...

67qtMtN.png

Opublikowano

Role Play, ale spróbuj użyć jakieś oryginalne pluginy. Bo uwierz mi RP jest baardzo wiele ale większość niczym się nie różni :P

 

By the way: Może mi ktoś wytłumaczyć co to za serwer Jail ?? :D

ofvqt.png

By Me

;)

Opublikowano

Kiedyś bym napisał dobry free build teraz takich nie ma co z przykrością muszę stwierdzić.

W tym momencie gram na ciekawym sky-blocku dlatego ten typ zaznaczam xD

  

Opublikowano

Ja bym proponował Survival, zmieszaj go po prostu z Role Play, według mnie to dobre pomysły, sam podejmuję takie próby.

//nieregulaminowa sygnatura - reflink

//BR3ND

Opublikowano

Zrób sky-block,większość jest zryta całkowicie,ale jak zrobisz kilka zmian,będzie zabawnie:d

-Zaczynasz z wyspą 2 albo 3 x większa niż standardowa.

-Dodaj nowe receptury dzięki którym dałoby się craftować rudy.

-Zmniejsz spawn mobów ale je wzmocnij zmieniając przy okazji drop,aby leciała woda i lawa(nie zaszkodzi taki drop by pomóc graczom)

-Do chesta startowego dodać stack cobblestone na lepszy początek

 

Teraz rzeczy które powinny być na spawn:

-Oczywiście sklep z przystępnymi cenami

-targowiska graczy

-enchant do 30 poziomu

-Arena pvp

-Dla rozluźnienia może igrzyska śmierci,mob arena lub arena pvp z klasami

-Jakaś świniarnia na spawn żeby dało się wyżyć.

 

 

Możliwości VIP:

*Wyspa 50x50 max rozbudowana

*Duzo dodatkowych itemów w skrzynce startowej

*Specjalna Ranga

*Sklep ze znacznie lepszymi cenami

*Magic carpet

*sklep z możliwością kupowania enchantów (byle nie za tanio)

 

 

Sorka za rozpisanie,ale pomysłów chociaż nie brakuje. :D

mca.png
Opublikowano

Ja jestem za Jail lub SkyBlock :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...