Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Ile będzie trwała aktualizacja na BF (RUSH)


domineses

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż skończą..

edytuj kiedy dokładnie lub uusń odpowiedź bo zgłosze jako spam

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Sory że dołączę się do tematu i zapytam tak.Co to jest ten tryb RUSH i jakie dodane zostaną dodatki.Bo nie wiem i czy ten tryb RUSH będzie w BF play4free jako aktualizacja ?

Opublikowano

Sory że dołączę się do tematu i zapytam tak.Co to jest ten tryb RUSH i jakie dodane zostaną dodatki.Bo nie wiem i czy ten tryb RUSH będzie w BF play4free jako aktualizacja ?

Jest to bfp4fr z nowym trybem 'rush' od nowa itemy ranga itd

Więcej info ----@down

http://www.mpcforum.pl/topic/742339-infonowy-tryb-gry-rush/

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Raz trwała 3 dni więc się nie śpiesz

W końcu coś sęsownego leci like

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

hmm... jest teraz nowa wersja, coś do aktuaLIZOWANIA. instaluje mi sie około 5 min, zależne od neta, zobaczymy czy coś nowego Nam zrobili ^^.

 

@Edit

Zrobili nowe tło jak się ładuje.. ;d

Opublikowano

hmm... jest teraz nowa wersja, coś do aktuaLIZOWANIA. instaluje mi sie około 5 min, zależne od neta, zobaczymy czy coś nowego Nam zrobili ^^.

 

@Edit

Zrobili nowe tło jak się ładuje.. ;d

Może nie wiesz ale nowy tryb dodali :) i m82a3 dla snajpera nie ma w sklepie jest już w plikach gry.
Opublikowano

Lubie od nowa grac a tam itemki prawie za free a na normalnym bf już 30lvl -.-

Ten już nie działa :D teraz tylko na normalnym można jak ci się nudzi to zrób konto assaulta i nabij nim ze 20 lv i daj mi je :)
Opublikowano

Ten już nie działa :D teraz tylko na normalnym można jak ci się nudzi to zrób konto assaulta i nabij nim ze 20 lv i daj mi je :)

kur*a robi sie z tego dyskusja nie na temat ja chcialem tam bo tam bronie za free ;/ to kiedy bd pte?

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

kur*a robi sie z tego dyskusja nie na temat ja chcialem tam bo tam bronie za free ;/ to kiedy bd pte?

Przed następną większą aktualizacją, kiedy będą dodawać nowy tryb, mapę czy coś podobnego. Na razie nie wiadomo kiedy.

YGsMv3q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...