Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraftowa Masakra 1.3.2 (Dedyk) (Podobne do Kwadratowej )


KaceK99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:12 (nie jestem kolejnym dzieckiem neo prosto z metina...)

Nick:FireONgame

Jaką masz miej więcej osobowość:trudno mnie wkurzyć ^_^ i umiem graczy rośmieszać xD

Dlaczego chcesz tu zagrać:Bo jak widze to może wyjdzie fajny serwerek do grania !

GG:Niestety nie mam ale napisz mi na tym forum.

Mikrofon:Oczywiście

TeamSpeak3/Skype:Nie/tak

Coś o sobie:Lubie minecrafta,Polskiego Pingwina i gry FPS (mw3,BF3 itd.)

Znasz zasady języka Polskiego?:Tak jestem polakiem

Ile grasz w MC?:od 1.7.3 (piękne czasy...)

Ile grasz dziennie?:róznie okolo 2-6h (bo szkoła i moje prywatne życie)

Masz kanał na yt?Tak (z 3 konta mam ^_^)

Ilu masz widzów?:(nowe konto) 1 (zaniedługo będe nagrywać) / (starsze ma ponad 50 widzów) / (najstarsze ma ponad 20 widzów).

Będziesz nakręcał z serwera?:jak wbije 10k wyświetleń to bede robił LIVE'A !

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Imię:Kamil

Wiek:15

Nick:Nextion

Dlaczego chcesz tu grać:bo szukam serwera takiego jak ten :)

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) jestem mily pomocny i sympatyczny

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) :dodam

I'm happy :)

Opublikowano

Imię:Łukasz

Wiek:17

Nick:zielu71

Dlaczego chcesz tu grać:bo szukam serwera tego typu

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) jestem mily, pomocny i sympatyczny

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : 13977319

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Imię:Łukasz

Wiek:14

Nick:damte12

Dlaczego chcesz tu grać:Widzie ze wyjdzie z tego fajny serwer i chciałbym pograć z kolegami.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp):Pomocny,Lubię gadać na skype,Lubie w malym stopniu trolowac ale nie zeby kogos wkurwic na max.

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) :39299588

Opublikowano

Imię: Maciej

Wiek: 15

Nick: M4CI3KPL

Dlaczego chcesz tu grać: Ponieważ szukam dobrego serwera, myślę że ten właśnie taki jest.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) Miły, Zbytnio się nie wkurzam, Opanowany

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : Ok :D

Opublikowano

Imię: Przemek

Wiek: 14

Nick: Zino645

Dlaczego chcesz tu grać: ponieważ szukam takiego serwer'a oraz mysle , ze bedzie ekstra ;p

Jaką masz mniej więcej osobowość : Zadziorny oraz Latwo sie wkurzam

xD

GG

:

4730779

Opublikowano

Imię: Krzysiek

Wiek:14

Nick:GruBase

Dlaczego chcesz tu grać: Czemu ? Ponieważ chciałbym pograć na serverze tego typu , z ogarniętą ekipą (grałem już na podobnym serverze , ale tam przyjmowali samych dzieci i wg się nie dało grać , myślę że tu nie będzie takiego problemu)

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) : Jestem miły uprzejmy , lecz jeśli widzę , że ktoś spamuje , robi błędy ortograficzne to mnie ponoszą nerwy.

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : 24308218

Opublikowano

Imię: Kacper

Wiek:15

Nick: Kacpero125

Dlaczego chcesz tu grać: Ponieważ sądzę że w tym serwerze jest miła atmosfera więc chciałbym zagrać

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) No raczej spokojny ale jak ktoś kradnie albo zabija bez powodu...

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : 45050395

Opublikowano

Imię:Patryk

Wiek:10 lat :P

Nick:Sto100

Dlaczego chcesz tu grać:bo lubie grac na serwerach tego typu

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp)Jestem mily i ogarnięty

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : nie mam gg ale mam skype

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...