Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraftowa Masakra 1.3.2 (Dedyk) (Podobne do Kwadratowej )


KaceK99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię:Beniamin

Wiek:3

Nick:BennY

Dlaczego chcesz tu grać:Bo szukam serw.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp): Miły ale lubiący też potrolować ;)

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : Dodam jak będę na wl ;) A wiek=szesnaście latek ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Patryk

Wiek: 14

Nick: worms

Dlaczego chcesz tu grać: Uwielbiam serwery takiego typu

Jaką masz mniej więcej osobowość:Miły,pomocmy, słucham się adminów , nie grifuje , nie jestem nobbem

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : dodałem ciebie

Opublikowano

Imię: Robert

Wiek: 14

Nick: Fallafter

Dlaczego chcesz tu grać: Podoba mi się kwadratowa masakra i szukam podobnego serwera, na którym nie będzie cubów, LWC itp. bo to psuje radość z gry.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) : Jestem cierpliwy, miły (nie zawsze :P) i lubię pomagać.

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : Dodam cię na GG

 

Dodasz mnie? Pisze, że nie jestem na white -liście.

fanboy19_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

A więc tak:

Imię: Bartek

Wiek: 12

Nick: _Franco ( tylko w mc )

Dlaczego chcesz tu graćNie mam co robić a chętnie bym pograł na takim serwerze i mam dużo czasu.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp):Po pierwsze jestem ogarnięty (Bo jak tu grać z nieogarem.)Lubie trollować ale wszystko naprawiam. Staram się być kreatywny, jednak czasami moje pomysły nie wypalą.

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) Wg mnie gg jest nie przydatne bo lepiej podać skype i się tam dogadać więc podam to i to.

Skype: barto918

GG:44485204

Opublikowano

Imię: Sebastian

Wiek: 17

Nick: TeeShOo

Dlaczego chcesz tu grać: Poniewaz chce pobawic sie na maskarze zainspirowany Mandziem

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp): Miły, helpful, ale mam skłonności do wkurzania się

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : 4930424, nie używam, dlatego proponuję kontakt skype "flips10"

Opublikowano

Imię:Marcin

Wiek:16

Nick: Miniono

Dlaczego chcesz tu grać: Ponieważ chce pobawić się z ludźmi.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp):Miły

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) :nie posiadam

Opublikowano

Imię:jarek

Wiek:15

Nick: Mickey

Dlaczego chcesz tu grać: Ponieważ chce pobawić się z ludźmi.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp):Miły

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) :nie posiadam

Opublikowano

Imię:Darek

Wiek:17 lat

Nick:kogu

Dlaczego chcesz tu grać: szukam serwera na dłużej a ten wydaje się być fajny

Jaką masz mniej więcej osobowość: Lubie grac z kimś na mikro nie lubie samemu

GG : Dodam jak będę już na wl

Opublikowano

PRZYJME JESZCZE 4 PISAC MI NA PW !!!

 

Jedna mała uwaga ktoś się podemnie podszył i teraz nie moge się zalogować!!!!

NICK WYŚLIJ MI NA PW !

Opublikowano

Imię: Kacper

Wiek:13

Nick: jestemmadry123

Dlaczego chcesz tu grać:Lubie Kwadratową!

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) Miły łatwo wkurzaja mnie neosy

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : Niemam GG (mam skype) eloeloziomki

mca.png
Opublikowano

Imię:Bartek

Wiek:10

Nick:Mroczny

Dlaczego chce tu grać bo : serwer jest podobny na kwadratowej masakrze i zapowiada się fajny

Jaką mam osobowość : mily ale jak ktos mnie okrada to niech się pilnuje bo mogę dopaść

GG :dodam cie

jestem bratem LogerPL i dalej mu nie odaliscie rzyc!

Opublikowano

Imię: JAKUB

Wiek: 14

Nick: DZAPAKA

Dlaczego chcesz tu grać: KOCHAM SERWERY TYPU KWADRATOWA MASAKRA

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) TROLL

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : NO PROBLEM DODAŁEM CIĘ

KAŻDY ADMIN TO KURWA WYPIERDALAĆ SZMATY
CICHY TY JEBANA SZMATO MOŻESZ MI ZROBIĆ LODA
KAŻDY ADMIN TO POJEBANA KURWA A DZIEWCZYNY TO SZMATY
MOŻECIE MI OJEBAĆ KOLBE CHUJE JEBANE 

 

Opublikowano

Imię:Bartek

Wiek:10

Nick:Mroczny

Dlaczego chce tu grać bo : serwer jest podobny na kwadratowej masakrze i zapowiada się fajny

Jaką mam osobowość : mily ale jak ktos mnie okrada to niech się pilnuje bo mogę dopaść

GG :dodam cie

jestem bratem LogerPL i dalej mu nie odaliscie rzyc!

On juz jest ozywiony !
Opublikowano

KaceK99 zostałem zabity dzisiaj raz przez mistrza i raz przez pająka i już mam koniec żyć. O co tu chodzi? Powinienem mieć chyba trzy życia. Tak w ogóle to na serwerze przez chwilę zapanowała taka chamska atmosfera, które NIE pasuje do kwadratowej masakry bo wszyscy zaczęli się zabijać i ja wtedy właśnie zostałem zabity. To nie było takie koleżeńskie zabijanie, tylko po chamsku, tak że itemów nikt nikomu nie chciał oddać.

fanboy19_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

Imię: Adam

Wiek: 17 lat

Nick: Micrusx

Dlaczego chcesz tu grać: bo to napewno fajny serwer

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) Miły , pomocny :D

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : napisze

Opublikowano

Imię:Szymon

Wiek:11

Nick:kozak

Chcę tu grac bo lubię serwery typu kwadratowej masakry

Jaką masz mniej więcej osobowość:Miły,Łatwo się wkurzam

 

Imię:Rafał

Wiek:11

Nick:kozak

Pytanie:chcę tu grać bo lubię serwery typu kwadratowa masakra

Jaką masz mniej więcej osobowość Miły,Łatwo się wkurzam

1313311128-U379371.png
Opublikowano

KaceK99 zostałem zabity dzisiaj raz przez mistrza i raz przez pająka i już mam koniec żyć. O co tu chodzi? Powinienem mieć chyba trzy życia. Tak w ogóle to na serwerze przez chwilę zapanowała taka chamska atmosfera, które NIE pasuje do kwadratowej masakry bo wszyscy zaczęli się zabijać i ja wtedy właśnie zostałem zabity. To nie było takie koleżeńskie zabijanie, tylko po chamsku, tak że itemów nikt nikomu nie chciał oddać.

 

Kacek dasz Unbana? Mój nick to Fallafter.

fanboy19_eune_121_1_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...