Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraftowa Masakra 1.3.2 (Dedyk) (Podobne do Kwadratowej )


KaceK99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to server wzorowany na kwadratowej masakrze :)

Niema pluginu na drewniany kilof,ale jest plugin że moge wyświetlić historie kto otwierał daną skrzynię więc NIEKRADNIJ

 

Info:

Sloty : Narazie 5 (Bo mam server wykupiony jak się skończy to wykupie 10/20 slotowy

Potwory: ON

Zwierzęta : ON

WhiteList : ON

Nether : ON

Zasady są na serverze . Niema ich dużo

Chcesz sobie zagrać z nami na spokojnie napisz w odp :

 

Imię:

Wiek:

Nick:

Dlaczego chcesz tu grać:

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp)

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) :

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Michał.

Wiek: Osiemnaście, za niedługo będzie 19.

Nick: Michaliex

Dlaczego chcesz tu grać: Bo mam bardzo dużo wolnego czasu.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) : Da się ze mną dogadać, z reguły jestem uprzejmy dla każdego. Lubię rozmawiać na skype, toleruję każdą osobę. Nie wytykam młodszych i głupszych. Lecz wkurzam się jak ktoś popełnia błędy ortograficzne itp.

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : 42027236

BloodEgo_eune_81_1_logo.png

Opublikowano

Imię:Hubert

Wiek:13

Nick:Sawarz

Dlaczego chcesz tu grać?:Lubie serwery tego typu i sądze,że serwer zapowiada się ciekawie

Jaką masz mniej więcej osobowość?:Jestem miły i uczciwy choć czasem się denerwuje :)

GG:Nie posiadam

Opublikowano

Imię:Michał

Wiek: 16 ;)

Nick: TwixteeR

Dlaczego chcesz tu grać: Bo kocham budować , i tak jak kolega Up mam sporo czasu .

Jaką masz mniej więcej osobowość Miły,Pomocy,Kreatywny Itp ;)

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : 20420347

1386958799-U112610.png

Opublikowano

Imię: Piotr

Wiek:16

Nick: piotr824

Dlaczego chcesz tu grać: Chcem pomagać innym

Jaką masz mniej więcej osobowość Miły, Pomocny, Asertywny

GG: 40226340

Opublikowano

Imię:Kamil

Wiek:14

Nick:esperar

Pytanie:Lubie grać na serwerach typu Kwadratowa Masakra.

Jaką masz mniej więcej osobowość:Pomocny oraz Miły.

GG:33974815

mca.png
Opublikowano

Imię: Robert

Wiek: 14

Nick: Fallafter

Dlaczego chcesz tu grać: Podoba mi się kwadratowa masakra i szukam podobnego serwera, na którym nie będzie cubów, LWC itp. bo to psuje radość z gry.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) : Jestem cierpliwy, miły (nie zawsze :P) i lubię pomagać.

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : Dodam cię na GG

fanboy19_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

Imię:Kacper

Wiek:16

Nick:UppeD

Dlaczego chcesz tu grać:Lubię KM

Jaką masz mniej więcej osobowość:Miły może i jestem ale nie dla wszystkich. Zadziorny.. może troszke ;D i nie wkurzam się o byle gówno.

UppeD/dyk papu

Opublikowano

Imię:Patryk

Wiek:15

Nick:Solak

Dlaczego chcesz tu grać:Lubie serwery tego typu.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp): Miły, pomocny, kreatywny

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) :Brak gg, o skype pisz na pw :P

90172b5a229214a431a4352c66865e89.jpg

Opublikowano

Imię: Damian

Wiek: 12

Nick: Nyaxize12

Dlaczego chcesz tu grać: Poniewasz podobają mi się serwery tego typu.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Przyjacielski,Pomocny i Bardzo kreatywny)

GG: 37599114

Opublikowano

Imię:Marcin

Wiek:12

Nick:EnyoPL

Dlaczego chcesz tu grać:Lubiętakie servery

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) miły ale łatwo sięwkurzam

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : mam skype EnyoPL

Opublikowano

Imię: Daniel

Wiek: 14

Nick : BroxPL

Dlaczego chce tu grac : Lubie spokojne servery typu Kwadratowa Masakra :) Gdzie mozna budowac fajne domki i inne:)

Osobowosc : Mily , spokojny gracz choc czasami moge byc agresywny wobec nie milych graczy badz grifujacych :)

Skype: Daniel-Dani98 GG: 11247176

Opublikowano

Imię: mateusz

Wiek: 13 lat

Nick: matis00

Dlaczego chcesz tu grać: Lubie servery kwadratowej masakry

Jaką masz mniej więcej osobowość : Miły . trudno mnie wkurzyć

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : nie mam

matise00.png

Opublikowano

Imię: Marek

Wiek: 18

Nick: Marecky

Dlaczego chcesz tu grać: Poniewaz lubie takie serwery, znudzily mi sie survivale z frakcjami.

Jaką masz mniej więcej osobowość (Miły,Zadziorny,Łatwo się wkurzam itp) Bardzo trudno jest mnie wyprowadzic z rownowagi. Ale ogolnie mily bez konfliktowy.

GG (Podaj) albo mnie dodaj (44270612) : 461747 (zazwyczaj na niewidoku)

Opublikowano

Imie: Bartosz :D

Wiek: 15 lat

Nick: LimekPL

Dlaczego chcesz tu grac: Lubie serwery tego typu i prosze o dodanie mnie !

Jaka masz mniej wiecej osobowosc: Jestem mily :D

GG: mam , skype tez mam :D

Opublikowano

Imię:Kuba

Wiek:14

Nick:LogerPL

Dlaczego chce tu grać bo : serwer jest wzorowany na kwadratowej masakrze i zapowiada się fajny

Jaką mam osobowość : mily ale jak ktos mnie okrada to niech się pilnuje bo mogę dopaść

GG :44518962 (nie bywam często na gg ale zrobię wyjątek jak muszę)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...