Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

nowy serwer szukamy moderatorów darmowe vipy mc-naleczow.pl HardCore Zaprszamy


Daniel5151

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...