Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

nowy serwer szukamy moderatorów darmowe vipy mc-naleczow.pl HardCore Zaprszamy


Daniel5151

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdy wkraczam na serwer, wszystko odkrywa się

węgiel, redstone i end, no i diamenty też.

 

Już biorę w ręce kilof, przed siebie przedzieram się

Nic mi nie umknie, o nie, czeka diaxowy set

 

jeden dwa trzy i diamenty, jeszcze jeden dla zachęty

ale będzie szpanu, WEŹ ADMINIE MNIE NIE BANUJ!

 

ref.Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej! Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Na innym serwerze gram, tym razem się wam nie dam

Ja swe ambicje mam, x- raya odpalam.

 

Zaraz wezmę się w garsc, nodusa pokażę Wam.

Co dla mnie inni ludzie, skoro God Moda mam

 

Ty i twoje ostrze, nic mi nie podskoczy, nie boję się nobów

NO NIE GADAJ ŻE BAN ZNOWU

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ja dostanę ba-ba-na

 

Znowu mam bana ... No ja nie mogę, trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

 

ref.Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ZNOWU MAM BANA!

 

"Znowu Mam Bana" - A Minecraft Parody (Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe)

 

Kategoria:

 

Rozrywka

Licencja:

 

Standardowa licencja YouTube


  • 30378 głosów na tak, 790 głosów na nie

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

Gdy wkraczam na serwer, wszystko odkrywa się

węgiel, redstone i end, no i diamenty też.

 

Już biorę w ręce kilof, przed siebie przedzieram się

Nic mi nie umknie, o nie, czeka diaxowy set

 

jeden dwa trzy i diamenty, jeszcze jeden dla zachęty

ale będzie szpanu, WEŹ ADMINIE MNIE NIE BANUJ!

 

ref.Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej! Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Na innym serwerze gram, tym razem się wam nie dam

Ja swe ambicje mam, x- raya odpalam.

 

Zaraz wezmę się w garsc, nodusa pokażę Wam.

Co dla mnie inni ludzie, skoro God Moda mam

 

Ty i twoje ostrze, nic mi nie podskoczy, nie boję się nobów

NO NIE GADAJ ŻE BAN ZNOWU

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ja dostanę ba-ba-na

 

Znowu mam bana ... No ja nie mogę, trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

 

ref.Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ZNOWU MAM BANA!

 

"Znowu Mam Bana" - A Minecraft Parody (Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe)

 

Kategoria:

 

Rozrywka

Licencja:

 

Standardowa licencja YouTube


  • 30378 głosów na tak, 790 głosów na nie

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

Gdy wkraczam na serwer, wszystko odkrywa się

węgiel, redstone i end, no i diamenty też.

 

Już biorę w ręce kilof, przed siebie przedzieram się

Nic mi nie umknie, o nie, czeka diaxowy set

 

jeden dwa trzy i diamenty, jeszcze jeden dla zachęty

ale będzie szpanu, WEŹ ADMINIE MNIE NIE BANUJ!

 

ref.Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej! Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Na innym serwerze gram, tym razem się wam nie dam

Ja swe ambicje mam, x- raya odpalam.

 

Zaraz wezmę się w garsc, nodusa pokażę Wam.

Co dla mnie inni ludzie, skoro God Moda mam

 

Ty i twoje ostrze, nic mi nie podskoczy, nie boję się nobów

NO NIE GADAJ ŻE BAN ZNOWU

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ja dostanę ba-ba-na

 

Znowu mam bana ... No ja nie mogę, trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

 

ref.Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ZNOWU MAM BANA!

 

"Znowu Mam Bana" - A Minecraft Parody (Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe)

 

Kategoria:

 

Rozrywka

Licencja:

 

Standardowa licencja YouTube


  • 30378 głosów na tak, 790 głosów na nie

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

Gdy wkraczam na serwer, wszystko odkrywa się

węgiel, redstone i end, no i diamenty też.

 

Już biorę w ręce kilof, przed siebie przedzieram się

Nic mi nie umknie, o nie, czeka diaxowy set

 

jeden dwa trzy i diamenty, jeszcze jeden dla zachęty

ale będzie szpanu, WEŹ ADMINIE MNIE NIE BANUJ!

 

ref.Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej! Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Na innym serwerze gram, tym razem się wam nie dam

Ja swe ambicje mam, x- raya odpalam.

 

Zaraz wezmę się w garsc, nodusa pokażę Wam.

Co dla mnie inni ludzie, skoro God Moda mam

 

Ty i twoje ostrze, nic mi nie podskoczy, nie boję się nobów

NO NIE GADAJ ŻE BAN ZNOWU

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ja dostanę ba-ba-na

 

Znowu mam bana ... No ja nie mogę, trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

 

ref.Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ZNOWU MAM BANA!

 

"Znowu Mam Bana" - A Minecraft Parody (Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe)

 

Kategoria:

 

Rozrywka

Licencja:

 

Standardowa licencja YouTube


  • 30378 głosów na tak, 790 głosów na nie

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

Gdy wkraczam na serwer, wszystko odkrywa się

węgiel, redstone i end, no i diamenty też.

 

Już biorę w ręce kilof, przed siebie przedzieram się

Nic mi nie umknie, o nie, czeka diaxowy set

 

jeden dwa trzy i diamenty, jeszcze jeden dla zachęty

ale będzie szpanu, WEŹ ADMINIE MNIE NIE BANUJ!

 

ref.Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej! Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Na innym serwerze gram, tym razem się wam nie dam

Ja swe ambicje mam, x- raya odpalam.

 

Zaraz wezmę się w garsc, nodusa pokażę Wam.

Co dla mnie inni ludzie, skoro God Moda mam

 

Ty i twoje ostrze, nic mi nie podskoczy, nie boję się nobów

NO NIE GADAJ ŻE BAN ZNOWU

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

 

 

Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ja dostanę ba-ba-na

 

Znowu mam bana ... No ja nie mogę, trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

 

ref.Dlaczego zawsze kiedy gram dostaję bana, dostaję bana, dostaję ba-ba-na

I chociaż mogę upasc na kolana, to i tak ZNOWU MAM BANA!

 

"Znowu Mam Bana" - A Minecraft Parody (Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe)

 

Kategoria:

 

Rozrywka

Licencja:

 

Standardowa licencja YouTube


  • 30378 głosów na tak, 790 głosów na nie

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Opublikowano

/refresh

 

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana! Więc nie pisz więcej!

Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę!

I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...