Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardcorowaMasakra[typ kwadratowej masakry][Wl][zycia]


Asset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanooo chciałbym zaprosić was na nowy serwer minecraft o nazwie HardcorowaMasakra [na wzór kwadratowej masakry :)

 

IP: 5.103.108.168

Serwer:HAMACHI

Typ:Hardcore

Potwory:Tak

Zwierzaki:Tak

Sloty:10

BialaLista:Tak

Premium:Nie

Sieci Hamachi:HardcorowaMasakra

Haslo:123

 

Jak zapisac sie na Wl?

Wzór:

Wiek:

Nick:

Imię:

Dlaczego ty?:

Dlaczego ten serwer:

Bedziesz griefowal:

 

Zapraszam Na Serwer!!!!!!

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:15

Imię:dawid

Dlaczego ty?: Lubie minecrafta mam moda na jednym serwerze umiem sie dogadywac z graczmi

Dlaczego ten serwer: Lubie takie serwery typu kwandratowa masakra itp

Bedziesz griefowal:Nie

Opublikowano

Wiek: 12

Nick: bartik246

Imię: Bartosz

Dlaczego ty?: Lubie serwery typu kwadratowa masakra.

Dlaczego ten serwer: Lubie serwery typu kwadratowa masakra.

Bedziesz griefowal: nie

Opublikowano

Wiek:14

Nick:GrubyTheBest

Imię:Bartosz

Dlaczego ty?:Jestem Mily Lubie MineCraft Umiem Uszanować czyjaś Prace

Dlaczego ten serwer:Podoba MI sie TEGO TYPU I Spodobał mi się ten serwer ;)

Bedziesz griefowal:Nie

Opublikowano

Wiek:14

Nick:MinecraftLechu

Imię:Dominik

Dlaczego ty?:bo lubię grać w mc i oglądać kwadratową :)

Dlaczego ten serwer:Bo chcę se pograć z miłymi ludźmi i nagrać coś z nimi :)

Bedziesz griefowal:Nie bo po wole nie mieć wrogów :)

 

Thx a tu suchar DLACZEGO NIE PRZEJEDZIESZ CYGANA NA ROWERZE ODP:BO TEN ROWER MOŻE BYĆ TWÓJ

Opublikowano

Wiek:12

Nick:stuzeN

Imię:Kuba

Dlaczego ty?:Bo jestem ogarniety , przestrzegam zasady , nie wyzywam graczy :_)

Dlaczego ten serwer:Bo jest fajnie pograc z innymi na serwerze tego typu

Bedziesz griefowal:Nie !

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek:13

Nick:KalekaaPL

Imię:Kuba

Dlaczego ty?:Co to serial Dlaczego ja? o.O

Dlaczego ten serwer:Bo uwielbiam kwadratowa masakre i chce ponagrywac cos ;)

Bedziesz griefowal:No pewnie!Ze nie

PS.Przyjales pisz PW

Opublikowano

Wiek:14 lat

Nick: Jumper98100

Imię: Maciek

Dlaczego ty?:A dlaczego nie?

Dlaczego ten serwer:Bo szukam jakiegoś serwa do pogrania ;D

Bedziesz griefowal: Tak zniszcze wam całyyyy serwer !!!!!! Żartuje xD

350x19.png

Opublikowano

Wiek:17

Nick:Tompork

Imię:Kamil

Dlaczego ty?:Bo szukam serwera do trollowana

Dlaczego ten serwer:Bo mozna strolowac

Bedziesz griefowal:OCZYWISCIE ZE TAK!!!!

mca.png
Opublikowano

Wiek:14

Nick:SunLaMoon

Imię:Mateusz

Dlaczego ty?:Bo jestem pro elo elo i stwarzam miłą atmosfrerę :D

Dlaczego ten serwer:Lubie serery tego typu.

Bedziesz griefowal:Po co ?

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: iDoxik

Imię: Daniel

Dlaczego ty?: Bo jestem pro elo koks xD

Dlaczego ten serwer: Lubie serwery typu kwadratowa masakra, na jednym już nawet grałem ale niestety jest off : |

Bedziesz griefowal: Po co ?

mca.png
Opublikowano

Wiek: 17

Nick: Marecky

Imię: Marek

Dlaczego ty?: A czemu by nie :)

Dlaczego ten serwer: Poniewaz znudzily mi sie serwery typu frakcje na ktorych latach nie wiadomo po co ...

Bedziesz griefowal: To nie w moim stylu.

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Gromek

Imię:Krystian

Dlaczego ty?:staram sie być miłym dla innych i nie psuć im rozgrywki

Dlaczego ten serwer:wydaje sie byc fajny

Bedziesz griefowal:nie

Bez_nazwy.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...