Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] CLG Froggen - Lee Sin mid play


damomo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisząc ten post, utwierdziłeś nas że jesteś dzieckiem które jest po mutacji i dlatego woli TS3.

 

@Co do tematu, Froggen po prostu ma skilla. I tyle wystarczy, widzicie on nawet jak ma first picka to go nie interesuję czy go skontrują tylko po prostu wychodzi klasa jego umiejętności

Opublikowano

Toś Pan dowalił xD Polecam sprawdzić "lolcounter" lub "championselect" i tam sprawdzisz, że to annie jest kontrowana przez anivie.

 

Te śmieszne lol counter i suche kontry bez wyjaśnienia to se w dupcię wsadź, Annie > Anivia - najlepsza kontra, misiek jajko baici szybciej niż zdążysz tego małego fistaszka zmarszczyć oglądając film pornograficzny.

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Froggen wgl jest dobry, ogladalem streama jak grali na Curse, grali jako CLG.Allstars gral tam Chauster, Voyboy, Bigfat, Froggen i nie pamietam kto.

Froggen w jungli Lee Sinem, doprowadzil gre do takiego stanu ze w kolejnej poszedl ban na Lee, on byl wszedzie i bil kazdego w farmie ^^

Opublikowano

lee ma 'problemy z maną także na 'początek idziemy w 200many, 'potem to juz rushujemy archangela, 3x dorans ring, ku'pujemy 10 wardów dla W. "Po udanym ganku na barona budujemy Rabadona konczymy na frozen heart. Potem enjoy free win

 

@down

Ty myślisz, że ja go tak buduje tak? że to nie był żart, tak?

Opublikowano

lee ma 'problemy z maną także na 'początek idziemy w 200many, 'potem to juz rushujemy archangela, 3x dorans ring, ku'pujemy 10 wardów dla W. "Po udanym ganku na barona budujemy Rabadona konczymy na frozen heart. Potem enjoy free win

 

Lol, jak potem free win ? Toć już na początku jak zobaczą sina z doran ringiem to leci GG WP.

Polecam kupować to coś co stackuje mane, bardzo przydatne jeśli chcemy dobrze operować naszym W.

Opublikowano

Teraz jestem na 1384 i już nie banują kassadina , goście mówią że nikt nim nie gra i meta banowanie kassadina juz raczej przechodzi (jak kiedys insta first ban rammus)

Tak. Ja przestalem banowac morgane i kass kiedy zobaczylem jak latwo jest ich skontrowac.

Meta sie caly czas zmienia (i dobrze).

 

A froggen to froggen, zawsze rozwala :)

;)

Opublikowano

Tak. Ja przestalem banowac morgane i kass kiedy zobaczylem jak latwo jest ich skontrowac.

Meta sie caly czas zmienia (i dobrze).

 

A froggen to froggen, zawsze rozwala :)

 

kurwa pajacu, morgane przestales banowac? ona jest postacia ktora gra pasywnie i tylko farmi ale jak juz dojdzie do tf to ona sama to wygrywa, pomysl zanim cos napiszesz

Opublikowano

 

 

kurwa pajacu, morgane przestales banowac? ona jest postacia ktora gra pasywnie i tylko farmi ale jak juz dojdzie do tf to ona sama to wygrywa, pomysl zanim cos napiszesz

Jak sie ma mozg (czego ty nie masz) to morgana w tf malo zrobi. Poza tym odwal sie randomie.

Nie bez powodu morgany nikt nie banuje na 2k+

;)

Opublikowano

Jak sie ma mozg czego ty nie masz to morgana w tf malo zrobi. Poza tym odwal sie randomie.

 

randomem to ty jestes jak nie wiesz co potrafi zrobic morgana, wyjdz i zryj kupe

Opublikowano

 

 

randomem to ty jestes jak nie wiesz co potrafi zrobic morgana, wyjdz i zryj kupe

Tak, morgana potrafi duzo zrobic, ale da sie ja skontrowac w tf ( tak, nawet jak ma zhonye).

Prosze cb wyjdz bo widze ze masz jakies problemy.

Bye

;)

Opublikowano

Lee sin na mid mega jest jak sie ogarnie lekko.

 

Dokładnie, nawet nie trzeba jakoś świetnie grać.

Wystarczy w miarę szybko stawiać ward i używać na nim W, najmniej 50% trafień z Q i to chyba tyle.

W sumie na combo każdy AP carry się składa, to tu nie ma nawet o czym dyskutować.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...