Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[War Rock] Darmowe Zarabiane Nexon Cash


CaarooPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kliknij w pomoc i tam są reklamy które wypełniałeś

 

to działa bo 1 reklame już zrobiłem za 70NX :D

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

xxx
Zarejestruj się, kliknij w link aktywacyjny wysłany na Twój adres mailowy i zdobądź Nexon Cash. < mi ta weszła za 70NX trzeba zrobić co ta pisze

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

 

 

xxx

Zarejestruj się, kliknij w link aktywacyjny wysłany na Twój adres mailowy i zdobądź Nexon Cash. < mi ta weszła za 70NX trzeba zrobić co ta pisze



Za ile Ci przyszło NX ?
Opublikowano

Wiedziałem o tym już dawno. W CA korzystałem z tego. Ten komu pomogłeś niech lajka da :)

 

W CA wprowadzili to w ten sam dzień co w WarRocka ^.^

Opublikowano

No, ale 2 dni temu :D Dla mnie to już dawno :). Przedstaw tą reklame poprzez wzór w nowym temacie. Ja już pisze tuty :D

 

Niedługo coś myślę, że zrobię. :D

Opublikowano

Polecam Wam te tematy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/746142-tut-jak-zmienic-ip-poprzez-hide-my-ip/
http://www.mpcforum.pl/topic/746130-nx-70-nx-od-awesome/
http://www.mpcforum.pl/topic/746097-wzor-prezentacji-reklam/
Opublikowano

GZ fajny tutek przyda się o ile szybko tego nie wyłączą :P

 

a i popraw link

nie


www.warrock.nexoneu.com

tylko:

http://en.warrock.nexoneu.com/

;)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

GZ fajny tutek przyda się o ile szybko tego nie wyłączą :P

 

a i popraw link

nie


www.warrock.nexoneu.com

tylko:

http://en.warrock.nexoneu.com/

;)

 

Dzięki za pozytywną opinię.

 

Masz like za znalezienie błędu, już zmieniam ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakim cudem macie to za darmo jak wpisujecie we wszystkich nr telefonu na ktory przychodzi platny smses. NIEROZUMIEM!!!!!! prosze o dokladne wytlumaczenie jak wypelnic te reklamy...

 

ok dobra wpisalem byle jakis tam numer i?? jakiemus kolesiowi teraz zadzwoni konsultant z orange i co mu powie mam nadzieje ze teraz ktos nie zapuka do moich dzwi ... 8S 8S 8S

 

jakim cudem macie to za darmo jak wpisujecie we wszystkich nr telefonu na ktory przychodzi platny smses. NIEROZUMIEM!!!!!! prosze o dokladne wytlumaczenie jak wypelnic te reklamy...

 

ok dobra wpisalem byle jakis tam numer i?? jakiemus kolesiowi teraz zadzwoni konsultant z orange i co mu powie mam nadzieje ze teraz ktos nie zapuka do moich dzwi ... 8S 8S 8S

Opublikowano

mi wyskakuje cos takiego -Ta lokalizacja zostala wykryta jako serwer proxy. TokenAds surowo zabrania uzywania tego typu sulug jak zostalo opisane w regulaminie TokenAds. Jesli uwazasz ze to pomylka prosimy o kontakt.

I wpisuje tam swoj email i imie a oni mi wysylaja to samo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za TuT'a przyda się :D

Bądź dobrym człowiekiem, kliknij symboliczne Lubię To! A będziesz wiedział, że wykonałeś dobry uczynek :D:D:D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wypełniam darmową reklamę i coś się pobiera

Proszę o zniesienie mi ostrzeżeń ponieważ mam już niestety 90% i za to przepraszam !

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 


Witam!

Zauważyłem dziś przy kupnie NX, że NEXON wprowadził coś takiego jak TokenAds, polega to między innymi na wypełnianiu reklam za NX. Nexonów jest dość sporo za ankiety, coś ala " SponsorPay" :D

Teraz powiem wam jak to zrobić!

1. Wchodzimy na stronę warrocka :

http://en.warrock.nexoneu.com/

2. Logujemy się na konto.
3. Najeżdzamy na " Shop ".
4. Wybieramy " Charge Nexon Cash ".
5. Wyskoczy wam możliwość wybrania np. przelewu, smsa itd. teraz klikacie: Offer Payment, zaznaczacie " TokenAds ".
6. Wypełniacie reklamy!
7. CIESZYCIE SIĘ DARMOWYMI NEXONAMI!

SCREENSHOTY:


1. Klikamy to co na zdjęciu :D


post-751449-0-15066400-1350397816_thumb.jpg


2. Teraz zaznaczamy " Offer Payment "


post-751449-0-73097900-1350397920_thumb.jpg


3. Teraz zaznaczamy " Token Ads "


post-751449-0-11894700-1350398016_thumb.jpg


Myślę, że już chyba wszystko wszystkim wytłumaczyłem!

Zatem dziękuję za uwagę.

Liczę na like! :D


a pokaz jak to sie wypełnia bo za bardzo tego nie kapuje :D
  • Aive zmienił(a) tytuł na [War Rock] Darmowe Zarabiane Nexon Cash

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...