Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[War Rock] Darmowe Zarabiane Nexon Cash


CaarooPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Zauważyłem dziś przy kupnie NX, że NEXON wprowadził coś takiego jak TokenAds, polega to między innymi na wypełnianiu reklam za NX. Nexonów jest dość sporo za ankiety, coś ala " SponsorPay" :D

 

Teraz powiem wam jak to zrobić!

 

1. Wchodzimy na stronę warrocka : http://en.warrock.nexoneu.com/

2. Logujemy się na konto.

3. Najeżdzamy na " Shop ".

4. Wybieramy " Charge Nexon Cash ".

5. Wyskoczy wam możliwość wybrania np. przelewu, smsa itd. teraz klikacie: Offer Payment, zaznaczacie " TokenAds ".

6. Wypełniacie reklamy!

7. CIESZYCIE SIĘ DARMOWYMI NEXONAMI!

 

SCREENSHOTY:

 

1. Klikamy to co na zdjęciu

:D

 

post-751449-0-15066400-1350397816_thumb.jpg

 

2. Teraz zaznaczamy " Offer Payment "

 

post-751449-0-73097900-1350397920_thumb.jpg

 

3. Teraz zaznaczamy " Token Ads "

 

post-751449-0-11894700-1350398016_thumb.jpg

 

Myślę, że już chyba wszystko wszystkim wytłumaczyłem!

Zatem dziękuję za uwagę.

Liczę na like!

:D

Opublikowano

[Mega-TuT]

Żartujesz sobie ?

10 linijek ?

Raczej [Mini-TuT] ewentualnie [TuT]

 

M.in to jest mega tut

http://www.mpcforum....poradnik-cheat/

 

A konkretnie do tematu :

może byś dodał jakieś ss w spoilerach, będzie to duużo lepiej wyglądało

dz za info

 

Mega-TUT dodane, aby ludzie chociaż ogarnęli to, że już to jest. Niedługo może będą ssy.

Opublikowano

Chłpie , TuT pro :D

Oby ludzią to działało, bo jak nie to będą obrażeni xD

Pozdrawiam <3

1357040469-U286162.png
Opublikowano

Chłpie , TuT pro :D

Oby ludzią to działało, bo jak nie to będą obrażeni xD

Pozdrawiam <3

 

Taki trochę nie TuT, tylko takie " Powiadomienie ", a więc jak się podoba daj like :D

Opublikowano

@UP

Powinno tak być. W końcu zawsze tak było, ale jutro sprawdzę i dam znać ^^

@TOP

THX za info trzeba to obczaić ^^ Tylko SS'y dla innych, by się przyda co i jak itp.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Ja wczoraj wykonałem z 10 reklam w tym 3 z sms i dupa ! Tylko mi 5 złoty zajebało... 0 NX CASH. Niby to działa.

 

Bo gdybyś był w miarę inteligentny to wypełniał byś reklamy za darmo :> Działa, bo ja mam 2750 nx :>

Opublikowano

Nie słychajcie Awesome.

On piszę głupie posty tylko dlatego żeby zwiększyć ich ilość w profilu...

Przecież już dostał bana na 3 dni, za kopiowanie poradników czyiś, a wykonanie oczywiśćie pisał że w 100 % jego...

 

@TOP

Jest taka możliwość ale narazie nie doszły mi żadne.

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

@UP możesz podać nazwy tych reklam ? i co w nich zrobiłeś ;))

 

Były to reklamy typu " Zarejestruj się, podaj imię i nazwisko, wypełnij ankietę, za 2h będą NX " coś na ten sposób.

 

Próbujcie.

 

@ZOSTAŁY DODANE SS'Y !

Opublikowano

@up

 

Zmieniasz IP jak wypełniasz ? :D

 

Nie :D Byłem u dziadków, z nudy u nich sobie wypełniłem troszkę reklam i u siebie troszkę i jakoś tak wyszło ;D

Opublikowano

A wypełniasz wszystkie darmowe reklamy ? ;p

 

Tak. Wypełniłem nawet jakąś za 960 NX i dostałem cudem.. :P Choć męczyłem się z tym z 30 minut. Bo ankieta musiała spełniać wszystkie wymagania ;P

Opublikowano

Bo gdybyś był w miarę inteligentny to wypełniał byś reklamy za darmo :> Działa, bo ja mam 2750 nx :>

 

Jestem osobą inteligentną bo nie chciałem się z tym pierdzielić 2 dni tylko wysłać sms i potem kliknąć by zakończyło mi ofertę i w ten sposób mam za free G1, ale jak widać na NX to nie działa. Za późno wziąłem i wysłałem STOP PREMIUM i zżarło 5 zł.

 

Nie słychajcie Awesome.

On piszę głupie posty tylko dlatego żeby zwiększyć ich ilość w profilu...

Przecież już dostał bana na 3 dni, za kopiowanie poradników czyiś, a wykonanie oczywiśćie pisał że w 100 % jego...

 

@TOP

Jest taka możliwość ale narazie nie doszły mi żadne.

 

Ty masz mądre posty. Właśnie ten co zacytowałem. Zazdrościsz mi, że w 1 miech 500 postów ? Że mam poradniki ? Że mam kolegów ? Że mam Gold Membera i czekam na wydanie Blue Membera ? Że wygrałem konkurs WarRock ?

 

Wyjdź i nie wracaj bo jesteś zerem.

Opublikowano

Właśnie jak ją wypełniłeś ??

I jak wypełniać te reklamy od play plus itd ?

 

Sam nie wiem jak to wypełniłem, po prostu męczyłem się, wypełniałem po kilka razy i weszło ;)

 

Jestem osobą inteligentną bo nie chciałem się z tym pierdzielić 2 dni tylko wysłać sms i potem kliknąć by zakończyło mi ofertę i w ten sposób mam za free G1, ale jak widać na NX to nie działa. Za późno wziąłem i wysłałem STOP PREMIUM i zżarło 5 zł.

 

 

 

Ty masz mądre posty. Właśnie ten co zacytowałem. Zazdrościsz mi, że w 1 miech 500 postów ? Że mam poradniki ? Że mam kolegów ? Że mam Gold Membera i czekam na wydanie Blue Membera ? Że wygrałem konkurs WarRock ?

 

Wyjdź i nie wracaj bo jesteś zerem.

 

Może... Nie wiem, dlaczego tak to wyszło Tobie.

Ja na przykład podchodzę do tego tak, że Nexon do Nexona i się na TMP9 i na Flashe uzbiera czy tam na Miny :D

Opublikowano

no no fajna informacja trzeba to zbadać thx za info

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Wypełniłem Jakąś Reklame i nie dostałem NX Cash co mam robic? pisało że w ciągu 3 godzin dojdzie już z 10 godz. i nie ma

Wejdź w to okno gdzie masz historie wykonywanych NX i będą podane te reklamy.

 

Jak to mam zrobic?

1351858998-U705848.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...