Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polacy czekają na Anglików!


Konfitura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to czekamy na mecz ,żeby znów nie zaczęło padać .

 

 

Weź, bo kurwa zapeszysz :D

 

po wczorajszym upokorzeniu stwierdzam że Polska dostanie w dupe ^^

 

nie no ;p

nadal trzymam się wyniku 1:0 lub 2:1 dla Polski ;P

wiara to podstawa.

 

+ wczorajsza wtopa z dachem to totalna porażka.. ;PP

no prawda nie zakrywać dachu bo zmoknie.

 

co by im się stało jakby przed deszczem (od tego jest prognoza pogody) zamkneli dach ? dosłownie 15/20 min zamykałoby się...

a teraz mają kilkanaście godzin opóźnienia z meczem !! :)

 

Przepisy na to nie pozwalają. Trening był pod gołym niebem to mecz też musi być.

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale jaja! Właśnie oglądam tiwika i mówili że Polacy mogli wyjść na rozgrzewkę, jeśli Anglicy by nie wyszli to byłby walkower? Co myślicie o tej sytuacji?

 

PS 40 minut do meczu ;-)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@UP2: A co Anglicy to jacyś Hrabie kurna? -.- Sami mają gorzej w Anglii, wiedzą że nieoczekiwanie może zaczną padać to narzekają.

 

 

 

Wie ktoś czy Ash Cole w 1 składzie będzie? ;>

1351788161-U286260.png

Opublikowano

Dla kogo? xD

 

@roshti, tak gra. ;)

Jestem zaskoczony grą Polaków : O Skrzydła działają idealnie, przynajmniej przez te 15 minut.

Francji. -.-

 

Anglia.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Po tym co dzisiaj zobaczyłem odzyskałem wiarę w Polską reprezentację.

 

W TV przed Euro też mówili, że wyjście z grupy to podstawowy warunek na tej imprezie..

 

Ja nie wierze. NA Mundialu i tak nie wygrają nic.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Dokładnie to samo co Epean, nie wyjdą z grupy ;f

Pierwsze 20 minut i ostatnie 20 minut - najlepsze fragmenty meczu, szkoda że nie był cały taki.

Możecie dyskutować o 20 close temat.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Edit@

 

Epean@

A czego się spodziewasz ,że wygrają mundial ? widać ,że po dzisiejszym meczu grali dobrze i oby tak dalej.

 

 

No problem w tym, że na mundialu niczego się po Polsce nie spodziewam. Będzie jak z Euro. Przed hepi, że Polska wreszcie silna, a na Euro żaden mecz nie wygrali.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Ciekawi mnie ile dali sędziemu w łapę, 2 razy powinien być faul dla nas, 3 razy faul był nie słuszny i jeszcze ta ręka w polu karnym. Wygralibyśmy, ale co poradzić, ja jestem dumny z reprezentacji, bez Błaszczykowskiego, a poradzili sobie bardzo dobrze.

Game Over

Opublikowano

Zamykam, bo robi się spam o tym sędzim. Moim zdaniem ręki nie było (albo źle widziałem na powtórce). Mimo wszystko mecz ładny i gra Polaków piękna!

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...