Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polacy czekają na Anglików!


Konfitura

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Streamy:

http://livemecz.com/transmisja.php
http://www.pl-sport.tv/
http://atomowe.tv/live/
http://www.activepl.tv/stream1.html
http://meczelive.eu/canal2.html
http://www.transmisje.info/kanal-3
http://www.realtv.com.pl/realtv2.html
http://www.tsv-1860.pl/tv/otv.php
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ja pierdole jak przegramy to nadal mamy szanse do zakfylikowania się ponieważ są mecze rewanżowe.

Podam ciekawe wyniki:

Anglia-Ukraina 1:1

Ukraina-Mołdawia 0:0 lol

Polska-Mołdawia 2:0

Anglia-Mołdawia 5:0

Mamy szanse fiutki narzekacie pały.To sobie oglądajcie na Oragne Sport Hiszpania vs Francja.Pozdro

Evolution to skill97 z 30 multikontami.

Opublikowano

"Puddle muddle, czyli galimatias z kałużami", "farsa", "kompletna katastrofa", "Monty Python" - to epitety, którymi środowa brytyjska prasa posługuje się w relacjach z niedoszłego wtorkowego meczu eliminacji piłkarskich MŚ Polska - Anglia w Warszawie. "The Sun" pisze wprost: PZPN i FIFA to idioci.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

po wczorajszym upokorzeniu stwierdzam że Polska dostanie w dupe ^^

 

nie no ;p

nadal trzymam się wyniku 1:0 lub 2:1 dla Polski ;P

wiara to podstawa.

 

+ wczorajsza wtopa z dachem to totalna porażka.. ;PP

no prawda nie zakrywać dachu bo zmoknie.

 

co by im się stało jakby przed deszczem (od tego jest prognoza pogody) zamkneli dach ? dosłownie 15/20 min zamykałoby się...

a teraz mają kilkanaście godzin opóźnienia z meczem !!:)

Opublikowano

Roshti, oni oddali już pokoje hotelowe, bo po meczu od razu po prysznicach itd. mieli wsiadać w samolot i do Anglii. Nie wiem jak w końcu jest i gdzie spędzili noc.

 

Mam nadzieje, że będą przygotowani tym razem na to aby zasunąć dach przed deszczem. W sumie gdyby nie taka pogoda jaka jest (słonecznie) to nie wyschło by im to boisko pewnie. Czekamy na mecz. Ostatecznie TVP1 17:00

 

@down: taaaa :3

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

po wczorajszym upokorzeniu stwierdzam że Polska dostanie w dupe ^^

 

nie no ;p

nadal trzymam się wyniku 1:0 lub 2:1 dla Polski ;P

wiara to podstawa.

 

+ wczorajsza wtopa z dachem to totalna porażka.. ;PP

no prawda nie zakrywać dachu bo zmoknie.

 

co by im się stało jakby przed deszczem (od tego jest prognoza pogody) zamkneli dach ? dosłownie 15/20 min zamykałoby się...

a teraz mają kilkanaście godzin opóźnienia z meczem !! :)

 

To się kilkadziesiąt sekund zamyka xD

 

 

 

Kaś zgłosiłem cię. dostaniesz 5%. I będziesz miał perma za 100. xD

1351788161-U286260.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...