Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ModernCraft][VPS]Kwadratowa masakra[24/7][No Lag!] Zapraszamy


KomandosekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: xOski55

 

 

Wiek: 14

 

Imię: Oskar

 

Mikrofon:Tak

 

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ szuak takiego serwa typu kwadratowa masakra :D i ten mnie zaciekawił

 

 

Ile grasz w minecrafta?: Hmm sporo od alphy

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie na WL:

 

Nick: Kieszo

 

Wiek: 13

 

Imię: karol

 

Mikrofon: nie mam ale kupie ;>

 

Dlaczego nasz serwer: bo chce zagrac na KM bez cubow ;d

 

Ile grasz w minecrafta?: 2 lata

Opublikowano

Nick :Legrys

Wiek :14

Imię : Marcel

Mikrofon : Tak

Dlaczego Wasz server? : Ponieważ wasza reklama jest

ładnie wykonana czytelna i wpada w oko i lubię servery tego typu.

Ile grasz w minecraft : Od 2009 roku czyli 3 lat

 

 

Z góry dziękuję !!!!!!

 

 

 

Życzę miłej gry .

Opublikowano

Nick:Luminax15

 

 

Wiek:13

 

 

Imię:Patryk

 

 

Mikrofon:Tak

 

 

Dlaczego nasz serwer:Poniewaz szukam takiego

 

 

Ile grasz w minecrafta?:Od beta 1.8.1

Opublikowano

Nick: miki888

 

Wiek: 13

 

Imię: Filip

 

Mikrofon: Posiadam

 

Dlaczego nasz serwer: Lubię grać na serwerach typu kwadratowa masakra

 

Ile grasz w minecrafta?: Od lutego 2011

Opublikowano

Nick: raben24

 

Wiek: 16

 

Imię: Mateusz

 

Mikrofon: Tak

 

Dlaczego nasz serwer: Bo lubię takie klimaty.

 

Ile grasz w minecrafta?: Od 1.6.6 Alpha

Opublikowano

Przepraszam jak mogę połonczyć do kanału TemapSpeak 3 ? ip :

3:5.39.40.189 ale gdzie to wpisac w TS3 ? bo jestem w tym zielony bo cały czas gadałem na skypa

:D

Opublikowano

Nick:Pomroczny

 

Wiek:15

 

Imię:Michał

 

Mikrofon:Nie

 

Dlaczego nasz serwer:Ciekawy opis i fajnie sie zapowiada

 

Ile grasz w minecrafta?:rok

 gfavB10pn_eqqheww.png

 

Opublikowano

Nick: mopek

 

Wiek: 13 (bez mutacji ale ogarniam i mało mówie)

 

Imię: Szymon

 

Mikrofon: Obecny :P

 

Dlaczego nasz serwer: Kolega chce, abyśmy razem grali. Pozatym szukam dobrego serwera z miłą atmosferą.

 

Ile grasz w minecrafta?: Od ostatniej wersji Alphy :D

 

Ej ts mi nie działa, mam xp, da się to jakoś naprawić?

Opublikowano

Podanie na WL

 

Nick: malinowy98

 

Wiek: 14

<3

Imię: kamil

 

Mikrofon: ta

 

 

Dlaczego nasz serwer: Bo jest poprosu fajny :D

 

 

 

Ile grasz w minecrafta?: 2 lata :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Opublikowano

Nick: 3sztof97

Wiek: 15

Imię: Krzysztof

Mikrofon: Słuchawki Creative HS-330, mikrofon wbudowany

Dlaczego nasz serwer: Bo szukam serwera podobnego do kwadratowej masakry, a ten wydaje się ogarnięty:)

Ile grasz w minecrafta?: Aktywnie od wersji 1.7.3, ale przegranych godzin mam pewnie sporo więcej niż niejeden gracz grający kilka wersji wcześniej:D

Coś od siebie: Uwielbiam mechanizmy redstone'owe(farmy wszelakie postarałbym się zrobić na serwie:D), ale za to mam 0 skilla do ładnego budowania:D

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Nick:Treek

 

Wiek:16

 

Imię:Dawid

 

Mikrofon:Sprawny

 

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ lubię grać na tym typie serwerów

 

Ile grasz w minecrafta?:2,5 roku

junior.jpg

Opublikowano

Nick: MrSopher

 

Wiek: 16 lat

 

Imię: Michał

 

Mikrofon: Tak, ts3 też

:)

 

Dlaczego nasz serwer: Chętnie bym sobie tam zagrał, pogadał z kimś oraz może w przyszłości kręcić filmy z serwera (kanał na YT: SopherBob)

 

Ile grasz w minecrafta?: hmm.. to już będą 3/4 lata

;) Z kilkoma przerwami miesięcznymi. Bodajże gram od Alphy (miesiąc przed Halloween Update)

Opublikowano

Nick: Zabrzanek

 

 

Wiek: 16

 

 

 

Imię: Bartek

 

 

 

Mikrofon: Jest

 

 

 

Dlaczego nasz serwer: Poprostu, kolega polecił. Chcę zagrać na takiego typu serwerze.

 

 

Ile grasz w minecrafta?: 1 rok

80384400986636967106.png

 

Nick: Zabrzan

Profesja: Wojownik Body

Królestwo: Jinno

Lvl: 1+

 

49009084743332978664.png

 

9adc2b66942ff0dfra1pq2c.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...