Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ModernCraft][VPS]Kwadratowa masakra[24/7][No Lag!] Zapraszamy


KomandosekPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Spreqq9991

 

 

Wiek: 17

 

 

Imię: Rafał

 

 

Mikrofon: Oczywiście

:)

 

 

Dlaczego nasz serwer: dlatego że lubie serwery w stylu kwadratowej masakry oraz pogadać można jak ludzie

:)

 

 

Ile grasz w minecrafta?: hmm od wersji 1.6 czy jakoś tak.

Opublikowano

Nick: worms

 

 

Wiek: 14

 

 

Imię: Patryk

 

 

Mikrofon: Oczywiście

:)

 

 

Dlaczego nasz serwer: dlatego że lubie serwery w stylu kwadratowej masakry oraz pogadać można jak ludzie

:)

 

 

Ile grasz w minecrafta?: hmm od wersji 1.5 czy jakoś tak.

Opublikowano

Nick:DeavissMC

Wiek:15

Imię:Daniel

Mikrofon:OBECNY ;p

Dlaczego nasz serwer:Lubie takie serwery

Ile grasz w minecrafta?:od 1.5

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nick: Vahot

Wiek: 15

Imię: Adam

Mikrofon: Tak

Dlaczego nasz serwer:

Cóż od dłuższego już czasu poszukuję serwera na którym bym dłużej pozostał (ostatni na którym grałem jakiś czas temu upadł). Sądzę, że ten serwer może być właśnie takim. Ponadto bardzo podobają mi się serwery oparte na survivalu z pluginem LifeMC.

Ile grasz w minecrafta?: Od wersji Beta 1.2_01, na serwerach od wersji Beta 1.2_02.

 

Jedynym moim minusem jako gracza może być pewna niechęć do korzystania z serwerów głosowych, więc raczej trudno będzie mnie spotkać na takowym.

Opublikowano

Podanie na WL:

 

 

Nick: P@tryk lub Patrykor

 

 

Wiek: 16

 

 

Imię: Patryk

 

 

Mikrofon: Jest

:D

 

 

Dlaczego nasz serwer: Bo nie mogę znaleźć tego właściwego i myślę że to będzie ten

:D

 

 

Ile grasz w minecrafta?: Długo

 

Beta 1.3

Opublikowano

Nick: sulion

 

Wiek: 16

 

Imię: Filip

 

Mikrofon: Tak

 

Dlaczego nasz serwer: Szukam serwerów w stylu masakry

 

Ile grasz w minecrafta?: W minecrafta gram od halloween update (ten w którym wprowadzono nether)

Opublikowano

Nick: MrNiko

 

 

Wiek: 14

 

 

Imię: Michał

 

 

Mikrofon: Tak

 

 

Dlaczego nasz serwer: Lubie grać na takich serwach i poznawać nowych ludzi

 

 

Ile grasz w minecrafta?: 2.5 lat

Opublikowano

Wina systemu xp jeżeli posiadasz

 

 

@edit

Ten kto złożył podanie wejdź na ts3 i zaprezentuj głos a dodam!

 

Czyli co? dlatego że xp to nie wejdę??..

Opublikowano

Nick:MinecraftLechu

 

Wiek:14

 

Imię:Dominik

 

Mikrofon:Mam

 

Dlaczego nasz serwer:Chce nagrywać film z ogarniętymi ludźmi i znaleźć miłą atmosferę

 

Ile grasz w minecrafta?:2lata

Opublikowano

Nick:KoskoPL

 

Wiek:12 (nie za dużo Ale Ogarnięty)

 

Imię:Mateusz

 

Mikrofon:Posiadam

 

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ Lubię Typy Serwerów Jak Ten I Na Takich Serwerach Można Pograć Dłużej nisz na normalnych

 

Ile grasz w minecrafta?: ok.2lata

Opublikowano

nazwa PackPl

ime Wiktor

wiek 14 =p

mikrofon; jesne

Dlaczego ten serwer: kęcą mnie takie serwy i z chęcią na nich gram

ile już gram?- ok. 2lat

Opublikowano

Podanie na WL:

 

Nick:Rafias

 

Wiek:14

 

Imię:Rafał

 

Mikrofon:tak

 

Dlaczego nasz serwer:Lubie masakry =D

 

Ile grasz w minecrafta?:z 1,5 roku więcej...

Opublikowano

Nick:EkoMixer12

 

Wiek:12 lat

 

 

Imię:Bartosz ale dla znajomych Bartek:)

 

Mikrofon:Sprawny

 

Dlaczego nasz serwer:Uwielbiam kwadratowa masakre i chcialbym sam na niej pograc

:)

 

Ile grasz w minecrafta?:1 rok i pól

 

Wina systemu xp jeżeli posiadasz

 

 

@edit

Ten kto złożył podanie wejdź na ts3 i zaprezentuj głos a dodam!

A co jeżeli ktos ma psp i na nim ma mikrofon a nie mozna zainstalowac na nim ts3 to lepiej zadzwonic na skype :P moj nick to ekomixer12

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...