Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[Pytanie]Tablet Funtab 7.0 Orange

Polecane posty

@UP

Niestety, musze ciebie zmartwic. Tablecik jest oparty na procesorze technologii ARMv7 czyli w 100% obsluguje USB HOST/OTG. Mozna podlaczyc myszke/klawiature/pendrive czy co tam sie chce (nawet modem 3g) tylko trzeba miec odpowiedni kabelek (mozna zrobic nawet samemu jak ma sie zlacze microusb, gniazdo usb, lutownice i przewod 4-ro lub 5-ciozylowy)

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Pani Kasia

@UP

Niestety, musze ciebie zmartwic. Tablecik jest oparty na procesorze technologii ARMv7 czyli w 100% obsluguje USB HOST/OTG. Mozna podlaczyc myszke/klawiature/pendrive czy co tam sie chce (nawet modem 3g) tylko trzeba miec odpowiedni kabelek (mozna zrobic nawet samemu jak ma sie zlacze microusb, gniazdo usb, lutownice i przewod 4-ro lub 5-ciozylowy)

Dodam, że ten kabelek (przejściówka z MicroUSB do pełnowymiarowego USB) jest w zestawie z tabletem ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Dodam, że ten kabelek (przejściówka z MicroUSB do pełnowymiarowego USB) jest w zestawie z tabletem ;)

aaaa, no to chyba, że tak.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Pani Kasia

Tak, jak tylko podłączysz tego 'pendrive' do tabletu.

Normalnie, przez przejsciowke microusb/miniusb na usb. Ewentualnie trzeba bedzie tylko jakies oprogramowanie doinstalowac zeby poprawnie zamontowal pendrive.

Misiekantos253

Pani Kasia

Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania a taką przejściówkę znajdziesz w zestawie.

w ile ci przyszedł bo ja już czekam 5 dni mówili że do 10 dni roboczych będzie i powiedzieli żę to niby "kurier" ma przywieść

Pani Kasia

Do 30 dni roboczych, to po pierwsze.. W ciągu 10 przyjdzie z umową, 2 razy przychodzi.

Tabletu nie oplaca się brać, jest to to samo co GoClever Tab R75 i jest w realu bodajże za 149zł, ale ja wziąłem go, bo tak czy siak przedłużam umowę, a lepszy tablet niż lipny prezent.

Do 30 dni roboczych, to po pierwsze.. W ciągu 10 przyjdzie z umową, 2 razy przychodzi.

Tabletu nie oplaca się brać, jest to to samo co GoClever Tab R75 i jest w realu bodajże za 149zł, ale ja wziąłem go, bo tak czy siak przedłużam umowę, a lepszy tablet niż lipny prezent.

To nie jest GoClever R75. R75 ma gpu GC800, a Funtab wg specyfikacji ma Mali400.

https://smart-life.pl/tablet-funtab-7-0-w-ofercie-neostrady/ Tutaj macie dokładne info. ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

jest to to samo co GoClever Tab R75

Nie napisałemm, że to jest GC Tab R75, tylko prawie to samo, ma inne rozmieszczenie niektórych rzeczy, np. kamerkę...

Nie radził bym brać liveboxa. Są bardzo wadliwe , często nie ma dostępu do internetu , gdy wyłączysz go i wlączysz ponownie to będzie się łączył około godziny (u mnie raz łączył się około 2 godzin) .

A co do tableta , miałem go bardzo fajny , nie zacina się ani nic.Mówię miałem bo brat mi zrzucił ze stołu :D

Jeżeli pomogłem kliknij Lubię to lub daj DIAXA !

Tablet ma lekkie ścinki, ale jak na ten procesor i GPU to i tak bardzo dobrze.

Recenzja bardzo uboga, przy takiej cenie lepiej samemu przetestować.

ta doplata 10zł to nie za tablet tylko za liveboxa jak możecie to można z tego zrezygnować bo to sianko miałem to wiem zrywa połaczenie itd. lepiej zainwestowac w TP-LINKA czy cos podobnego a tablet zawsze sie przyda

dostałem tego FunTaba od orange (umowa 24 miesiące po 10zł miesiecznie raty - tyle co 2 browary w pubie)... Ogólnie wrażenia pozytywne (mam HTC desire Z z androidem, wcześniej HTC hero i ACE). TV internetowe śmigają (ipla, tvn player itp.). GG też. Angry Birds przy starcie lekkie zacięcia (na jakiś czas) a później już OK da się grać. W zestawie brak kabelka USB HOST (tylko jest do podłaczenia pod PC). Fajna zabawka - spełnia swoją role. Strony WWW przegląda się fajnie. Całość chodzi płynnie - czasami tylko jest lekkie przycięcie. Szkoda tylko, że nie ma BT ani GPS... ale jak będe miał kabel USB HOST to spróbuję podpiąć GPS microsoftu USB, albo BT... TABLETA POLECAM! Na wc komiksy Asterixa świetnie się czyta:) "Trudne sprawy" i "DlaczegoJa?" też fajnie się ogląda na dłuższym posiedzeniu.

Mógłby ktoś nagrać filmik pokazujacy ten tablet, przegladanie na nim neta i granie w coś? Chciałbym zobaczyć, jak to chodzi. Odpalał ktoś GTA III na nim?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Na orginalnym sofcie nie odpali, ale na jakims zmodyfikowanym powinno. GTA 3 pewnie by chodzilo w miare, ale bateria siadla by w ciagu 30 minut.

Misiekantos253

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...