Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pochwal się na jakim sprzęcie grasz


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CPU: AMD Phenom II X2 550 3,1Ghz AM3

GPU: Gigabyte Radeon HD5770 1GB DDR5

RAM: Patriot 2x2GB 1333Mhz CL9 + ADATA 2GB 1333Mhz CL9

M/B: Gigabyte GA-MA770T-UD3

PSU: XFX Core Pro 550W 80+

 

Gram na ultra hiper max mam 30-40 fps.

07919872454565140601.png

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

PSU : Chuj wie jaki , jakis 400w

GPU : Nvidia GF 96 GT

CPU : Intel jakiś tam 2.33GHZ 4 rdzeniowy

RAM : 3GB 1x 2gb 1x 1gb

Monitor : 1920x1080

Mysz : Razer

Klawiatura NGS classy

 

Gram na maksymalnych ze zmieniony pierdólkami np. ze woda nie jest na maximum tylko na srednie itd, Oczywiscie textury maksymalne

Opublikowano

CPU:

AMD Phenom II X6 1045T ~2,7 GHz (6 core)

 

GPU:

NVIDIA GeForce GTX 660 Ti

 

MOBO:

Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-970A-D3

 

RAM:

4x4GB cos ok 1600hz, nie pamietam konkretow

 

PSU:

hmm 700? lub 600W

 

OFC klawiatura+ myszka :) monitor 22'' zamienne na 42'' tv, FULL HD

 

Na maks grafie ok 40fps (sniper mode ok 65)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Ref

Dziś moja konfiguracja zmieniła się:

 

CPU:

AMD Phenom II 960T

 

GPU:

Radeon HD 6770 HIS Podkręcony do 950 i 1435 ----> Radeon HD 5870 HIS iCooler V

 

MOBO:

Gigabyte Technology Co., Ltd. M68M-S2P (Socket M2) w przyszlosci ga-970a-ud3

 

RAM:

GoodRam 2x2Gb 800Hz

 

PSU:

OCZ 550W ZS series

 

FPS:

Jeszcze nie testowałem w world of tanks, ale w metro 2033 na:

Full HD

Detale max

DX11

AFx16

MSAAx4

FPS poniżej 50 nie schodzą, a karta jest wykorzystywana tylko w 65%, bo CPU ją ogranicza :D Dopiero po o/c do 4.0 będzie wykorzystywana w 100%

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

@up karta jest wykorzystywana w 65% bo gra jest kijowo zoptymalizowana. Twój procesor nie ogranicza 6770, nawet po tak mocnym OC, a już w szczególności w FHD gdzie obciążana jest najbardziej karta. Na niektórych mapach (np. tych poprawionych w 8.2) powinieneś mieć wyższe wykorzystanie GPU.

 

Sprzęt:

 

Phenom II X3 720 @3,4 GHz

Asus GTX 560 Ti DC II @920/2150

Gigabyte ma790x-ud4

OCZ Titanium 2x2 GB 800 MHz CL4

PSU: Corsair 750W

 

1920x1080

Wszystko na full detalach, wyłączony Anti Aliasing w grze (paskudny swoją drogą), załączony FXAA Injector z własnymi ustawieniami.

 

Stabilne 40 FPS.

Opublikowano

@up karta jest wykorzystywana w 65% bo gra jest kijowo zoptymalizowana. Twój procesor nie ogranicza 6770, nawet po tak mocnym OC, a już w szczególności w FHD gdzie obciążana jest najbardziej karta. Na niektórych mapach (np. tych poprawionych w 8.2) powinieneś mieć wyższe wykorzystanie GPU.

 

Sprzęt:

 

Phenom II X3 720 @3,4 GHz

Asus GTX 560 Ti DC II @920/2150

Gigabyte ma790x-ud4

OCZ Titanium 2x2 GB 800 MHz CL4

PSU: Corsair 750W

 

1920x1080

Wszystko na full detalach, wyłączony Anti Aliasing w grze (paskudny swoją drogą), załączony FXAA Injector z własnymi ustawieniami.

 

Stabilne 40 FPS.

Nie widzisz, że przerzuciłem się wczoraj na 5870 HIS iCooler V?

Ta karta to potwór dlatego jest wykorzystywana tylko w 65% sprawdzałem to na metro 2033 jak to pisałem wyżej.

6770 HIS po o/c była wykorzystywana 100% ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Flap odkopujesz stare tematy warna powinnaś dostać 5%.

Z takich ekhem ludzi dawno nie widziałem........

Przecież to mój temat więc mogę go sobie Refać <facepalm>

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Tak twój tylko temat był zapomniany a tu nagle refa robisz....

W

Tak twój tylko temat był zapomniany a tu nagle refa robisz....

Między innymi dlatego zrobiłem refa, bo był zapomniany? Po to są refy.....

A przy okazji poprawiłem mój sprzęt, bo trzy dni temu zamontowałem nową GPU

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

CPU: Intel Core I5-2500K

MOBO: AsRock P67 Pro3

GPU: Saphire HD 7850 2GB

PSU: Thermaltake Smart 530W

RAM: Corsair 2x 4GB DDR3

CASE: Silentinum Brutus 410

HDD: Segate Barracuda 500GB

FPS: 90-110

1355060603-U722580.png

Opublikowano

To teraz ja z moją rakietą ;p (Co do niektórych części to nie wiem bo nie dość że laptop to jeszcze nie ja go wybierałem)

 

CPU AMD Athlon Neo MV-40 1x1.6ghz.

RAM 2GB (więcej o nim nie wiem xD)

GRAF ATI Radeon Mobility 4330 1GB

Soft Windows Vista 32 bit

ustawienia najniższe

15-30fps ale czasem są scinki

 

I nie mam połowy obudowy dolnej żeby zredukować ciepło o 30-40 stopni ;p

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3

CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII

HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold

CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3

NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Wszystkie ustawienia na maxa ;) ~180 FPS Czasem zdarza się skok do 150 :P

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Intel core I7 3610QM 4 rdzenie 8 wątków 2.3- 3.3GHz

8GB ram DRR3 szyna 1600Mhz

2 karty graficzne, z czego do gier używam:

nVidia GEFORCE GTX 660M, 2GB GDDR5, taktowanie zegara:835 MHz, pamięci 2000Mhz

 

rozdzielczość 1920x1080, full detale

FPS różnie, poniżej 30 nie schodzi

zwykle koło 65.

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

CPU:Intel® Core™2 CPU 4300 1.80GHZ

GPU:NVIDIA GeForce 8600 GT

RAM:3GB DDR2 SDRAM

PSU:???

MOBO:ASUS P5LD2

Na minimalnych około 60 FPS na średnich 20-30.

Opublikowano

CPU:AMD Phenom II X4 840 3,20 GHz

GPU:NVIDIA GeForce GTX550 Ti

RAM:6 GB

PSU:Nie wiem

MOBO: Nie wiem

 

Około 60-70 FPS na średnich

Na full 30-50

Opublikowano

Mobo:AsusP8P67PRO

Cpu:Intel core i3 3570k 4.5Ghz

Gpu:Evga geforce Gtx 480 1,5Gb

Dysk Systemowy: Samsung SSD 830 128Gb

Ram 4Gb [podajże 1600ghz jak znajde gdzie to jest to poprawie]

Dysk do gier:Segate momentus 500gb

Monitor:Sony Bravia 40cali LED Ustawienia w wocie:Rozdziałka 1980x1080

A reszta na Ultra

FPS:120-160

ade4410f7622f8ba6a405952010b4d7f.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mobo:Asrock X79 Extreme3 LGA2011

Cpu:i7 2600k 3,6 Ghz(turbo mode)

Gpu:Asus Geforce GTx 660 DCII OC 2GB (Dwie karty)

Dysk:1Tb Segate 12 i Dysk SSD Samsung 840 250GB

Monitorek:BENQ XL2420T

Ram:Kingston DDR3 8Gb

Ustawienia:Roździałka 1920X1080 Full,nie patrzałem na fps,ale trzyma się około 140/150(trochę sprzęt zasyfiony)

Komputer został mi dostarczony w ramach testowania,ale czasem i też sobie zagram na nim :D

Opublikowano

Procek: Intel Core i7 970x

Ram:24gb ram

Karta Graficzna: Sapphire X6990

Dysk HDD 2TB

SSD 128 GB OCZ Vertex 4

Windows 7 Ultimate ORGINAŁ

Opublikowano

CPU:AMD AThlon X2 250

GPU:Radeon HD series 4850

RAM:2 GB

PSU i MOBO nie wiem i mnie to nie obchodzi jeśli nie zagraża mi mojemu życiu.

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...