Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pochwal się na jakim sprzęcie grasz


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie piszcie jakie macie maszyny, na jakich ustawieniach gracie i ile macie FPS.

Ja zacznę, a więc gram na ustawieniach:

Tekstury maks

Zasięg widzenia maks

Woda, cienie, MASA, AA i inne duperele medium

Rozdzielczość 1280×1024 (na większej czyli Full HD wszystko jest małe i grać się nie da)

Sprzęt:

 

CPU:

AMD Phenom II 960T

 

GPU:

Radeon HD 6770 HIS Podkręcony do 950 i 1435 ---> Radeon HD 5870 HIS iCooler V

 

MOBO:

Gigabyte Technology Co., Ltd. M68M-S2P (Socket M2) w przyszlosci ga-970a-ud3

 

RAM:

GoodRam 2x2Gb 800Hz

 

PSU:

No name 500W-> OCZ 550W ZS series

 

FPS:

60-100

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Gram na ustawieniach:

Grafika standardowa

Tekstury maks

Zasięg widzenia maks

Woda, cienie, MASA, AA i inne duperele niskie

Rozdzielczość 1280×1024

Powyłączałem efekty specjalne i dym w wot tweaker

Mam 40-60 FPS ;]

 

Mój procesor:Intel Core 2 Duo E4500 2.2 GHz

Moja Pamięć RAM:2 GB

Moja Karta Graficzna:ATI Radeon HD 4650 512 Mb

Płyty głównej i zasilacza mi się nie chce sprawdzać :D

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Gram na maksymalnych ustawieniach gry na poprawionej grafice. Na rozdzielczość 1280x1024. FPS trzyma się na poziomie 70/60.

 

Sprzęt:

 

CPU:

Intel Core i3 2120 3.3GHz

 

GPU:

Gigabyte Radeon HD 6770

 

Mobo:

Asus P8H61-M LE

 

RAM:

4GB DDR3 Kingston 1333MHz

 

PSU:

No name 500W

Sig.png

Opublikowano

Takie perdoły to w tym dziale "Pogaduszki<Komputery"

Tutaj macie temat dla takich niedowartościowanych dzieci jak wy. -.-

 

http://www.mpcforum.pl/topic/642396-pochwal-sie-swoim-komputerem/

 

@E:

Pozdro Enzil !!

x

Opublikowano

To jest temat w którym ma się pokazać na jakim sprzęcie można pograć na danych ustawieniach nie tylko po to aby się chwalić

@Down

Bo spam zgłosiłem, nie jestem randomem i wiem że w temacie nie pisze się jego całej treści -_-

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

To jest temat w którym ma się pokazać na jakim sprzęcie można pograć na danych ustawieniach nie tylko po to aby się chwalić

 

Śmiesz mi w żywe oczy kłamać??

-"

[inne] Pochwal się na jakim sprzęcie grasz

 

 

Pochwal się.. spoko. Ja nie mogę co za ludzie.

Jeszcze warna wyłapałem +5% od Enzila

 

@E:

@UP:

Oj Flap schodzisz na psy. Pamiętam jak jeszcze zaczynałeś "wirtualną karierę" na MPC

Biedne 400 postów.. teraz wielka szlachta 2400 postów-10 godzin dziennie na komputerze-oczy czerwone

I od razu hejtujesz wszystkich.. np. z tym tematem o turnieju forum MPC

 

@E2:

Tylko tyle wam, nubkom jest potrzebne bo nie wiecie co to PSU albo mobo. Wszystko na najwyższych opcjach fps 50-70.

 

@Down:

Szczerość xD

x

Opublikowano

AMD FX8120 @ 3.2 ghz

Sapphire radeon 7850 oc 920/1270

Geil enchance corsa 2x2gb 1866 mhz

Tylko tyle wam, nubkom jest potrzebne bo nie wiecie co to PSU albo mobo. Wszystko na najwyższych opcjach fps 50-70.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

AMD FX8120 @ 3.2 ghz

Sapphire radeon 7850 oc 920/1270

Geil enchance corsa 2x2gb 1866 mhz

Tylko tyle wam, nubkom jest potrzebne bo nie wiecie co to PSU albo mobo. Wszystko na najwyższych opcjach fps 50-70.

Jak byś nie zauważył to ja podałem ;) Więc jak możesz podaj jeszcze MOBO, PSU i jak możesz COOLER bo jestem ciekaw na jakim MOBO i COOLERZE tak słabo ci wyszło o/c

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Spam, zgłaszam to

 

@topic

 

ASUS GTX 560 Ti fabrycznie podkrecona

Dual pentium 2,9 Ghz

550W

Pamięć 4 GB ram

1400x900

 

Nie chce mi się podawać producentów, wszystko oczywiście oryginalne xD FPS 50-90 KAŻDA OPCJA MAX ^^ a bez antyanalysingu patrząc na czołg od góry 127 ^^ (więcej nie, bo monitor nie wyświetli aż tylu klatek na s :D)

76561198018588473.png
Opublikowano

CPU: AMD Phenom II x4 920 3.3Ghz

GPU: GeForce GTX560 Ti

RAM: 2x 8GB Kingston

PSU: 600W

MOBO: Foxconn

Rozdzielczość: 1680x1050

FPS: 70-150 (Zależy od mapki)

Grafika- Najlepsza

Opublikowano

CPU: AMD Phenom II x4 920 3.3Ghz

GPU: GeForce GTX560 Ti

RAM: 2x 8GB Kingston

PSU: 600W

MOBO: Foxconn

Rozdzielczość: 1680x1050

FPS: 70-150 (Zależy od mapki)

Grafika- Najlepsza

po co ci tyle ramu? ja mam 8gb i spokojnie wystarcza.

 

Mój pc:

 

CPU: Intel Core i5 750 3,4 Ghz

 

RAM: 2x 4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX

 

GPU: Gigabyte Radeon HD 7870 2GB

 

PSU: 600W

 

Rozdzielczość: 1920x1280

 

FPS: 80-130

 

Grafika: Poprawiona

 

AA - Max

Opublikowano

Gram na maksymalnych i na rozdzielczosci 1440x900

 

Core i7 980x 3.33 GHz (6 rdzeni)

 

2x8 GB KIngston

 

windows 7

 

Asus gtx670

 

Dysk ssd samsung 256gb

 

zasilacz tagan 880 W

 

 

I to chyba tyle :)

 

 

Testowany byl rowniex procesor xenon (nie pamietam jaki) lecz i7 sie lepiej sprawuje (niech xenon zostanie na serwery bo sie nie nadaje :/)

Opublikowano

Średni poziom większości, tekstury na maksymalny;

Procek: AMD A6, 4x 2,30 GHz

Grafa: AMD Radeon HD, 512MB

Ekran: 15,6" HD LED LCD

RAM: 6GB

y526IOx.jpg


Opublikowano

Gram na średnich i poprawionej grafice. 25-30 FPS -.-

 

Sprzęt:

 

CPU:

Intel Core i5 3210m 2.5GHz z Turbo do 3.1

 

GPU:

nVidia GT 630m

 

RAM:

4GB DDR3

 

Ekran: Monitor LCD, 1280x1024

Opublikowano

Gram na Niskich ustawieniach 60-100 fpsów mogę też na średnich ale wolę żeby płynniej chodziło :)

Mój sprzęcik to :

Procek :Amd athlon II x4 640 3.0 Ghz

grafa : Nvidia geforce Gtx 550Ti Cyclone II

Ram : 2gb ddr2 niestety

Zasiłka : Lc-power green power 560 W

Dysk: samsung 500 GB

Mobo nie chce szukać

 

Pozdro

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...