Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPgaming [3xWiekszyExp] [NowySposób handlowania] [8GB nie długo 24] [OgarniętaAdministracja] [NowyDrop] [ExpZeStona] [DiaxyZeStona] Zapraszamy !


NowaProdukcja

Serwer  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer Godny Wejscia?

    • Tak
      33
    • Tak i zostane na d?u?ej :)
      41
    • NIE
      25
    • PROOOO ! :)
      29
    • Dosta?em bana i powiem chu... :x
      6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dla Administratorów za server nalezy sie ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

 

Fajny Server

Siemanko

robie

serwery

minecraft

na zamowienie

 

 

 

 

 

PW

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nowa Produkcja @UP

 

 

DALEM PELNO ++++++

 

 

Zalapie Sie Na Jakaś Range

 

Jestem Ogarniety

 

Na 6 Serverach Jestem Technikiem ( 3 Hamachi ) ( 2 Dedyki ) ( 1 No Hamachi )

Mam Wlasny Serv Tylko Bez Graczy Przydal by mi sie jakis prezentator ktury zrobil by Reklame ( Dambym Admina albo HeadAdmina )

Siemanko

robie

serwery

minecraft

na zamowienie

 

 

 

 

 

PW

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Za co dostałem bana na IP ???

Mój nick: NotowanyPL

Proszę o odbanowanie.

Jak chcę wejść na serwer pisze mi: "Admin ma zawsze rację" .

Eh zaspamowałem trochę bo kolega nie odpowiadał i zostałem wyrzucony z serwera. To nawet nie był SPAM!. Napisałem x2 wyszbko i juz BAN??

NotowanyPL

Opublikowano

Fajny serwer, polecam wszystkim serdecznie.

Zbieram PLUSY

 

 

 

 

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swój opis

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...