Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPgaming [3xWiekszyExp] [NowySposób handlowania] [8GB nie długo 24] [OgarniętaAdministracja] [NowyDrop] [ExpZeStona] [DiaxyZeStona] Zapraszamy !


NowaProdukcja

Serwer  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer Godny Wejscia?

    • Tak
      33
    • Tak i zostane na d?u?ej :)
      41
    • NIE
      25
    • PROOOO ! :)
      29
    • Dosta?em bana i powiem chu... :x
      6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer bardzo dobry, 0 lagów, 0 bugów, dobra maszyna, dobrze zgrana ekipa, nic mówić, nic pisać, tylko wbijać!

 

@up no cóż takie rzeczy i zmyłki się zdarzają, nie traćmy nadziei!

Opublikowano

Serwer fajny, ale...

Pisałem co ok. minutkę lub dwie, że dojdę do jakieś gildii i mam żelazne EQ... Nagle mnie wyrzuciło z serwera i mam bana ''Admin ma zawsze racje''.

Nie polecam...

Produkt... NowaProdukcja... Coś tam jakiś podobny do tego nick administrator w ogóle nie banował osoby która przeklinała i obrażała wszystkich dookoła, a takiego człeka który co kilka minut pisał, że dojdzie do gildii zbanował ''Admin ma zawsze racje''.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Po pierwsze, to automatycznie daje bana na jakiś czas, za spam.

 

daje upomnienia, będzie ostro przeklinał i ban, nie toleruje dzieci neo,

 

Tak, tak... Wmawiaj sobie.

 

Ani razu nie dałeś upomnienia, bana... Mimo, że pewien z graczy pisał ''Ssij pałke'' ''Ch*j ci w dupe'' ''ku*wa japier*ole'' itp. a bana do tej pory nie dostał

NIE POLECAM, ADMINISTRACJA NIE OGARNIA ;]

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...