Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej_Teamy] Zapisy do teamów.


czarq.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eune xShoCku ~1300

320/270 W/L + smurf na west daje jakieś 900 rozegranych gier + multum aramów etc więc pojęcie jest.

4 strony run, w razie czego pw/lol - można coś ugrać wcześniej etc.

Headset + ts obecny, co do komunikatora preferuje ts3/ts2, skype odpada :<

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mogę zagrać z kimś na EUNE, gram wszystkim, prefer top / adc ;) pisać pw tylko nie chce żadnych scrubów i płaczków - chcecie grać - pokażcie poziom

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Szukam jakiegoś teamu

Nick: Montris (1477 top)

Pozycje: Mid,Top,Ad,Jungle(slaboo :/)

Region: EUNE

 

Każdy program głosowy :)

.

Opublikowano

SEARCH TEAM!

Nick w grze: phyzz1c

Region: EU West

Elo: TOP RAITING 1600. but now 1200 so bad ;p ale niedługo res to będzie 2k+

Linia: BOT AD Carry im strong, prawie jak Candy Panda

Ogarnięte Postacie: Wszystkie

Komunikator Głosowy: Tylko TeamSpeak3

cGh5enoxY19fX2V1bmVfX180MjdfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX1BvbGFuZC5wbmdfX185X19fM19fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

Szukam ogarnietych ludzi do grania i do teamy, najlepiej z ts/vt.

Nick: Hools93

Elo: tylko 1250 przez noobow...

Preferowane pozycje na mapie: Top/adc

Pisać w grze .

Opublikowano

Witam, chciałbym założyć team na razie na ten turniej mpc, jak będzie miło to zostaniemy dalej ;>

 

A więc coś ode mnie: Mam aktualnie 1550+/- elo na west (hamstergod), 800-1000 na nordicu ( chomik85) mam w sumie ponad 700 winów (z 450 rankedowych)

Wymagam:

 

-skype

-elo ok 1300+ (nie jest to aż tak ważne, ważniejsze jest doświadczenie z elo nie zawsze się uda)

-najlepiej jungler (mid, adc, top już mamy)

-ogarnięte postacie (przynajmniej 3-4 na jungle)

-14lat + (żadnej spiny itp)

-spełnione wymagania turniejowe

 

Podanie wysyłacie mi na pw

 

Musi się tam znaleźć:

 

-nazwa skype

-nazwa postaci

-aktualne elo, rozegrane gry

-postacie, którymi junglujecie

-wiek

 

Tak jak napisałem poszukujemy junglera, ew kogoś na zapas; >

 

I to by było na tyle :)

 

Zainteresowanych zapraszam

 

 

pozdrawiam :)

Opublikowano

Chciałbym dołączyć do jakiegoś teamu.

Mam ts3 i skajpa, ale wole ts3.

Mam na jednym koncie 1200 elo, a na drugim 1500.

Pozycja na jaką moge iść to AD Carry, Mid, ew.. support.

Najlepiej pisać gg: 24252918 bądź pw : ) ..

279981407253602336505.png
Opublikowano

szukam teamu na 5v5

nordic

nick Kaszun

wiek 19

pozycja mid, obecnie mainuje ryze.

elo 1450 +/-

Czwarte konto na MPC Forum :) Będzie kolejne 100%? :)

Opublikowano

szukam teamu

nick w grze: Therealblackwork

region: EUNE

linia: mid/support

ogarniete postacie: supporty - taric,blitz,janna,sona,alistar / mid - ryze,karthus,leblanc,gragas,veigar,teemo,syndra,diana,katarina

Ponad 500 rozegranych rankedow

Opublikowano

Witam, Chętnie wbije do jakiegoś dobrego teamu* w którym potrzebują AP CARRY.

Ranked - 1470elo 270W/240L

Normal - 605W/580L

Doświadczenie - Głównie esl, no ale w kilku team'ach 1600 elo byłem.

* - Team bez spiny, 1400 elo +, 15+ wiek.

Pisać PW.

Opublikowano

Szukam teamu teamu na czas konkursu i nie tylko! Mogę też grać po i przed turniejem ;)

 

Nick w grze: DeTTaX

ELO:1356(Nie gram często rankedów)

 

Tyle chyba wystarczy, a co do mojego konta jest to już czwarte konto 30 lvl, więc nie bać się moich 220 winów ;D

Opublikowano

Szukam osoby do teamu 3vs3. Wymagania :

- Dobry staż w grach 3vs3

- min. 500 winów

- 15 + wiek

- Trochę championów

Kontakt : gg 6766804 , nick w grze KosssTek

Na serwerze Nordic & East

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...