Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][WL][LifeMC][Survival][10sl]Serwer Rodzinny 1.3.2


CLK

Rodzinny  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? ten serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Uczeń
Opublikowano

można prosić o IP

można prosić o IP

 

Podaj Nick Skype na PW mi

Opublikowano

Nick: GavinoFree

Wiek: 16

Staż w Minecraft: 3 lata

Premium[TAK/NIE] tak

Skype[TAK/NIE] brak

Youtube[TAK/NIE] Nie

Coś o sobie:Hmm jestem miły cichy lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną

 

Wybieram taki typ serwera, Ponieważ zawsze chciałem zagrać na kwadratowej maskarze ale nigdy nie byłem tak popularny ;]

Opublikowano

Nick: UppeD

Wiek: 16

Staż w Minecraft: Od Alphy

Premium : Nie

Skype : Tak

Youtube : Nie ( Konto posiadam, ale nic nie wrzucam )

Coś o sobie: Przyjaźnie nastawiony do ludzi, zabawny i ogarnięty ^^

Wybieram taki typ serwera, ponieważ zawsze chciałem zagrać na serwerze podobnym do KM i teraz mam taką szansę :)

UppeD/dyk papu

Opublikowano

Nick:kiziamizia1234

Wiek:16

Staż w Minecraft:od alphy

Premium:tak

Skype:nie tylko gg

Youtubenie

Coś o sobie:jestem miła i ogarnięta

Wybieram taki typ serwera, ponieważ lubię serwery z normalnymi graczami i miłą atmosferą

Opublikowano

Nick: Maniok

Wiek: 15, nie jestem pikachu (pokemonem)

Staż w Minecraft: 1.2 Alpha

Premium: Nie

Skype: Tak - manioczek112

Youtube: Nie

Coś o sobie: Jestem Gadatliwy,przyjaźnie nastawiony oraz pracowity

Wybieram taki typ serwera, ponieważ szukam takiego samego klimatu gry jak na "kwadratowej masakrze"

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Nick:Habson

Wiek:15 po mutacji :)

Staż w Minecraft: 1 Rok

Premium Nie

Skype Tak (chętnie pogadam)

Youtube Nie

Coś o sobie: Szanuję prace innych ;) Nie wyzywam jak pięciolatek

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...Bardzo lubię atmosferę panującą na tego typu serwerach :)

Opublikowano

Nick: Smalt

Wiek: 15.

Staż w Minecraft: 1.2.5 Alpha

Premium: Nie

Skype: Tak - Smaltowy

Youtube: Tak

Coś o sobie: Jestem normalną osobą,czasami coś pogadam,pozytywnie nastawiony jestem do każdego i staram się być ogarnięty :D

Chcę pograć na takim serwerze bo może być to fajne doświadczenie i ogólnie fajny klimat może być ;]

random.jpg

Opublikowano

Nick:laskowy

Wiek:16 lat

Staż w Minecraft:3 lata

Premium: Tak

Skype: Tak

Youtube: TAK

Coś o sobie: Mam na imię Mateusz mam 16lat chodzę do 1liceum interesuje się modelarstwem i grafiką komputerową w wolnych chwilach gram w minecraft oraz nostale :D

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... : Lubie wyzwania oraz tryb hardcore :)

50 postów - Jest

100 postów - Jest

200 postów - Nie ma

300 postów - Nie ma

500 postów - Nie ma

1000 postów - Nie ma

 

Dawaj + oczywiście jeśli pomogłem ;p

 

Kocham MpcForum :)

18706.png

 

mca.pngmca.png

Opublikowano

Wiek:16

Nick:Shinos

Staż w Mincraft: zaczynalem na 1,8 wiec niedługo rok

Premium:NIe

Skype:tak

Coś o sobie : Karol jak podawalem wczesniej 16 lat .lubie Piłkę nożna ,jeździć na nartach i ogólnie sport . Oraz kibicować!!! I jeszcze nie robie dużo błędów ortograficznych ale często przestawiam litreki :)

Czemu ten serwer : W sumie to z 2 powodów .Niestety jeden troche wyklucza drugi . Ostatnio chce sie zadomować gdzieś na serwie gdzie jest miała atmosfera ponieważ lubie posiedzieć w czymś dłużej . A moje ostatnie wieksze przygody to był moj wlasny serwer .Niestety padł z przyczyn konfliktów obojga właścicieli. Druga przyczyna zagarnia na waszym serwerze jest to że podobny do serwera "Hardcor" skkf'a a tym serwerze chętnie bym sie znalazł . No to tyle mam nadzieje ze zagram u was :)

Opublikowano

Nick: vic3roj

Wiek: 18

Staż w Minecraft: od wersji Indev

Premium: Nie

Skype: vic3roj, preferuję tylko TS3

Youtube: Nie używam...

Coś o sobie: Hacker, Informatyk :D

Wybieram taki typ serwera, ponieważ lubię przetrwanie a w dodatku kiedy są rozsądni gracze to nabieram zapału do gry ^^

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...