Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gimnazjum - zmiana szkoły .. ?


Charon =)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powidz ze ciebie bija, smieja sie ciagle. Nie mow kto i popros aby zmienili tobie szkole. Albo ze koledzy chodza do tamtej szkoly

nom, wiekszosc kolegow chodzi do gim 3(do tego gdzie chce isc)...

 

w tej szkole( gim 2) nie przypada mi ogolnie cala szkola i nauczyciele ... tylko nie wiem jak powiedziec dyrektorowi szkoly gdzie chce sie przeniesc..

 

chce sie przeniesc dlatego, ze nauczyciele się sie na mnie uwzieli i szkola mi nie przypada.. i w tamtej szkole mam wiecej znajomych( o wiele wiecej ;] )

 

tylko boje sie, ze mama sie nie zgodzi przepisac mnie tam.. ale jak sie nie zgodzi to w tej szkole po mnie będzie -,-

 

JAK NAMÓWIĆ rodziców, żeby mnie przenieśli do innej szkoły?

 

dodam, ze niektórzy nauczyciele mnie strasznie nie lubią/ignorują na lekcjach i się na mnie uwzięli .. i szkoła mi z deka nie przypada... mam tu trochę mało znajomych.

 

a tam mam od groma..

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Idiesz do sekretarki i mówisz o co chodzi, ona mówi co musisz zrobić. Babka Ci wszystko wytłumaczy, za to jej płacą.

Smutek to skutek chęci w kontekście skutku

raczej niefrasobliwej wzglądu o treści zgryźliwej

ma postać walca co jeździ nam po palcach.

Opublikowano

Idiesz do sekretarki i mówisz o co chodzi, ona mówi co musisz zrobić. Babka Ci wszystko wytłumaczy, za to jej płacą.

 

ale ide do sekretarki(sekretariatu?) do mojej obecnej szkoły czy do tej szkoły gdzie chcę się przenieść ?

 

no i jak namówić rodziców na to ;0 ?

 

dodam, ze niektórzy nauczyciele mnie strasznie nie lubią/ignorują na lekcjach i się na mnie uwzięli .. i szkoła mi z deka nie przypada... mam tu trochę mało znajomych.

 

a tam mam od groma..

 

@EDIT

 

jakie ,,argumenty'' mam ułożyć, żeby rodzicie się zgodzili??

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

nom, wiekszosc kolegow chodzi do gim 3(do tego gdzie chce isc)...

 

w tej szkole( gim 2) nie przypada mi ogolnie cala szkola i nauczyciele ... tylko nie wiem jak powiedziec dyrektorowi szkoly gdzie chce sie przeniesc..

 

chce sie przeniesc dlatego, ze nauczyciele się sie na mnie uwzieli i szkola mi nie przypada.. i w tamtej szkole mam wiecej znajomych( o wiele wiecej ;] )

 

tylko boje sie, ze mama sie nie zgodzi przepisac mnie tam.. ale jak sie nie zgodzi to w tej szkole po mnie będzie -,-

 

JAK NAMÓWIĆ rodziców, żeby mnie przenieśli do innej szkoły?

 

dodam, ze niektórzy nauczyciele mnie strasznie nie lubią/ignorują na lekcjach i się na mnie uwzięli .. i szkoła mi z deka nie przypada... mam tu trochę mało znajomych.

 

a tam mam od groma..

Czekaj czekaj jesteś teraz w 2klasie i chcesz przenieść się do 3?

Nie ma takiej opcji :)

Opublikowano

nom, wiekszosc kolegow chodzi do gim 3(do tego gdzie chce isc)...

 

w tej szkole( gim 2) nie przypada mi ogolnie cala szkola i nauczyciele ... tylko nie wiem jak powiedziec dyrektorowi szkoly gdzie chce sie przeniesc..

 

chce sie przeniesc dlatego, ze nauczyciele się sie na mnie uwzieli i szkola mi nie przypada.. i w tamtej szkole mam wiecej znajomych( o wiele wiecej ;]

 

 

 

tylko boje sie, ze mama sie nie zgodzi przepisac mnie tam.. ale jak sie nie zgodzi to w tej szkole po mnie będzie -,-

 

JAK NAMÓWIĆ rodziców, żeby mnie przenieśli do innej szkoły?

 

dodam, ze niektórzy nauczyciele mnie strasznie nie lubią/ignorują na lekcjach i się na mnie uwzięli .. i szkoła mi z deka nie przypada... mam tu trochę mało znajomych.

 

a tam mam od groma..

ja pierdole człowieku jak mogą się na ciebie 'uwzięli" co to za słowo po prostu nie siedź tyle na tym MPC i zacznij sie uczyć a jeśli faktycznie nauczyciel jest na ciebie hardy to dlatego, że sie nie uczysz tylko napierdalasz pisząc posty nie licz na to, ze jak w drugiej szkole znów będziesz napierdalał na mpc forum i nie będziesz sie uczył to nauczyciele sie w końcu nie wezna za ciebie też tak, niektórzy nauczycile są tacy nie uczysz sie dowidzenia pała

 

jak ci sie szkoła sie nie przyda mpc cie nie utrzyma ?

 

do tematu po prostu idziesz do dyrektora tej dwójki i mówisz mu dlaczego a ona jeśli ma miejsce bierze Cie, ewentualnie rozjeb cos w szkole i masz przeniesienie

 

a co do tego co tu mają rodzice to ty sie uczysz nie oni i ty raczej decydujesz, gdzie chcesz sie uczyć jeśli taki rodzic sie nie zgodzi to dziwne

 

 

nie uciekaj od problemów zmiana szkoly, jeśli siedzisz tyle czasu na MPC nic nie zmieni i sie nie uczysz pomyśl z tym odnośnie MPC i czasu na nim i ilości czasu na naukę niż nad u wziętymi nauczycielami

Opublikowano

Nie sedze tyle czasu na MPC..

 

pomoze mi ktos ułożyc dobre argumenty ? dodam że:

 

chce sie przeniesc dlatego, ze nauczyciele się sie na mnie uwzieli i szkola mi nie przypada.. i w tamtej szkole mam wiecej znajomych( o wiele wiecej ;]

 

jakies argumenty z zdaniem powyzej..

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Nie wiem powiedz ze cie tempia wszyscy ze nikt cie nie lubi albo cos :D

 

btw. Podkrapackie? tak z ciekawosci.

Yo!

Opublikowano

Nie wiem powiedz ze cie tempia wszyscy ze nikt cie nie lubi albo cos :D

 

btw. Podkrapackie? tak z ciekawosci.

 

nikt mnie nie tepi ;p spokojnie...

 

 

btw. Pomorskie ;]

 

chce nawiazac argumenty z tym:

 

chce sie przeniesc dlatego, ze nauczyciele się sie na mnie uwzieli i szkola mi nie przypada.. i w tamtej szkole mam wiecej znajomych( o wiele wiecej ;]

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Normalka ze nikt cie nie tępi*(sorry za błąd przedtem). Rodzicom nagadaj może zrobi im sie żal i przepiszą. Do tego powiedz to co teraz napisales (chce sie przeniesc dlatego, ze nauczyciele się sie na mnie uwzieli i szkola mi nie przypada.. i w tamtej szkole mam wiecej znajomych( o wiele wiecej ;])

 

ja lece nara.

Yo!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...