Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gran Derbi: FC Barcelona vs. Real Madryt (07.10.12)


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Karnego nie było, Pepe czysto.

 

tak tylko ciekawe ile razy piłkę wczoraj miał Messi a ile CR7 ^^ masz odpowiedź kto wczoraj grał lepiej

 

Co ma posiadanie piłki do tego? ..

1351788161-U286260.png

Opublikowano

tak tylko ciekawe ile razy piłkę wczoraj miał Messi a ile CR7 ^^ masz odpowiedź kto wczoraj grał lepiej

 

Od kiedy posiadanie piłki zależy na tym, kto lepiej grał? Przykładowo Chelsea 6:0 Barcelona, Barcelona 80% posiadanie piłki i jest niby lepsza?

Nic to nie znaczy, mecz był strasznie wyrównany, odczuwam straszny niedosyt.

KmnQq.png

Opublikowano

Liczyłem na więcej emocji, ale i tak ich nie zabrakło. Ale kłóciłbym się, karny powinien być.

 

Wg. mnie też. Może nie był to jakiś mocny faul, ale był. Prędzej 2 lub 3 podobne faule odgwizdał. Prędzej bym się kłócił czy było w polu karnym bo to bardziej sporna kwestia, mimo tego, że powtórki pokazywały pole karne.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

tak naprawde to Messi to gówno, jako jedyny piłkarz przyjmuje nielegalny środek dla sportu hormon wzrostu (testosteron) myślicie że czemu tak zapierdala ??

niestety prawda boli fanów barcelony, poczytajcie sobie o tym

Opublikowano

tak naprawde to Messi to gówno, jako jedyny piłkarz przyjmuje nielegalny środek dla sportu hormon wzrostu (testosteron) myślicie że czemu tak zapierdala ??

niestety prawda boli fanów barcelony, poczytajcie sobie o tym

Poczytaj, kiedy ostatni raz przyjmował ten środek ;)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

sie spamu porobiło ^^

po 1: Epean dzięki za powtórkę wszędzie szukałem, znaleźć nie mogłem i faktycznie nic nie ma, bazowałem tylko na tym co widziałem na streamie, co raczej dokładne nie było.

po 2: co ma posiadanie ? to od kiedy zawodnik jest lepszy od drugie kiedy dużo robi i się stara czy tylko stoi na boisku a piłkę ma tylko parę razy ?

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...