Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gran Derbi: FC Barcelona vs. Real Madryt (07.10.12)


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najlepszym jest Puyol. Ma wielkie serce do gry i poświęca się by wygrać ;)

 

Alves nie ma formy... Teoretycznie najbardziej bym liczył na Songa i Mascherano

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano
Nie potwierdziły się optymistyczne doniesienia na temat zdrowia Gerarda Pique. Piłkarz Barcelony nie zagra w meczu z Realem Madryt. Informację podało Catalunya Radio.
Niestety

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Mascherano zdarzają się głupie błędy w obronie.

 

Ja bym spróbował w 1 składzie Muniese lub Fontasa. Niby ryzyko. Ale jeśli Barca chce wygrać, to musi zaryzykować :)

 

 

 

z12617919Q.jpg

1351788161-U286260.png

Opublikowano

FC Barcelona: Valdés; Alves, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc; Adriano, Messi, Pedro.

 

Pozostali: Pinto, Bartra, Song, Montoya, Roberto, Alexis, Villa.

 

Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo, Benzema.

 

Pozostali: Adán, Coentrão, Albiol, Essien, Modrić, Kaká, Higuaín.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

I niech teraz kibice mówią, że sędzia pomaga Barcy -.- Nie podyktowany karny dla Barcy!! -.-

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

@up: zgadzam się z tobą :D, ale sędziowie ogólnie dobry mecz rozegrali, co by nie mówić...

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Karny dla Barcy ewidentny - ja się dalej zastanawiam czemu do chuja UEFA nie mogła by zmienić przepisów które by pozwoliły na obejrzenie spornej sytuacji na komputerze czy coś, tak jak w siatce czy tenisie.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Tylko bez kłótni..

 

 

 

Gdzie Wy tutaj widzicie karnego? Czysto trafił w piłkę.

 

@Down

A Ty mi nie powiesz chyba, że tutaj był karny ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@up: no chyba nie powiesz mi ze Iniesta zostal zatrzymany w prawidlowy sposob przez Pepe :C

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Ludzie , ślepi czy co ... ? Gracie w ogóle w piłke czy tylko w fife i mecze... -.-

 

 

Nie widzicie jak Iniesta zaciągnął nogę o nogę Pepe ( nie było faulu , sędzia podjął słuszną decyzję ) ... To był total symulant ... według mnie sędzia mecz prowadził znakomicie ... dwa może trzy drobne błędy ... ;)

 

 

 

A ja włączam stream o nazwie "Canal + 3D" , numer bodajże 440 ; D Oby wrażenia były zajebiste ,bo właśnie trójwymiar najlepiej widać w przyrodzie i sporcie ; )

 

 

Canal + 3D jest na 25 kanale ... -.- A nie na jakimś 440 nie wiadomo skąd ...

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Ludzie , ślepi czy co ... ? Gracie w ogóle w piłke czy tylko w fife i mecze... -.-

 

 

Nie widzicie jak Iniesta zaciągnął nogę o nogę Pepe ( nie było faulu , sędzia podjął słuszną decyzję ) ... To był total symulant ... według mnie sędzia mecz prowadził znakomicie ... dwa może trzy drobne błędy ... ;)

No, w chuj symulant, Iniesta uśmiechnął się, otrząsnął i wstał. Karnego nie odgwizdano - trudno, ale trzeba też uważać jak się coś nazywa symulowaniem.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Bez przesady ;D To nie było symulowanie, czysto odebrana piłka, Iniesta upadł i poleżał (odpoczął ;D) i wstał ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

ładnie grały oba kluby ale lepiej dla mnie wypadł ronaldo od messiego

tak mówiliście że ronaldo sie tak popisuje itp. a messi sam przed meczem wyjebał "Real ? Lubie z nimi wygrywać" to nie było na miejscu

Opublikowano

tak tylko ciekawe ile razy piłkę wczoraj miał Messi a ile CR7 ^^ masz odpowiedź kto wczoraj grał lepiej

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...