Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gran Derbi: FC Barcelona vs. Real Madryt (07.10.12)


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FC Barcelona vs. Real Madryt

(07.10.12 19:50)

 

 

Nie widziałem takiego tematu, więc zakładam. Jaki obstawiacie wynik? Ja obstawiam 2:1 dla Barcy ;)

 

 

Ps. Wie ktoś na jakim programie bd. mecz?

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jutro na żywo: CANAL+ Sport

Jutro po meczu - powtórka: CANAL+ Gol

Poniedziałek 08:15: CANAL+ Sport

Wtorek 21:40: Polsat Sport i Polsat Sport HD

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

UP@ Jeżeli Canał + Zastrzeże sobie prawa ,to jedynie ta stacja może mieć. Tak teraz jest z Seria A , stacja N ma tylko.

Opublikowano

3:1 Barca / 2:1 Barca ;)

 

Ja oglądam na streamie. Meczyki.pl i wszystko jasne ;)

Ja na PL-Sport lub ActivePL. Zależy gdzie bd. mniej cięło

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Ja osobiście włączę stream na Canal+ :) Tam najlepsza jakość (tak lepsza od DrHTV) i ledwo tnie, prawie nie przeszkadza ;D

1393461645-U349224.png

Opublikowano

A ja włączam stream o nazwie "Canal + 3D" , numer bodajże 440 ; D Oby wrażenia były zajebiste ,bo właśnie trójwymiar najlepiej widać w przyrodzie i sporcie ; )

Opublikowano

Obstawiam 3:1 dla Realu Madryt (1x Benzema, 1x Kaka, 1x Ronaldo).

 

 

Kaki to nawet nie będzie w meczowej 18 -.-

Uwielbiam tego piłkarza

Ale poprostu on w Realu się marnuje

Jarałem się jak nie wiem gdy miał zostać wypozyczony spowrotem do AC MILANU

Ale Real wyśmiał ich propozycje bo według Mediolańczyków to Real miał płacić połowę jego pensji :x

Opublikowano

Przewidywane składy:

 

FC Barcelona: Valdés; Alves, Mascherano, Song, Adriano; Busquets, Xavi, Cesc; Pedro, Messi, Iniesta.

 

Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo; Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano; Benzema.

KmnQq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...