Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craftowiecze [No-Premium][Frakcje][Skille][Profesje][Klasy][Dedyk][24/7][No-Wl]


iKrzysiek

Serwer  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? gra na Craftowieczu?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dobrze pójdzie w ciągu najbliższych dni zrobię tak, ze nicki and głowami graczy będą kolorowe - zależnie od stanu ich frakcji - czy są to nasi sojusznicy, wrogowie itp.

Opublikowano

Chciałbym się podzielić z wani opiniami o serwerze:

Podam plusy i minusy:

 

Plusy:

 

-Heroes+Frakcje -dobrze dobrane ^^

-piękna mapa ;)

-Epickie walki

-iKrzysiek ciągle coś dodaje

-trochę ludzi jest weszły 42 osoby , rekord ^^

-jest forum i stronka

 

I nadeszły minusy :

 

-trochę bugów w Heroes , ludzie narzekają

-nikt nie zwraca uwagi na przekleństwa,

z powodu że nigdy nie przekląłem mnie to bardzo irytuje

uwarzywszy to za zbędne słowa które nie wiadomo kto wytworzył...

-Poradniki na forum nie zrobione , ludzie co chwile się pytają jak wybrać klasę itd.

 

Arthir2012

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Dobra atmosfera ? Chyba hujowa non stop dedaja Jakis Kocik ...

Dedają? Ja jakoś normalnie wychodzę ze spawna bez deda (jak pierwszy raz byłem na serwerze jakoś nikt mnie nie zabił, a jeśli próbował to sprytnie uciekałem). Więc dosyć łatwo uciec ze spawna :-)
Opublikowano

-trochę bugów w Heroes , ludzie narzekają

Jak dobrze pójdzie to dziś je usunę.

-nikt nie zwraca uwagi na przekleństwa,

z powodu że nigdy nie przekląłem mnie to bardzo irytuje

uwarzywszy to za zbędne słowa które nie wiadomo kto wytworzył...

Ja akurat zwracam, lecz nie jestem w stanie jednocześnie ogarnąć kilkudziesięciu osób :P

-Poradniki na forum nie zrobione , ludzie co chwile się pytają jak wybrać klasę itd.

W ciągu najbliższych dni prawdopodobnie pojawią się poradniki :)

Opublikowano

Polecam Serwer :)

Prawie wszystko z minusów naprawione

Tylko jedno do admina , mi się wydaje ze

plugin clag by zlikwidował lagi :)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...