Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craftowiecze [No-Premium][Frakcje][Skille][Profesje][Klasy][Dedyk][24/7][No-Wl]


iKrzysiek

Serwer  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? gra na Craftowieczu?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP do kopiowania:

wf.craftowiecze.pl

 

izirx.png

 

 

Nazwa Serwera: Craftowiecze

IP Serwera: wf.craftowiecze.pl

Maksymalna liczba Graczy: 99

Typ Serwera: Wojny Frakcji

Premium: Nie

Administracja: iKrzysiek, what

Pluginy: Frakcje, Klasy, Profesje, Skille, Regeneracja zniszczeń wywołanych przez TNT

Płatne funkcje: Rangi Vip

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Heh, mnie wyrzuciły na 100 kartek :D

 

@Topic

Można budować bardzo ładne budynki (zamki) ponieważ dziury po TNT sie regenerują i nie ma szpetnych ruin zamknów które możemy spotkać na innych serwerach Wojen Frakcji :)

Opublikowano

Serwer fajny tylko jedna wada - mało graczy.Po wprowadzeniu regenerującego się terenu po wybuchu TNT można budować iście epickie budowle :D

Opublikowano

Hmm, moim zdaniem powinien mieć żelazną zbroje (przecież Magowie chodzili nawet w płytowych zbrojach). Tylko w niektórych filmach i grach chodzą w szmatkach, to tylko moje zdanie.

Opublikowano

Mogę w najbliższym czasie postarać się zrobić tak, że mag będzie mógł nosić max drewniany miecz, ale uderzeniem z różdżki (patyka) będzie mógł odbierać tyle HP co damentowym mieczem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...