Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [Hardcor] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [10 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w MC:LanSuJ i Kolega Arikes

Wiek:ja :15 kolega :17

Imie:ja Dawid Kolega Albert

Jak się będziesz zachowywał:My dobrze

O sobie:Lubimy grac w piłke nozna i w mc

Dlaczego ten serwer:Bo lubimy tego typa serwery

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w MC:Pangeboom

Wiek:14

Imie:Krzysiek

Jak się będziesz zachowywał: Dobrze i ogarnięcie

O sobie: Lubie sporty i minecrafta

Dlaczego ten serwer:Bo wydaje sie byc fajny

 

Jak _____Krzysiek___________Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC: MowMiDobrze

Wiek:15

Imie:Alexandra

Jak się będziesz zachowywała: Pozytywnie

O sobie: Dogaduje sie z graczami, jestem ogarnieta...

Dlaczego ten serwer: Lubie serwery typu KM

 

Ja Alexandra Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałabym się dostać

Opublikowano

Nick w MC EceRceT

Wzór podania

Wiek:14

Imie: Robert

Jak się będziesz zachowywał: Będe zachowywał normalnie nie będe zabijał innych bez powodu również nie będe kradł innym rzeczy.

O sobie: Miła ogarnięta osoba która lubi pograć na kompie oraz posłuchać dobrej muzy . (Lubię herbatę)

Dlaczego ten serwer: Sądze że chcę tu grać aby miło spędzić swój wolny czas oraz odpocząć

 

Jak _____Robert__________Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC:Arcy

Wiek:14

Imie:Łukasz

Jak się będziesz zachowywał: Jak człowiek, pomocnie, kulturalnie, nie agresywnie, chyba, że przyłapię złodzieja, że mi coś kradnię, to może jakiś jeden mach mieczykiem, zależy, co ukradł itd..

O sobie: Jestem wyluzowany, spokojny, inteligentny, zabawny, pomagajacy, koleżenski, szczery.

Dlaczego ten serwer: Dlatego, że dawno nie grałem wgl. w minecrafta( ok 2tyg.) no a na singlu mi się znudziło, bo samemu,a na takim serwerze mam okazję grać z ludźmi, tworzyć razem jakieś mobgraindery, budowle itd.

 

 

 

 

 

Ja _____Łukasz___________Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać na serwer.

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Nick w MC:Viper121

Wiek:15

Imie:Patryg

Jak się będziesz zachowywał:Dobrze

O sobie:lubie mc

Dlaczego ten serwer:bo widać że hoster zadbał o ten serv i nie padnie po 2 dniach jak to nie ktore

 

Ja _____Patryg___________Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

vintage2x.jpg
Opublikowano

Nick w MC: SenSej

Wiek: 14

Imie:Adam

Jak się będziesz zachowywał: Przyzwoicie i dobrze

O sobie: Jestem 14-latkiem ktory niema co robic w domu

Dlaczego ten serwer: Bo mi sie on podoba

 

 

Ja Adam Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC: Stone

Wiek:15

Imie: Piotr

Jak się będziesz zachowywał: Normalnie, nie będę kradł, będę przestrzegał regulaminu.

O sobie: Lubię w wolnych chwilach pogrywać w minecrafta, szczególnie uwielbiam serwery z modyfikacjami.

Dlaczego ten serwer: Chcę pograć sobie z kimś ogarniętym, myślę, że wyrośnie z tego coś ciekawego.

 

Ja Piotr obiecuje, że nie będę zabijac bez powodu,griefować,kraść ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać. : )

Opublikowano

Nick w MC: Maniok

Wiek: 15

Imie: Marek

Jak się będziesz zachowywał: Kulturalnie?

O sobie: Jestem Gadatliwy,zaradny,pomocny i uprzejmy

Dlaczego ten serwer: Szukam czegoś gdzie będę mógł poczuć klimat taki sam jak na "kwadratowej masakrze"

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Nick w MC: LanSuJ

Wiek: 15

Imie: Dawid

Jak się będziesz zachowywał: Będe chciał skimś współpracować , żeby rozgrywka była lepsza

O sobie: Uprzejmy , kulturalny błyskotliwy

Dlaczego ten serwer:bo lubie takie typy

 

Nick w MC:Arikes

Wiek: 17

Imie:Albert

Jak się będziesz zachowywał: Będe chciał skimś współpracować , żeby rozgrywka była lepsza

O sobie: Uprzejmy , kulturalny błyskotliwy

Dlaczego ten serwer:BO lubie takie serwy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...