Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [Hardcor] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [10 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick w MC:Krasko96

Wiek:12/13

Imie:Kacper

Jak się będziesz zachowywał:dobrze i bede pomagal innym : )

O sobie: Lubie grac w pilke i w mc. Hobby: skakanie z dywanu na podloge ^^

Dlaczego ten serwer: Bo lubie skkf i nigdy niegralem na serwie typu kwadratowa masakra.

 

 

 

Ja Kacper Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC: Krzychucs

Wiek:11 lat

Imie:Krzychucs

Jak się będziesz zachowywał: kulturalnie nie niszczę tego co niemoje

O sobie:Nazywam się Krzysiu mam 11 lat.Lubię grać w gry komputerowe i w piłkę nożna.interesuję się programowaniem.Na serwie grałbym dobre kilka godzin dziennie

Dlaczego ten serwer:Bo niechce mi się już grać na free-build'ach czy survival'ach

 

 

 

 

post-497834-0-26787800-1349444987.png

Opublikowano

Nick w MC: bartik246

Wiek:12

Imie: Bartosz

Jak się będziesz zachowywał: Nie będe griefował

O sobie: Jestem miłym ogarniętym graczem

Dlaczego ten serwer: Lubie serwery kwadratowa masakra

 

No i musisz przepisac to pod spodem : ]

 

 

 

Ja Bartosz Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC: Shuzo

Wiek:14 lat

Imie:Aron

Jak się będziesz zachowywał: Już grałem na serwerze u szokko więc raczej wie D:

O sobie:Interesuje się grafiką komputerowa a w wolnym czasie oglądam anime.

Dlaczego ten serwer: Większość prezentacji serwerów Kwadratowa Masakra to fake a ja chciałbym zagrać na tego typu serwerze.

 

 

Ja Shuzo Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano

Nick w MC:Ziolo132PL

Wiek:14

Imie:Rafał

Jak się będziesz zachowywał:Ogarnienty,Normalnie

O sobie:Siema.Mam na imie Rafał chodze do 1 gim nie przechodze mutacji jestem miły spokojny tródno mnie wkur***

Dlaczego ten serwer:Lubie grac na serwerach typu kwadratowa masakra

c9fe75fe.jpg

By Mr.KaczySmiech

Opublikowano

Nick w MC:En0iR

Wiek:12

Imie:Mateusz

Jak się będziesz zachowywał:Będę pomagał innym,nie zgriefuje mapy jak niektórzy (Nie chce nikogo obrazić i to nie wszyscy)

O sobie:Jestem miły pomocny i koleżeński.Uprawiam piłkę nożną

Dlaczego ten serwer:Grałem już na takich serwerach.Lecz żaden nie wypalił.Bardzo lubię takie serwery

 

Ja Mateusz Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Opublikowano
Ziolo132PL dodany

 

Krasko96 dodany

 

Diseroh dodany

Przepraszam czy ja mogę być dodany ? ziolo1230 pisałem wyżej dodanie do WL

Opublikowano

Oj prezentacja na odwal się i jak tu wszedłem od razu zjechałem w dół bo od tej czerwoności chyba wzrok stracę.

Opublikowano

Nick w MC: bartik246

Wiek:12

Imie: Bartosz

Jak się będziesz zachowywał: Nie będe griefował

O sobie: Jestem miłym ogarniętym graczem

Dlaczego ten serwer: Lubie serwery kwadratowa masakra

 

No i musisz przepisac to pod spodem : ]

 

 

 

Ja Bartosz Obiecuje Nie zabijac bez powodu,Griefowac,Krasc ze skrzynek itp

Bardzo chciałbym się dostać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...